Бременни майки в чужбина - 33 тема

  • 22 100
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10
elisalou благодаря ти   bouquet
мами, не знам на колко от вас тази информация ще е полезна, но на 18-20.02 февруари в Лондон ще има изложение на бебешорски неща, ако някой се интересува да ми пише на лична да дам сайта  Hug

# 691
  • Мнения: 1 071
winy, благодаря за инфото Simple Smile Бих дошла с кеф в Лондон, не само за бебешките неща. Може пък, живот и здраве, като се роди бебето, да го оставя на баща му, пък аз да дойда на пазар в Лондон  newsm78 Ще взема да го питам моя човек Simple Smile)) Току-виж се навил!

Ели, благодарско за пожеланията! Ама днес не е за скиторене тук, че взе да става хладно, а моят шкембак вече не се побира ни в едно дебело яке Simple Smile)

Терминатор, и моя мн скъпа приятелка е бременна и аз го разбрах на 31.12. Да не се окаже, че е една и съща Simple Smile

fleur , sipirumi, мацки, чакам си културно реда и не мога да ви изпреваря. Ама може да ми се изчака чакалото в един момент, да знаете Simple Smile Вие все  още ли нямате симптоми?

Агенте, а при теб как вървят нещата?

# 692
  • Бостън
  • Мнения: 13 708
Ели, Шамсина  Hug

Аз си имам дата, защото с Гелето нещата хич не бяха розови, та сега си ми точат ножа по график, а на нероден Гошо съм му казала да не си помисля да си подава носа навън предварително, защото мъже дето ми кършат хатъра сериозно недолюбвам  Crazy
Иначе съм изпаднала в едно блажено спокойствие (като преживяща камила, да бъда по-точна) и понеже скъсах менискус покрай белите на дребния терминатор си полежавам и попреживям лениво с коляно, опаковано в лед, болезнени контракции и кутия пияни вишни пред мен (това, когато не сме на купон/гости, където пак преживям)  Mr. Green
Багажът не е готов, естествено, защото чакам мама дето идва да ми помага и да ме "гледа", а по-точно да се притеснява страшно за мен, и следователно аз да се притеснявам, че тя се притеснява... планирала съм си един куп кафепития и женски спявки тази седмица и няма да сляза от колата, щото после като ме поизкормят и се надрусам с болкоуспокояващи няма да е разумно да карам  Mr. Green

На който му звуча като абсолютно хахо да знае, че хич не е далеч от истината...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ПС Гелето ми тропа с крак и вика "Не икам градина! Не ИКАМ!!!" и в знак на протест си е облякла любимата пижама, обаче не знае, че аз мога и с пижама да я заведа на градина (на това му се вика американизация)  Grinning

Хайде, пазете се и се глезете, че 9-ти месец е макс 2-3 пъти в живота  Hug

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 17:42 от Agent Provocateur

# 693
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Agent, много ме забавляваш да знаеш. Да пишеш по-често, че деня ми започва чудесно с теб.

Шaмсина, аз няма да се сърдя да ме изпревариш мила. Както дойде така. Имам контракции, но нищо сериозно, без течове или падане на тапи. Така че може би няма да е скоро.

# 694
  • Мнения: 119
Agent, много ме забавляваш да знаеш.

И мен.

Успех на всички изтръпнали от очакване. Ние си чакаме реда - никой няма да изпреварваме.

# 695
  • Мнения: 106
Ехооооо, само да дам бърз отчет - тук съм още  Mr. Green Имах проблем днес цял ден с отварянето на сайта заради новата визия, но се преборих най-накрая  Mr. Green

Иначе - нищо ново на вражеския фронт - бях на лекар днес - леки контракции, разкритие 1 см, ама дотам - малчо още се дърпа  hahaha  Утре ще пиша пак, че половинката ме врънка да гледаме филм, само исках да дам бърз отчет, че още сме 2 в 1  Hug

# 696
  • Мнения: 154
Шамсина, моята приятелка е Жани, предполагам са различни, защото не знам тя да познава някой в Дамаск, но успех на твоята приятелка Simple Smile
На мен май ми е време да се местя в родени в чужбина Sad

# 697
  • Мнения: 490
Цитат
На мен май ми е време да се местя в родени в чужбина
Хайде, чакаме те Hug

# 698
  • Бостън
  • Мнения: 13 708
Sipirumi, Fleur, Pepinka - новини от западния фронт!?!   Hug

Часът е 2.37ам - добро време за отчет, ако не за сън  Wink

Освен 2 см разкритие, вчерашният ми преглед беше знаменателен с пазарлъка, който сътворих по повод часът на вадене на бебо...

Секциото трябва да почне в 12.30 и понеже си познавам стоката (лекарката ми е от местната ню-ингландска аристокрация със всичките и плюсове и лудости... представете си някой от клана Кенеди (и те градски), и всичките се гордеят че са бързи, смели, сръчни!) - та понеже си имам едно наум за милата експедитивна Вирджиния и казвам: "О, моля, не го вади преди 12.45, че ще имаме проблем с асцедента!"  Sunglasses Тя доста стъписано ми отговаря: "Хммм, аз винаги ги вадя в рамките на 10 мин от началото, такова туткане ще ми съсипе репутацията!" обаче нали е жена и любопитството и взема връх и пита: "А какво ще стане с асцедента, ако е преди 12.45?!" Аз чинно обяснявам, че ще изроди Козирог с асцендент Телец и ако ми причини такова мултирогато чудо ще я поканя за кръстница на отрочето, та и тя да му бере гайлето в близко и далечно бъдеще. Ако обаче ме послуша за часа, има голям шанс да се роди с Асц Близнаци и чавес да е сладкодумен чаровник, лъжец и женкар и аз обещавам да го държа по-далеч от 2-те и щерки  Mr. Green

... Смях в кабинета и сладката ми лекарка стига до извода, че може да направи някой експресен консулт за да загуби до 3 мин от процедурата, а аз обещавам да не ме хване анестезията малко по-дълго от стандартното  Crazy
(тя е Водолей с асц. Лъв и силно влияние на Овен в хороскопа)  Wink

Питам я после за препоръка за хирург-ортопед и, естествено, тя познава подходящото светило... Томас Г. IV - като чух "четвърти" само дето не паднах по голо дупе от смях на пода - то бива традиции, бива лошо време, ама Нова Англия е наистина забавно място за живеене след като си научиш урока за класите и кастите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ПС Как ви звучи "Кенеди" като име!?!  Joy Лично име...
ПС 2 Моят асцендент е Стрелец, което накратко означава, че при общуване винаги инстинктивно се стремя да предизвикам смях и позитивност у хората преди да почна да ги кодоша по актуален въпрос  Crazy

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 10:17 от Agent Provocateur

# 699
  • Мнения: 714
 Здравейте,  bouquetот вчера по обяд се мъча да отворя сайта и успях едва тази сутрин!
Радвам се,че всички сте добре!Бебета няма още явно и накрая май ще напъвате по едно и също време! hahaha hahaha
Агентче,всеки път се смея с глас и много се забавлявам с постовете ти!Само дето стресирам кучето-милата,гледа ме така изумено и върти глава!Та се радвам много че внасяш такова настроение!
 Fleur,Sipirumi, Pepinka,Агент  да е бързо и леко(само в случая с Агента да е след 12.45ч и да се позабави лекарката)
 На всички коремчета успешен  и усмихнат ден! Heart EyesАз след ЖК довечера ще се отчета,а сега ще се вкарам в употреба новата си придобивка-купих си топка и се заемам с упражнения! Hug

# 700
  • Мнения: 1 071
Добър ден, мацки Simple Smile
Цяла сутрин съм забила глава в четене и тълкуване на нормативни документи. Хич не е лесно Simple Smile)) И понеже нищо не разбирам и не мога да си направя съответните изводи и се ядосах. И май получих контракции. Ама като ми е за първи път - не съм сигурна това ли е, не е ли. Както и да е. Ако вземе да се появи днес - утре младежът и един ден не е доволен от датата си на раждане - да търси възмездие при Б. Борисов и компания Simple Smile))

Агент, ти сериозно ли си правила хороскоп на нероден Гошо? Според това ли избра и датата на секциото?

Спируми, да не раждаш вече?

fleur, вземи и ти се разпиши с днешна дата, ако си тук

Терминатор, и мойта бременна дружка започва с Ж, ама е Жасмина Simple Smile))

Ели, ако си взела от тия големите топки - супер е. Аз мойта доста я употребявах, ама нещо взе да изпуска. Тия дни трябва д хвана съпружието да я напомпа пак, за да я ползвам евентуално при контракциите.

При нас пекна слънце, та мисля след като изчета още няколко наредби да взема да си занеса шкембака до някой мол.
Хайде, до скоро Simple Smile

# 701
  • Мнения: 106
Не знам за Сипируми, но при мен няма младеж на хоризонта  Mr. Green  Харесва си му в мама и това е  hahaha  За сметка на това, си ме тормози - рита по цели нощи, намества се, раздава юмручета - абе, изпробва си всичките трикове  Joy  И понеже все пак го чакаме с нетърпение, мъжът ми се лигави, че ето - от малък знае как да държи жените в напрежение - аз съм била първата, която кара да го чака с притаен дъх, майка ми, баба ми и неговата майка - следващите 3  hahaha hahaha hahaha

Shamsina, стискай кълки, мацка - няма да се даваш на някакви документи, я!  Hug

Агентче, за кога ти е датата? И какво му е лошото на Козирог с асцедент Телец, моля? А? А? А? Ако искаш да знаеш, АДСКИ СМЕ СИ ГОТИНИ  hahaha rotfImao rotfImao rotfImbo

Пепинка, и за теб почти не остана - можеш да ни зарадваш всеки един момент вече  Hug

Момичета, изчезвам засега, че имам разни задачки да свърша, по-късно пак   bouquet

# 702
  • Мнения: 15
Здравейте момичета, малки и големи коремчета  Hug

Както винаги със закъснение да се запиша и аз тази година - честита да е на всички, надявам се че ще е една много щастлива година за всички ни!

Агент, и на мен си ми много забавна, с удоволствие те четях тази сутрин докато си пиех чая Simple Smile

winy, добре дошла   bouquet Аз също го загледах това изложение и мисля да отида, засега навивам ММ да ходим, ама той ми е толкова труден когато става въпрос за пазаруване и магазини, и базари в случая, че отсега се опъва. Накрая ще отида сама. Предложих го и на ЛейдиДиди. Ако искаш може да се срещнем там и да си направим един лейдис бебе-шопинг Simple Smile
А какво име сте избрали, аз неразбрах Sad

Агент, Пепинка, Сипурими, Fleur, Шамсина успех!  Hug Дръжте ни в течение!

Ние още не сме измислили име, вече започвам да се притеснявам, има време, ама ние на никъде не сме с името...
Моята година ме започна с един много неприятен цистит Sad Започна на 1ви срещу 2ри в 3 през нощта, после цял ден, боляха и бъбреците и се изплаших много, че ще ме откара с една бъбречна криза точно сега, че ще ми предпишат АБ пак, а и още си спомням последната ми бъбречна криза преди 9 години когато отслабнах с 5 кг за 2 дни и бях мноооого зле.
Пих няколко парацетамола и неоринала сега на моя глава, наливах се с чай и сок от касис и мислех да се обаждам на ГП-то, когато в 3 през нощта на 2ри срещу 3ти изведнъж болката спря, цистита също и сега съм добре. Много странно нали. Дано не се връща, а и четох неприятни неща за бъбречни кризи и бременност.

Как изкарахте Новата година?
Ние бяхме на парти в лелята на ММ. Беше толкова шумно с музика, гърмене на конфети и пиянски разговори на висок глас, че бебока не спря да се върти. На другият ден беше много кротък и почти не мръдна, даже се беше обърнал с гръб към мен, или поне така се чувстваше. Представих си го как намусено се опитва да спи, след като го измъчих цяла нощ  Grinning
За късметите на мен се падна парата, бебе, женитба и косенето на тревата, особено последното се надявах да се падне на ММ!

Хайде това от мен засега, и да се "върна" на работа  Grinning

 Hug на всички!

# 703
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
Здравейте! Очаквам вече да прочета за първото бебе на 2011, хайде Fleur и Сипурими- коя ще бъде първа? Simple Smile
Сипурими - искам и аз един такъв майстор-чакръкчия, че вече както взе да ме боли гърба и кръста, ох...
meleean - може би трябва да си пуснеш изследвания, за да видиш от какво ти се получава този цистит, пий много вода....
Аз бих искала, ако раждам със секцио, да не е планирано, че ще е побъркам да планирам в кой час и коя дата, за да е правилния асцедент - преди бях много луднала по зодиите - че ако трябва да определяш съдбата на отрочето си да не избереш погрешното, и по-добре, когато то иска да излезе мъничето, че да не се обвинявам после самичка, иначе таткото въобще не вярва в зодии, и още ме бъзика  Embarassed
Ели - как е гимнастиката с топката, харесва ли ти?
Хайде после пак ще влезна да видя за новини!   bouquet

# 704
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
бъдещи мамчета за много години,пожелавам ви много семейно щастие
и аз имам проблеми със сайта много бавно ми се зарежда всичко-гледам че има нова визия,не ми е ясно защо постоянно го променят и пак са изчезнали под менютата.
хайде още ли няма първо бебе на 2011 година,fleur  sipirumi чакаме с нетърпение да ни съобщите хубавите новинки
нас много ни морят коликите,едната ми гърда е още наранена но се мъча да давам и от нея да сучи,когато много ме боли цедя,чудя се дали да не му давам изцедената кърма от шише,защото сега давам от чашка и може от това да има много колики,тази нощ като е започнал в 5 сутринта да реве до сега 3 часа си плачка-сега малко се поукроти.
купих си някакво специално шише на медела от серията калма което било за кърмещи бебета да не отказват гърдата на майката,така се засмуквало като на гърдата.и главата ме боли направо не съм на себе си,горкото ми детенце много се измъчва с тези колики.
прегръщам ви и се пазете  Hug

Общи условия

Активация на акаунт