Бременни майки в чужбина - 33 тема

  • 22 090
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10
Светле, днес в майската темичка една мама даде съвет за коликите  Simple Smile каза, че на момиченцето си е слагала на коремчето насапунисана кърпа отгоре върху бодито (не директно на кожата) и е минавало много бързо  newsm78 не знам до колко помага, но не ми изглежда да вреди  Hug
Agent Provocateur аз съм козирог с асц. близнаци  Joy не съм женкар  Joy но пък съм голяма любопитка, не чак толкова приказлива, колкото трябва да знам всичко и по много  Laughing та ако докторката си изпълни обещанието да знаеш, че ще си имаш един мъничък Защотко вкъщи   bouquet

# 706
  • Мнения: 106
Аз съм си туууууууууук  Crazy  

Sipirumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, подозрително се губиш нещооооооооо Wink Айде, че чакамееее Wink

Ох, Светле, много се измъчихте вие  Hug  Дано да премине този труден период по-бързо  Hug Hug Hug

# 707
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Нищо на нашия фронт. Вчера имах контракции сутринта, които просто изчезнаха като реших че ще се ражда. Взех много да се изнервям вече, главно заради прегледа утре който просто исках да избегна. Първо ще трябва да се разправям за вагиналния преглед, след това за преносването и за глупави тестове на които ще искат да ме подложат.... освен това искаха да ме режат ако "пренося" повече от седмица. Много ми е тъпо, но да не развалям темата. В крайна сметка ще им кажа да си гледат работата и да ме отпишат като клиент, но тогава няма да имам лекар ако се наложи да ходя до болница.

# 708
  • Мнения: 3 988
Извинете, но Агентката не ражда ли днес?  newsm78 Защо гласите fleur и sipirumi?  Grinning

# 709
  • Мнения: 106
Извинете, но Агентката не ражда ли днес?  newsm78 Защо гласите fleur и sipirumi?  Grinning


Солей, ние днес цял ден си говорим в различни теми  Mr. Green  

Аз не знам, че на Агентката секциото е било за днес  Shocked Shocked Shocked  Даже я питах по-нагоре за кога е...   newsm78  Ние си говорим за Сипируми и моя милост, защото и двете преносваме вече...

Леле, ама вярно ли й е ден днес?

# 710
  • далечно
  • Мнения: 1 029
Sipirumi, не се разстройвай, бре човек. Стискам палци пък да тръгне в оставащите часове до прегледа.

Както и да се появи все ще си е твоето най-прекрасно бебе. Мисля, че цялата бла-бла със специалната връзка между майка и бебе, която виждате ли се губела при секциото е малко преекспонирана - както и да дойде бебето, все ще си го обичаш е ще си специално свързана с него/нея. Аз с първото ми раждане в Германия бях пощуряла по естествените неща и много се разстроих, като ми направиха секцио по спешност (с 10 см разкритие и "запецнало" бебе в стрес, така че поне видях в общи линии как се ражда) - а в Германия секцио е мръсна дума, ама от най-мръсните.  Не целя да разпалвам спорове  Peace

Сега чак толкова не се връзвам - знам, че в Италия при едно секцио ти дават право на избор за второто, но аз пък нали мисля да раждам в Швейцария (ние живеем съвсем близо до границата) и с нетърпение чакам другата седмица да ми кажат там каква е практиката.

# 711
  • WA, USA
  • Мнения: 512
И аз така и не разбрах за кога е Агентката. Ако е днес и желая бързо и безболезнено раждане, и прекрасна среща с малкия мъж. Hug

Loreley, благодаря ти. И аз съм с предишно секцио. Както и да е, ще видим какво ще стане, когато стане.

# 712
  • Мнения: 106
Сипируми, миличка - наистина не се ядосвай - бебчо може да реши да тръгне още тая нощ, дет се вика - нали днес е новолуние, а много бебоци се раждали на пълнолуние и новолуние  Hug  Знаеш, че ти стискам много палци!!!!

Аз пък ГОДИНИ наред твърдях, че САМО И ЕДИНСТВЕНО със секцио ще раждам... Даже до към края на 4 месец си бях на това мнение... После, малко по малко, си промених мнението и реших, че искам да опитам по естествен път, пък да видим.... Но, какво ни е писано - това Wink

А за Агентката - наистина ли е било днес????? Ако е така - сори, че не пожелах по-рано успех и всичко най-безпроблемно, стискаме палцииииииииииии!!!!  Hug Hug Hug

# 713
  • Мнения: 176
Айде де вие кога ще раждате? От 3 дни надничам за бебета и тцъ бебета, ааа засрамете се.  Laughing
sipirumi не се притеснявай, от тази тема има доста излезли преносили мами, както и аз, така че не се притеснявай. Кажи им просто, че всеки човек има право на избор и твоят е такъв, а и до 42 седмици не се смята за проблемно преносване. След това вече трябва да се направи опит за предизвикване. Пожелавам ти да бебчето да тръгне самичко и всичко да мине нормално.  Hug
 fleur Simple Smile леко раждане и на теб, желая.  Hug

И по-скоро ако може, че чакам да видиа кое ще е чужбинското първо бебе за 2011.  Grinning

# 714
  • Мнения: 106
Bebolinka, засрам  Embarassed Embarassed  Mr. Green

Благодаря ти  Hug  И аз всеки ден се ослушвам за бебе, ама ниц  hahaha

# 715
  • Бостън
  • Мнения: 13 660
 Grinning Grinning Grinning Ще ме извинявате за емоциите, но не е днес - както споменах тази седмица съм я предвидила за социален живот и последни грехове  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Но ми е много драго, че ме мислите  Sunglasses

Сипируми, заинати се мила, кротко, тихо и решително настоявай за правото си на избор... знаеш, че се стресират от пациенти, които знаят какво искат. Солей и тя да даде акъл от кухнята, защото моят опит е доста ограничен!

Иначе датата не е избрана на основата на един гол хороскоп и моите капризи гоУеми  Crazy Първо видях графика на любимите си доктори, после си набелязах от възможните дати 2-3, максимално близки до термина ми; после резервирах полет на мама, който да пасне на горните дати, после тя се заинати, че не ще да лети през Лондон или Париж, искала Мюнхен; мъжОт се включи с график на изключително важните си и неотменими служебни срещи; после гледах и календара на шефа му; междувременно препитах приятели за техните планове и календари (като бекъп план за гледане на Гелето, ако мама заседне по евро преспите някъде); говорих с любимата си фризьорка за да съгласувам и нейния график; погледнах нумерологичната прогноза на 3-те топ имена и кои дни от седмицата им съответстват и избрах една дата  Mr. Green в този момент от болницата ми казаха, че нямало да стане тогава, но аз им се усмихнах кротко и инатливо и казах, че нямам опция за друга дата; в крайна сметка най-най-любимата ми докторка си смени графика и ми каза: "в 12.30!" - е, тогава аз вече проверих и асцендента  Crazy Crazy Crazy

Winy - аз много обичам хора, които обичат да знаят и питат и ги движи интерес към всичко и всеки  Flutter От любопитко не се притеснявам, но от комбото на Фльор - Козирожски + Телешки инат ми става доста страшно  Hug Един инатлив Водолей ми стига, трябва малко баланс Wink

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 00:45 от Agent Provocateur

# 716
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
sipirumi спокойно мила,и твоят ред ще дойде и аз съм от преносилите мами с цели 6 дена и добре че ми направиха sweep иначе щях да си откарам до коледа без контракции а ти вече имаш такива както се казва може да е всеки момент,не мисли за прегледи и т.н мисли за това че скоро ще се срещнете с бебчо,пожелавам ти успех и да е леко и бързо
winy ще пробвам дано помогне
отивам да си почина докато е заспал че сигурно скоро ще се събуди

# 717
  • Мнения: 4
Ей, Агенте, разби ме с това планиране... И аз съм козирог (с асцендент лъв), но не мисля, че какъвто и друг асцендент да имах щеше да повлия на козирога Simple Smile
Моето планиране се сведе до там да не е риба или овен, че нещо с тях имам проблем Wink Чудя се обаче, когато не е настъпило по естествен път раждането колко акуратни ще са астрологичните карти  newsm78
Това с 1-2 см разкритие не е ли признак за скорошно раждане?

Светле - мои приятелки си промениха доста режима на хранене и това помогна с коликите, ла лече помагат ли при такива проблеми - допитай се до тях - стисакм палчета кърменето скоро да стане удоволствие  Simple Smile

Хайде лека вечер от мен и плодотворен ден утре Simple Smile

# 718
  • Мнения: 119

 Fleur,Sipirumi, Pepinka,Агент  да е бързо и леко

Мерси Ели. Аз не бързам особено - когато бебка е готова. Днес на прегледа се установи, че цервикса е започнал да се отваря, бебка си е достатъчно ниско. Доктора продължава упорито да си мери с метъра и да се чуди дали бебето е малко и пак ме праща на ултрасаунд, но най-скорошния такъв се оказва след 2 седмици, когато ми е термина. И аз им викам "То дотогава мога да дойда и с бебе" - ама измолих нещо средно, т.е за другата седмица , ако не съм родила дотогава.

Спокоен и лек ден на всички.

# 719
  • Мнения: 3 988
Ох, съжалявам, че всях смут.  Mr. Green Не знам какво съм чела, но явно съм недочела.  Crazy
fleur, знам, че преносвате със sipirumi, но си мислех, че малкото Агентче ще ви прецака отрочетата и ще стане първото бебе от темата за 2011.  Joy

Руми, преговори до дупка с тях. Подписвай за всичко, че се отказваш. Тях ги тормози само това да не ги съдиш после.

Общи условия

Активация на акаунт