Игрите във Facebook - 4

  • 31 739
  • 530
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 361
Колко нива има това сандъче - аз го закъсах откъм камъни и съм ъпгрейтнала само 2 нива.
Днес пак нов строеж, то лошо няма, ама много лошо с това ограничение на маТряла
10 нива има.

# 31
  • Мнения: 195
От ъпгрейднатото на макс сандъче - 10 плода манго. Доволна съм. Но пък цветята наистина не се получават, защото с моите съседи, които играят, си пращаме кой каквото поиска, а още съм на 5/10.

# 32
  • София
  • Мнения: 4 178
острова
Това дърво /оранжевото/, което ми иска да закупя от магазина не го виждам там.

# 33
  • Мнения: 172
Хайде и аз тук ... на мен пък не ми дава да ъпгрейдвам сандъка повече  Thinking  Много ме съмнява да съм стигнала до последното ниво ...  Tired

# 34
  • Мнения: 803
острова
Това дърво /оранжевото/, което ми иска да закупя от магазина не го виждам там.

Там си е. Като отидеш в магазина, отиди директно на "Trees" и купи "Yellow Maple Tree" за 250 монетки. То е първото дръвче.

А иначе, гледам, че някои от съседите ми колекционират RSVP или някакво подобно беше  - едни листчета са. А на мен не ми го иска въобще. Довърших всички острови от Thanksgiving-a, но не знам дали няма още нещо?! Нямам активни куестове...

# 35
  • София
  • Мнения: 4 178
острова
Това дърво /оранжевото/, което ми иска да закупя от магазина не го виждам там.

Там си е. Като отидеш в магазина, отиди директно на "Trees" и купи "Yellow Maple Tree" за 250 монетки. То е първото дръвче.

А иначе, гледам, че някои от съседите ми колекционират RSVP или някакво подобно беше  - едни листчета са. А на мен не ми го иска въобще. Довърших всички острови от Thanksgiving-a, но не знам дали няма още нещо?! Нямам активни куестове...

Мерси, направих го и сега се обзаведох с още две дървета на острова. Още малко и няма да има къде да слагам каквото ново дойде  Joy
Едни снимки има, но не ми ги е искало още.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 899
А иначе, гледам, че някои от съседите ми колекционират RSVP или някакво подобно беше  - едни листчета са. А на мен не ми го иска въобще. Довърших всички острови от Thanksgiving-a, но не знам дали няма още нещо?! Нямам активни куестове...

Тези RSVP-листчета се събират за FrontierVille. За Острова не знам да има  Rolling Eyes !

# 37
  • Мнения: 21 455
От ъпгрейднатото на макс сандъче - 10 плода манго. Доволна съм. Но пък цветята наистина не се получават, защото с моите съседи, които играят, си пращаме кой каквото поиска, а още съм на 5/10.
Аз вече трети или четвърти ден упорито чакам да си получа цветята и нищо не става.

# 38
  • София
  • Мнения: 427
Видях, че някои от съседите ми искат да им пратя някаква кошница, не запомних с какво е пълна, май с плодове. Тя за какво е? Уж няма нов куест...
Аз пуйката я довърших и нямам нови острови за отваряне.

# 39
  • Мнения: 962
Привет!
И аз да се запиша в темичката .
Играя  фермата , фронтвила,трезурето отвреме на време и ювила.
Мога да помагам да ви пращам нещо ако искате .
във фейса може да ме намерите  zori1985@abv.bg  ще се радвам да си играем заедно и да си помагаме .

# 40
  • Мнения: 86
Вече 3-4 часа приемам и игнорирам покани - нямат край  ooooh!
Искам да се извиня на тези на които не съм успял да помогна - нямам време да ги приемам - говоря попринцип за всички игри Simple Smile
Друг път ще гледам по-навреме да ги приемам Laughing

# 41
  • Мнения: 195
Цветята след като пред мен две изпратени не се получиха ги купих с кеш за да приключа.
RSVP има и за острова събират се чрез банкетната маса. С тях могат да се купуват и камъни, което е прекрасно, защото ковчежето ме разори напълно.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 899
RSVP има и за острова събират се чрез банкетната маса. С тях могат да се купуват и камъни, което е прекрасно, защото ковчежето ме разори напълно.

За каква маса става въпрос? Защото при мен няма такова нещо или просто не знам къде да търся  newsm78 !
Видях една единствена маса, която е декорация в Маркета, но тя нищо не иска и нищо не дава.
Може ли снимка?

# 43
  • София
  • Мнения: 2 361
И аз съм получавала от съседите си искане за тези листчета. Освен това и при стартирането на играта ми показа, че има нова маса. Но къде да я търся? newsm78

# 44
  • Мнения: 803
Ама и аз нямам такава маса.... При стартиране на играта нищо подобно не ми се показва и/или съобщава... А гледам, че някои съседи от няколко дни събират подобни неща...  newsm78

Едит: Появи ми се масата  Laughing По-рано тази сутрин я нямаше обаче. Принципът е същия като с Хелоуинската тиква - събираш листчет(или са покани някакви, не знам) и ги разменяш срещу най-различни неща.

Общи условия

Активация на акаунт