Да му се невиди това мое вълнение

  • 4 784
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 768
Успокоихте ме мацки..А zа бременност е 100% невъЗможно,понеже се паЗихме яко до сега..Края на месеца zапо4ваме да се трудим и ние ве4е.Дай боже на вси4ки ви коледен подарък от Дядо ви Коледа и то то4но тоЗи  preggo

# 16
  • Мнения: 1 768
Ох,нормалиzира ми се кървенето..Май наистина първо трябва да преброя до 10 преди да си мисля най ло6ото..Зна4и има 6анс края на месеца да имам овулация..Ве4е съм в прекрасно настроение. Heart EyesНямам търпение да дойде към 25/26.. Hug luvbed

# 17
  • Мнения: 251
И на мен последните 2  цикъла ми започват както сега при теб. И аз незнам откога точно да започна броенето, затова си меря БТ и смятам да се ориентирам по нея. Успех в края на месеца.

# 18
  • Мнения: 1 768
И на мен последните 2  цикъла ми започват както сега при теб. И аз незнам откога точно да започна броенето, затова си меря БТ и смятам да се ориентирам по нея. Успех в края на месеца.

Салви,да не и вие да се трудите скоро? Laughing

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ох,нормалиzира ми се кървенето..Май наистина първо трябва да преброя до 10 преди да си мисля най ло6ото
Добър вечер Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 768
Искам да ви питам,дали има 6анс да си улу4а овулацията по теЗи интернет програмки.ПолЗвам таблиците на няколко овулац. календари и ми покаЗват по4ти еднакво плус или минус няколко дена.Дано да са вярни.

# 21
  • Мнения: 4 399
Абе момиче, ама ти сега едва започваш с бебеправенето. Какви овулации, какви чудеса...  Rolling EyesНе се вманячавай още в началото. Давай го по-спокойно и си правете секс когато ви се прави, пак ти казвам бебепрaвенето за повечето хора на планетата е удоволствие а не висш пилотаж.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
... бебепрaвенето за повечето хора на планетата е удоволствие а не висш пилотаж.
Бравос  bouquet Много хубаво си го написала Party

# 23
  • Мнения: 1 768
... бебепрaвенето за повечето хора на планетата е удоволствие а не висш пилотаж.
Бравос  bouquet Много хубаво си го написала Party

Ами да ама ккато съм толкова нетърпелива zа бебе,та 4ак и сън ме не хва6а..Трябва да си сдържам емоциите,ама а де.. newsm61

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами да ама ккато съм толкова нетърпелива zа бебе,та 4ак и сън ме не хва6а..Трябва да си сдържам емоциите,ама а де.. newsm61
Търпеливи за бебе няма Mr. Green Така, че не викай дявола с тези тестове и календари....и дано не им дойде времето.

# 25
  • Мнения: 4 212
Веси, аз си 4акам бебето 10 години, 4е и пове4е. Зареди се с търпение, не дърпай дявола за опашката и се отдай на удоволствието. Толкова си млада още. За съжаление живота не е тестове, формули и календари. Айде дръж емоциите за след като се роди бебето, ще ти трябват.

# 26
  • БГ
  • Мнения: 735
Много се иЗпла6их сега и с пустия ми мой късмет.Как можа сега да ме сполети туй 4удо??Слу4вало ли ви се е такова не6о на вас?От вълнение или стрес да ви пропусне?

случвало ми се е от вълнение мноого да се забави и 1 мес. да пропусна, спокойно Tired Peace

# 27
  • БГ
  • Мнения: 735
Веси, аз си 4акам бебето 10 години, 4е и пове4е. Зареди се с търпение, не дърпай дявола за опашката и се отдай на удоволствието. Толкова си млада още. За съжаление живота не е тестове, формули и календари. Айде дръж емоциите за след като се роди бебето, ще ти трябват.
Praynigсподелям мнението

# 28
  • Мнения: 1 768
Веси, аз си 4акам бебето 10 години, 4е и пове4е. Зареди се с търпение, не дърпай дявола за опашката и се отдай на удоволствието. Толкова си млада още. За съжаление живота не е тестове, формули и календари. Айде дръж емоциите за след като се роди бебето, ще ти трябват.

Теи4ка,мерси zа хубавите думи.Наистина си права,ако не стане веднага не е болка zа умиране.Все някога 6е стане.Пожелавам ти 4акането ти скоро да даде плодове с това  EFP

# 29
Ох,ве4е пети ден ме болят яй4ниците,сяка6 6е ми идва м. ,а всъ6ност я 4акам 4ак на 12 декември..ВъЗможно ли е да е о6е овуто?
И о6е един въпрос имам..Той е елементарен,.но все пак искам да имам ва6ето компетентно мнение..Тоя месец ми дойде на 12,кога горе долу са били дните на ову..Понейе съм 4увала,4е е до 3 дена,а някои календари покаЗват 5 или 6 дена..А не съм си правила тест zа ову,zа6тото не искам да се вманя4вам все о6е,рано ми е..Все пак тоя месец ми бе6е първи...

Общи условия

Активация на акаунт