АПРИЛските мъничета,вече радват ни с ритничета!(Тема номер 7)

  • 21 832
  • 660
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 24
Здравейте! Ние по мои сметки влязохме в 6ти месец javascript:void(0);
Полудавам за сиренце и мляко, явно малкият герой ми изсмуква всичкия калций. Иначе на мен кръвното никога не ми го е мерил доки  Confused Не знам защо.

# 631
  • Мнения: 43
 Здравейте мили мами и от мен  Hug!
Честито на всички с оцветени гащички  smile3501!
От вчерашния преглед се потвърди  stork-boy. Видях го в невероятна поза, разкрачило се максимално и достойнството му хуубаво щръкнало нагоре  smile3556  . С докторът се позабавлявахме и сега го имам документирано  Joy. И знам, че това при нас не е първият случай, еех тия момчетии  hahaha. А според мен е много хубаво, че има толкова много представители на мъжкия пол, до преди година и повече струва ми се бяха голяма рядкост. Така, че кандидатките ни снахи май май ще са по-големички  Mr. Green...
 За боядисването на косата да се оплача, миналия месец се боядисвах с безамонячна боя и изобщо не ме хвана  #2gunfire! А при предната бременност ползвах подобна, но на друга фирма и не съм имала проблем. Наскоро се боядисах с амонячна и съм доволна  Grinning. Консултирала съм се и с гинеколог, няма проблеми  Peace.
 За киселини при мен действа ( засега) само газираната вода. Нито Талцид, нито Стопацид ми помагат, опитвала съм и с белена ябълка, прясно мляко  Confused. Има една нова хранителна добавка, за която само предполагам, че е подходяща за бременни Биоанацид - биопродукт на италианска фирма, та ако се наложи и нея ще изпробвам  Rolling Eyes.
 За запек, почти нищо не ми действа. Нито сушени сини сливи, нито фурми( някъде бях чела че са подходящи) и смокини (все сушени), нито сладко от рози. Сиропът Дуфалак и неговите аналози Имопер и Лактулоза действат добре, но са ми толкова противни на вкус, че почти цял ден след това ми се гади. Фрутилакс не съм пробвала. Тъпча се с всякакви цитрусови плодове барабар с ципите  Laughing и много киви. Четох, че по 3-4 броя наведнъж действат добре  Wink.
 Предаването на Гала по въпроса за храненето при възможност и желание Simple Smile може да гледате тук : http://play.novatv.bg/play/237780/?autostart=true

И на всички хубав ден и усмивки  Hug

Последна редакция: чт, 02 дек 2010, 16:52 от Gigi_vn

# 632
  • Мнения: 1 488
имам безумно главоболие, тупти ми цялата глава и не мога даже да се изкашлям от болка, имам чувството, че ще се пръсне тая мойта глава. Не мога да слушам дори и собствения си глас....
Имаш ли диоптър?Дори да нямаш моя съвет е да си прегледаш очите!От личен опит!

# 633
  • София
  • Мнения: 742
Gigi_vn, чудесна новина!!!

# 634
  • Мнения: 77
Момичета (онези, които сте от регион Пловдив) имате ли някакви впечатления от д-р Даскалов от Медикус- Алфа в Пловдив? Трябваше утре да съм на преглед при него, но се наложи да го отложа за вторник и ми стана любопитно дали някоя от вас не е ходила при него. Благодаря ви предварително за информацията.

# 635
  • Варна
  • Мнения: 237
Здравейте, после ще ви чета, но имма спешен въпрос. Някой беше споделил два линка за промяна на нормални дрехи към бременни дрехи:) Нещо се срязваше и се слага ластично парче. Спомен???

sixsense отивай на очен. Лично съм вдигнала по около 2 на двете.Весело.

# 636
  • Мнения: 43
Gigi_vn, чудесна новина!!!

hristis, Честито!!! Аз днес преполовявам деветте месеца - Юххууу!!!

Елби, благодаря ти Simple Smile, честито и на теб и между другото сме с еднакъв термин  Grinning

sixsense, докато се установи проблема можеш за главоболието да пиеш парацетамол( панадол), както са посъветвали и другите момичета

Последна редакция: чт, 02 дек 2010, 17:12 от Gigi_vn

# 637
  • Мнения: 5
Здравейте, аз все още се ориентирам във форума. Не знам точно къде да се включа.

# 638
  • Мнения: 38
Здравейте, аз все още се ориентирам във форума. Не знам точно къде да се включа.
Ако си априлка 2011 (очакваш бебче тогава) си на правилното място  Hug

# 639
  • Мнения: 115
Здравейте и от мен,ама направо се ,уливате с писането,нямате изчитане  Laughing
Опитвам се да ви чета редовно,всички нови мами съм ги добавила на първа страничка,както и щъркелчетата на мамите,които са узнали пола на бебоците,ако съм пропуснала някой да казва  Wink
Аз съм добре,бебончо си ритка,особено вечер като си легна по гръб и като започне да рита,чак таткото го усеща CrazyНямам много време,ама така е то с пълна къща...Приятелката на брат ми и тя дойде тук,та си представете за какво говорим.....Няма място и да се обърнем,а пък с 2 бременни вкъщи,горките хорица,представям си какво им е и на тях,ама както ние търпим много неща,така и те ще ни изтърпят нас Mr. Green
Бела и Ивон си погазват всички магарии пред баща си,а сега както е пълна и къщата и всеки им обръща внимание и ги глези,те направо се побъркват от лиготене....Само капризничат,лигавят се,инатят се,та ме изнервят постоянно...
Ивон пък си поръча от Дядо Коледа,дръжте се да не паднете Laughing : "Циганка,ама малка,че да не хапе" Laughing От къде й дойде на ума,как го измисли,не знам....Хаха....
Аз украсих вече,но май няма да ни уцелее елхичката покрай двете фурии вкъщи Grinning
Пете,честито ти момиченце HugОще една мадама,супер,а?
Честито и на другите мами,които са узнали пола на бебоците,гледам че мадамите взеха да се разкриват вече и те! Simple Smile
Добре дошли на всички нови мами!Леко бременеене!   bouquet
anemothiella ,да,вече си в шестия месец!Честито Laughing и аз вече съм в шестия Wink
За киселините-на мен много ми помага мляко с канела и...лимон Shocked Rolling Eyes
Уффф,вече съм качила 5 килограма и половина Confused
За отделянето на големите деца,четох че бяхте писали...Ние на каките преди месец им направихме стаята и вече си спят двете сами.Леглото на бебето ще е при нас в спалнята.
Ами май това е....

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Ееееее Laughing

# 640
  • Варна
  • Мнения: 13
ХАХАХА, Мони, това за малката нехапеща циганка така ме разсмя, че сигурно и бебо се развесели! Joy Много ти благодаря, за което! Hug
Диде, мерси мила, беше време да се прояви и моят младеж, така е!
За варненската среща, ако сме 3 засега, да изчакаме и Диди, и да се сберем, може да остане в Крамер-а на Гранд мол, примерно за 18-ти (събота) по обедно време?

Аз от днес се опитвам да спазвам хранителния режим от Гала, че нещо ме нападнаха киселини и мен. Така цял ден чакам часовете 15-17, за да си хапна от на мама тиквеника (тестяно и сладко) и накрая проспах тези часове! Mr. Green ама го хапнах де - 10 мин. след 17 ч... Blush дано не ми се върне с киселни посред нощ пак, че вече трета нощ няма да издържааа ooooh!

Лека на всички коремчета (и стомахчета)!  bouquet

# 641
  • Мнения: 146
Момичета (онези, които сте от регион Пловдив) имате ли някакви впечатления от д-р Даскалов от Медикус- Алфа в Пловдив? Трябваше утре да съм на преглед при него, но се наложи да го отложа за вторник и ми стана любопитно дали някоя от вас не е ходила при него. Благодаря ви предварително за информацията.
за Даскалов може да про4етеш по назад  в темата,страница 38 Simple Smile

# 642
  • Мнения: 6
Здравейте, после ще ви чета, но имма спешен въпрос. Някой беше споделил два линка за промяна на нормални дрехи към бременни дрехи:) Нещо се срязваше и се слага ластично парче. Спомен???

sixsense отивай на очен. Лично съм вдигнала по около 2 на двете.Весело.
  Спомням си коя мама го беше пуснала като линк - Anda , но не знам точно кога- или в първа или втора тема...

# 643
  • Мнения: 6
 Намерих линковете за поправката на обикновени дрехи в бременни. Пускам ги :
http://modestmaven.blogspot.com/2009/11/converted-maternity-pants-tutorial.html
http://sewchic.blogspot.com/2008/08/tutorial-how-to-convert-jeans-into.html
  Дано са полезни на някой  Peace , аз се отказах, а и не ме бива в шиенето...

# 644
  • Варна
  • Мнения: 237
Mama Ivy  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт