Подута срамна устна, рани, болка

  • 78 358
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 376
Не мога да разбера защо при всяко ходене при гинеколога трябва да им се молим , за да ни пуснат изследвания? И мен така винаги да се опитвали да ме лекуват "на око".
Ако ти бяха пуснали изследвания в петък днес може би щяха да излязат резултатите и така и лечението ще е по-точно и ти ще си по-спокойна. Добре е , че партньорът ти няма симптоми (аз така първосигнално си  помислих, че е трипер, но май не е това). Но според мен след като вече четвърти ден продължават симптомите значи лечението не е правилно. Що не отидеш днес пак при същият лекар и да го питаш нормално ли е проблемите да продължават още, знам ли...

# 31
  • Мнения: 1 772
petrovap,нека и партньора ти да отиде ей така на профилактичен на уролог да му вземат една микробилогия(може с урина) да не стане да си прехварляте така това нещо.тея пък доктори начи са такива мързели понякога! #Cussing out нищо нямаше да му стане с тампонче да ти вземе секрет! а иначе полижинакса можеше да го почнеш преди цикъла и по време на цикъл той може да не се спира!ама знам ли и аз! айде да се оправяш,че това лошо звучи,къде ти се е докарало на главата!
 Hug

# 32
  • Мнения: 0
petrovap,нека и партньора ти да отиде ей така на профилактичен на уролог да му вземат една микробилогия(може с урина) да не стане да си прехварляте така това нещо.тея пък доктори начи са такива мързели понякога! #Cussing out нищо нямаше да му стане с тампонче да ти вземе секрет! а иначе полижинакса можеше да го почнеш преди цикъла и по време на цикъл той може да не се спира!ама знам ли и аз! айде да се оправяш,че това лошо звучи,къде ти се е докарало на главата!
 Hug

като ми свърши иска не иска ще вземе секрет, ще го накарам, с пистолет в главата  Mr. Green
дано полижинакса помогне, няма търпение да свърши да го почвам, днес пак са ми се надули малко... идва ми вече да кажа мамка му!
благодаря ти за подкрепата  Hug

# 33
  • Мнения: 1 772
а калиевия перманганат не ти ли облекчава малко повече?
и сега като ти свърши отиваш на второ мнение и тогава глобулите!нали?

# 34
  • Мнения: 0
а калиевия перманганат не ти ли облекчава малко повече?
и сега като ти свърши отиваш на второ мнение и тогава глобулите!нали?

аз май много рядък го правя от страх да не прецакам нещо ...  Thinking
чудя се, ще ида аз на второ мнение, ама преди или след глобулите да е?
щото все пак на другия лекар да му кажа "ето, изпълних си лечението", да не каже че трябва първо да си свърша първото лечение и тогава  Thinking

# 35
  • Мнения: 0
дами, това с подуването на малките срамни устни като "тестиси" никъде не го прочетох
на някого случвало ли се е?

# 36
  • Мнения: 1 772
според мен още преди глобулите на второ мнение и объсжадне на рецептата,ако има да добави нещо.щото дай боже след глобулите всичко да е свършило и да забравяш и няма да имаш нужда от второ мнение!
еи как се дразня на тоя дето не ти е взел секретче!на нещо толкова според мен сериозно! хм!

# 37
  • Мнения: 2 082
днес как си-трябва всеки ден да докладваш,да не те мислим...    Thinking Grinning

# 38
  • Мнения: 1 772
днес как си-трябва всеки ден да докладваш,да не те мислим...    Thinking Grinning
DA!!!! doctor

# 39
  • Мнения: 0
днес как си-трябва всеки ден да докладваш,да не те мислим...    Thinking Grinning
DA!!!! doctor

Момичета, чичо ми почина вчера, днес бях на погребение. Какво може да ти тупне живота наведнъж...
Затова ме нямаше.
Днес, доколкото имах възможност въобще да мисля за това, сякаш гинекологичния проблем почна да отшумява. Срамните устни са спаднали още малко, пъпките почват да се свиват, мястото е по-малко чувствително. Още един ден мензис, после един ден празен и почвам Полижинакс.
Проблемът с пишкането си остава. Без леген с вода не мога. Ужасно паране-болка.
Вече забравих какво е да си пикаеш нормално... без 30 мин приготовления  Sad

# 40
  • Мнения: 1 772
petrovap,моите съболезнования!

# 41
  • Мнения: 0
petrovap,моите съболезнования!


sparkling eyes  Hug

# 42
  • Мнения: 1 772
как си днес? как е положението?на друг доктор беше ли? почна ли пожилинакса?

# 43
  • Мнения: 0
как си днес? как е положението?на друг доктор беше ли? почна ли пожилинакса?

Днес положението продължава да се подобрява. Срамните устни са спаднали още и макар да не са нормални са търпими... Белите рани се свиват, пъпките също. По-лесно сядам и стоя със затворени крака.
Пишкането продължава да е в леген с вода, ужас. Вече два дни пия ципрофлоксацин (ако не се лъжа), но мнение на личен лекар. Четох из нета за това лекарство, че от първото хапче подействало на някого. При мен пишкането все още е болезнено, макар да не е както беше преди два дни - нетърпимо дори във водата.
Обаче за тоя цистит някъде четох, че минавал за 4-5 дни без лечение, а при мен с лечение още го имам.
Бях при личния лекар за цистита ми каза това лекарство.
Полижинакса не съм почнала щото още съм в мензис. По мои сметки трябва утре вече най-накрая да свърши и да го почвам. Много обилен ми беше този път.
Продължавам баните с калиев перманганат.

# 44
  • Мнения: 1 772
как си днес? как е положението?на друг доктор беше ли? почна ли пожилинакса?

Днес положението продължава да се подобрява. Срамните устни са спаднали още и макар да не са нормални са търпими... Белите рани се свиват, пъпките също. По-лесно сядам и стоя със затворени крака.
Пишкането продължава да е в леген с вода, ужас. Вече два дни пия ципрофлоксацин (ако не се лъжа), но мнение на личен лекар. Четох из нета за това лекарство, че от първото хапче подействало на някого. При мен пишкането все още е болезнено, макар да не е както беше преди два дни - нетърпимо дори във водата.
Обаче за тоя цистит някъде четох, че минавал за 4-5 дни без лечение, а при мен с лечение още го имам.
Бях при личния лекар за цистита ми каза това лекарство.
Полижинакса не съм почнала щото още съм в мензис. По мои сметки трябва утре вече най-накрая да свърши и да го почвам. Много обилен ми беше този път.
Продължавам баните с калиев перманганат.


 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт