Зачервяване и подуване на срамните устни

  • 14 519
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Момичета, помагайтеее ! Не зная на кой СВЯТ съм...
От два дни съм зачервена и чувствам, че срамните ми устни са подути, имам и сърбеж от време на време и това нещо ме подлудява. Не мога да кажа, че е изключено да са гъби, но преди седмица правих кръвни изследвания, покрай тях пуснах и микробиология профактично и всичко беше наред. Имам постоянен сексуален партньор, правим опити за бебе от няколко месеца и за две години до сега, никога не ми се е случвало подобно нещо !
Имам час за лекар чак в четвъртък, моля да ми помогнете как да облекча болката и подуването без медикаменти на този етап, а с домашни "лекове", вероятността да съм бременна в момента е голяма, след 2 дни е време за тест и ще разбера окончателно, но се страхувам на своя глава да правя неща, които могат да навредят.
Помага ли наистина промивката с кисело мляко за облекчение? Смрадликата подейства снощи, но до тази сутрин и ефекта отново беше на лице, поне спах спокойно ! Praynig

# 1
  • Мнения: 2 081
Смрадлика сутрин и вечер и ако можеш по-рано да отидеш на лекар . Друго не мога да те посъветвам щом има вероятност за бременност , най-вероятно е външно нараняване

# 2
  • Мнения: 785
Промивка с хлебна сода, и ако имаш у дома свинска мас се намажи вечерта като си легнеш.

# 3
  • Мнения: 5 892
Алергия към лубрикант?

# 4
  • Мнения: 1 091
Получавала съм такива симптоми и винаги са се оказвали гъбички.Много е неприятно и дори болезнено.Киснех се в леген с хладка вода и ми е идвало да спя там от сърбежи.Докато отида на лекар много ми е помагало крем Клотримазол,но за бременни не знам дали се препоръчва.Иначе както ти казаха по-нагоре смрадлика или лайка.

# 5
  • Мнения: 126
Получавала съм такива симптоми и винаги са се оказвали гъбички.Много е неприятно и дори болезнено.Киснех се в леген с хладка вода и ми е идвало да спя там от сърбежи.Докато отида на лекар много ми е помагало крем Клотримазол,но за бременни не знам дали се препоръчва.Иначе както ти казаха по-нагоре смрадлика или лайка.
Благодаря Ви ! Аз все още не зная дали съм бременна  Hug
Вие имахте ли някакво течение?

# 6
  • Мнения: 1 091
Да!Бяло течение повече от обичайното и на парцали.

# 7
  • Мнения: 126
Не използвам лубрикант в момента, но онзи ден след измиване сложих бебешко олио на мястото на зачервяването и почувствах ужасен дискомфорт и раздразнение...от тогава не използвам нито интимен гел, нито интимен сапун, нито кремове, измивам се само с чиста вода, а снощи редувах смрадлика със сода и днес не чувствам парене и сърбеж, подуването също намаля, но течение има ! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт