Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Здравейте,мили  мами!Надявам се да ме приемете  LaughingМоето момченце се казва Стефан и е роден на 26.06.2009.Ще ми бъде приятно да чета и пиша в тази тема.Дано всички болни дечица да оз дравеят бързо.Имам да наваксвам много,все пак вие се познавате отдавна.За сега ще се включа с мнение за зъбките,ние ги мием доста отдавна с ненедент в комплект със силиконов накрайник .Правим го всяка сутрин и за сега много му харесва.Коледния подарък на малкия ще е надуваем батут,събирам мнения и препоръки.За мен и за тати още не сме решили, но ще е нещо заа домакинството.Коледната украса я правим за никулден защото моят мъж е именник и някакси става по-празнично.Хлебопекарна имам от 4години и съм много доволна .Последно време я ползвам често, правя хлебчета които Стефан обожава и козунак-любимата му закуска с кис. мляко.Лек и усмихнат ден!

# 16
  • Мнения: 226
Здравей,Ди75!Добре дошла в  най-хубавата темичка!  bouquet

Mindi,избягала ти била музата? NaughtyМного си е хубаво офромлението даже.Дано Юли се оправи по-бързо! Heart Eyes Hug Praynig

 Забравих да споделя,че в началото на декември ,живот и здраве,трябва да се преместим в нова квартира newsm44.По-голяма е и дивачето Марина може да щурее на воля.Намерихме я благодарение на Г-жа Нервакова.Е,сега вече няма да сме съседи с нея,но пък може по-често да се виждаме,тъй като е точно до парка където се събират с нинанд и нейната принцеска адашката Марина.
  Относно петнаксима,биха ни ваксината и слава Богу,Мари я прие много леко.За подаръци още не смея да мисля,че с това преместване и наслагване на два наема... Whistling,но май само за децата(нашето и на близките ни) ще отделим пари.

Последна редакция: пт, 19 ное 2010, 15:31 от hrista

# 17
  • Мнения: 168
Минди страхотна нова темичка!   bouquet
Как е Юли днес има ли подобрение,разстройството мина ли?  Praynig се бързо да му минава и да започне да се храни вече, давай му кашички , бананче по малко за да не надува коремчето и да не го боли,с царевично нишесте прави кремче,не знам мляко даваш ли ,ако да по добре Алл 110 или има на фризолом мисля беше/соево/-специално за тази цел.Бисквитите и солетите да не са пшенични,нали пшеница не можете, а ръж позволено ли е ,защото разбрах че и ръжено хлебче яде?
Ди75 , добре дошла  :hug

# 18
  • Мнения: 639
Ди75, добре дошла!  Hug (Вече си имаме 2 броя Ди-та  Laughing). Част от името и набора ли е никът ти? Ама че съм любопитна ...
Благодаря на всички за честитките, да им се връща, на тези, които искат и те! И да си кажа - то от хляба не се пълнее, а от това, което е намазано върху него или с това, с което се яде.  Mr. Green Я вижте София Лорен - Жена с главна буква - като я попитали на какво дължи тази страхотна женствена и стройна фигура, тя отговорила - "На пастата".  Wink Пък ако започна да не качвам вече свои снимки във ФБ, ще си знаете тайничко, че при мен таз' максима не е проработила.  Mr. Green
Христа, тъкмо щях да питам Нервакова дали не е замесена. Хайде, да ви е на хубаво на новото място, пък следващия път може най-после и с вас с Марина да се видим.
Грети, Минди, и другите с "неядящи" - все ми се иска да вярвам, че са периоди. Ето, и при Нелито (все я споменавам днес, ще взема да и звънна после) - беше се видяла в чудо как да храни Тони, а той сега пупупу всичко и добре си хапва. Знам колко е гадно, и Алекс не е от най-ящните, понякога прескача цяло ядене - и да предложа нещо, което друг път е харесвал, пак отказва. А като вади зъби на кърма си отнася основно - не само, че не яде, ами и се дави и повръща от всичко (а като малко бебе даже не е повръщал). Изкушвам се да тъпча, да залъгвам, на маймуна да се правя - ами, няма смисъл - и мен да ме тъпчат, най-много обратен ефект да има (както, между впрочем, си беше в моето детство). Дано постепенно да си формират хубави хранителни навици (здравословни, имам предвид), та за тях най-вече да е добре, а и за нас, треперещите им.

Аз пък не съм настроена още за коледна украса. За тази по улиците - необичайно ми е аз да се разхождам по къс ръкав, а да е Коледно.  Wink За тази у дома - малко по-сложничко е - освен да украся тавана, не се сещам къде другаде може да оцелее.  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 593
Ди75, добре дошла при нас  Hug Страхотна идея за батута. Кати обича да скача по дивана, по леглото, ще потърся.
Петя, веднага ще пратя майка до аптеката за пастата на Дентокинд, то и друго трябва да се купува от там.
Минди , измъчихме се вече  ooooh! Дано днес да хапне нещо Юли и да няма темпертура Praynig
gmarinova , това  с плодовете сигурно е период. И Кати не щеше да помириш плод, а сега сама си взима ябълка или круша от купата. Как лекуваш сополите?

За решетките: не ми се иска да я махна и да залепя креватчето до нашето легло, че ще ме попъпли през нощта, а искам да спи в нейното си легло

# 20
  • Мнения: 78
Благодаря за топлото посрещане!Аморе,  правилно си се досетила за ника ми ,казвам се Диди от Варна  и съм 75 набор Grinning.Ние досега бяхме на разходка с колелото ,че докато си приготвим багажите за количка се стъмва.Момичета вие с кого и къде ще бъдете на празниците,то за Коледа  е ясно ,но Нова Година?Аз все още на никого не съм го оставала да го гледа повече от 2-3 часа а за цяла вечер да не говорим.  Нова съм ама ако не е нахално може ли  и как да се присъединя към групата ви във фейсбук?

# 21
  • Мнения: 639
Ди, групата ни във ФБ е Юнски майки 2009 (на кирилица). Прати покана, а някой от админите ще ти отговори.  Peace
И Коледа, и Нова година - в домашна обстановка. Където и да сме, ще сме си тримата. Едно, че Алекс никога не е делен от мен (рекордът е 2,5 часа с татко си, докато аз бях с Нинка и Нелито) и второ - не искам и да сме без него.  Wink
Благодаря, че отворихте темата за зъбките - точно се канех да питам. Аз все още само със силиконов накрайник почиствам (много му е забавно) - приятелят ни стоматолог всеки път казва, че това е напълно достатъчно, но исках да разбера и вашето мнение/действия.

Имам някакво усещане, че се завръща предишният дух в темата. Дали си внушавам?

# 22
  • Мнения: 78
Аз май вече досаждам Embarassed ама да се похваля че съм в групата във фейса (стефан николаев) на името на детето сме го направили ако ви е интересно има какво да се види,хайде спирам вече  Laughing

# 23
  • USA
  • Мнения: 94
Ето ме и мен   bouquetСтрахотна коледна теми4ка   bouquetНа мен ми е много коледно ве4е.Тук след Halloween украсиха навсякаде за коледа.Ние от полобин година си мием забките сутрин и ве4ер с накрайник,много ни харесва:)

# 24
  • Мнения: 57
Ди, привет и от мен, вече си в списъка с юнските майки 2009 Simple Smile

Минди,  Hug

viper, само физиологичен разтвор и с помпичката издърпвам. Имам едни капки от преди 2-3 седмици. Мисля да покапя и от тях, ако цвета на секретите се затъмни Sad а най-много утре на контролен в болницата, че само стетоскопа ми липсва да му преслушвам дробовете за хрипове.

# 25
  • Мнения: 199
 we call it christmas when the adverts begin  Grinning
вместо запис

аз Коледата съм я обявила за детски празник и никой над 18 да не се надява на подаръци! цял внук - племенник сме им подарили, стига толкова  Wink Wink ама те си знаят! виж какво да подаряват на Ники от сега ги насочвам, че и Никулден има преди това. Ориентирах ги към книжки, пъзели и нещо за рисуване. Може и някой по-голям багер, камион, че май го вълнуват. За сега нещо на собствен ход и не толкова чупливо, че се върти и разглежда отвсякъде, включително непременно се тества как издържа на удар в паркета.

# 26
  • Мнения: 143
Миндибраво за чудесно оформената темичка много красиво и празнично smile3501
Стискам палци малкия юнак да се оправи бързичко и пак да си хапва добре Praynig

Петя и аз се включвам с молба за лесни и вкусни коледни сладки Praynig Hug
Ди75 wavey welcome
Аморе и аз като тебе не мога да се настроя на коледна вълна no всеки път като отивам на разходка с Кати в морската градина минавам покрай един огромен рекламен транспарант по повод откриването на Коледния базар в Спортна зала а аз съм по тънка блузка или с къс ръкав   Nature Sunny е направо си е абсурдно Mr. Green

За плодовете децата вкъщи всеки ден пият фреш от пресни плодове предимно ябълки,круши и моркови.Кати подскача до мене докато го правя и няма търпение smile3539


# 27
  • София
  • Мнения: 593
Айде, и Кати пъпчаса  Mr. Green голям купон. Добре, че и изрязах ноктите до долу, сега и ръкавиците ще вадя. Ох, дано да мине леко при нея. няма да ни стигнат мазилата

# 28
  • Мнения: 143
Viper не се тревожи децата я изкарват много по лесно от възрастните Praynig сина ми беше на 4г. като я изкара милото беше се опъпчило баш на рождения си ден но почти не го сърбеше и въобще не се е чесал.
Стискам палци бързо да се оправяте само да ти кажа че после трябва много да се пазите защото имунитета след варицела много спада  Peace

# 29
  • Мнения: 78
Момичета къде се скрихте? LaughingНие си направихме разходката,Стефчо хапна от вкусната манджичка на мама(картофи с бамя и пиле)и сега вече спинка.Много ми е трудно в нашия квартал със забавленията  за малко дете,то една площадка няма като хората ама това е друг въпрос хайде да не се оплаквам Simple SmileМалко ни е еднообразно всеки ден ,но ето поръстих го  с компания ,без компания времето си лети.Почти няма с кого да си играе и даже забелязвам ,че въобще не се заиграва с други деца.Ако някое дете рязко посегне към него почва да плаче а то не е задължително да са искали да го ударят,вярно че децата с които се виждаме през деня са по-големи от него някои дори доста агресивни, но той си се забавлява по свой си начин.При вашите деца как е,играят ли с други и ако им посегнат умеят ли да се защитават?За шарката едно познато дете я изкара скоро на 2г.е,майката каза ,че  я понесло леко само с почесването им било трудно,но го мажели с някакъв разтвор.Ние следобед ще ходим на  рожден ден на племенника.Да видим как ще се впишем в картинката ,че той си  е вече голям(11г.).Лек и усмихнат ден! ooooh!забравих ,за приятелството във фейса аз ли да ви пращам покани или  вие ще ми пратите ако прецените ,че искате приятелството ми ,моля кажете как се сприятелявате с новите мами?

Общи условия

Активация на акаунт