Времето лети, лети, а АПРИЛчето вече може да седи - 9

  • 25 138
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 38
здравейте,мили4ки! Hug
даа,днес е денят на християнското семейство! Hug
Еxcellent,4естита месе4инка на Ивето!( полу адашката) Hug да ви е жива и здрава!!!
  bouquet
   Мариса,вие 5-то зъб4е ли 4акате  Shocked малееее,аз нищо няма да казвам ,ние нямаме нито едно  Rolling Eyes
Навайл,страхотно е стих4ето  Hug
Ина4е вси4ко си е наред,все пове4е иска да ходи,постоянно си дава ръ4и4ките да става и да прави кра4ки  Laughing
Общо взето е това край нас ,за сега;) Hug

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 23:44 от anni2002

# 61
  • Мнения: 38
Моми4ета,тъй като в България ве4е е станало 22 ноември,а това е моята рожденна дата ,искам да ви по4ерпя за  здраве още от сега ,тъй като не се знае кога ще мога да седна пред компа утре  Laughing
 Преди 26 годинки съм се появила на бял свят   Hug Това ще е по-специален рожден ден,тъй като е първият ,на който аз самата съм мама  Hug Heart Eyes И тъй като не успях да слагам картинките както трябва Embarassed ,слагам познатите картинки   Laughing

 newsm38  Gift Tada newsm18 beer3 cheers Wine Glass

 не става и не става  #Cussing out пууу,4е съм и аз   Rolling Eyes  
това е засега от мен,целувки на вси4ки ,лека и спокойна нощ ! Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 3 695
ЧРД, Aни! Нека здравето и късмета те съпътстват винаги!

# 63
  • Мнения: 6 120
Ани честит празник!

# 64
  • Мнения: 19
Честит Рожден Ден,Ани!  nbirthday newsm67

Бъди жива и здрава,много усмихната и щастлива!

# 65
  • Мнения: 4
АНИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! HugБЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА, С КЪСМЕТ ВЪВ ВСЯКО ТВОЕ НАЧИНАНИЕ!!!


Благодаря на всички, които гласуваха светкавично за Рая smile3521

# 66
  • Мнения: 351
ЧРД мила Ани! Бъди все така лъчезарна и мнооооого щастлива с прекрасната ти дъщеричка!!! Целувки и весело изкарване на празника!!!  Hug
Emily81, купих я от магазин Пинокио на ул. Тарас Шевченко, кв. Изток. Близо е до Фантастико и до голямата аптека Ремедиум (ако ти говори нещо).  Много съм доволна! Дори в момента Елия си 'суче' ябълка! Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 350
Честит рожден ден ,мило Ани !  bouquet
Аз имах ужасна нощ,носът ми е толкова запушен ,че едва дишам.Малкият също едва суче,гледам го на два ттри пъти едва си поема въздух и той от сополи Tired

Но пък е много активен ,от 7 часа не е спрял да се забавлява сам Crazy
Аз сготвих вече една манджа и сега ще направя едни мъфини по случай рождения ден на Ани  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 3
Мила Ани,......наборе...... Честит рожден ден! Желаем ти мнооооого здраве, късмет, любов и семейно щастие! Бъди все така слънчева лъчезарна и позитивна! Вярвам че съвсем скоро ще чуеш думичките: Мамо, много те обичам! А не е ли това най-прекрасният подарък? Страхотен празник!






# 69
  • Мнения: 1 350
Ооох.Веси ,добре ,че си ти ,та да се сетя ,че и аз ще ставам на 26  Laughing
Много набори сме тука,много нещо Laughing
Забравих да се поФаля,че Петьо пие сок от чашка Heart Eyes
По-точно от капачката на шише ,така и не се научихме да пием нищо от шишета,поне да ползваме част от тях за нещо Crazy
СОкче давам готово на Бебевита,много му харесва.
Да ви кажа ,като се застуди и ми стана коледно Close-mas:
Аз винаги украсявам след рождения си ден ,около 6 декември.Тази година трябва да измисля някаква по-безопасна украса,че малкия как пипа навсякъде ooooh!Трябва и нова елха да купувам ,защото моята е 1,60 висока и винаги стои на земята,но сега с бебчо ще трябва да я вдигам нависоко.Мисля около 70 ,80 см елха да си взема,то отсега нататък все нависоко ще трябва да е .На малкият искам да му купя някаква играчка хубава,пумпал искам,няккаъв светещ Mr. Green santa2

# 70
  • Мнения: 2 494
ЧРД, мила Ани!!!!!!!!!!!Нека щастието е винаги с теб и любимите хора!!!!!!!!!!!!

# 71
  • Мнения: 127
Честит Рожден Ден на Ани и от мен

Честити 7 месеца на моята любима Габка–Жабка на Ели   love001

# 72
  • Мнения: 151
Благодаря на всички ви за пожеланията  Hug

Мила Ани   Hug   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!!
Да си ни жива и здрава,все така позитивна и мнооооогоооо да те радват домашните


# 73
  • Мнения: 31
Честита месечинка на Ивето на Екселент! Да е жива и здрава.
Честит рожден ден на Ани! Миличка, пожелавам ти много здраве, щастие, любов, успехи във всяко твое начинание, реализиране на мечтите ти и Ивето да те слуша и радва много.
Милички, благодаря ви за милите думи, за подкрепата и куража, които ми давате  Hug

# 74
  • Мнения: 1 989
Anni, ето я тортата, с която искаше да ни почерпиш, а пък аз ти желая да си здрава и никога да не се променяш!

Общи условия

Активация на акаунт