Времето лети, лети, а АПРИЛчето вече може да седи - 9

  • 25 066
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 981
Sonya_yancheva, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Бъди здрава и много глезена от мъжката банда в къщи!
Горда bibi, честит племенник! Да расте здрав и усмихнат сред толкова каки! Grinning
alesya, спахме на смени с мъжа ми, но и дребна се смили и тази нощ нямаше двучасови будувания. Нослето й обаче още е мнооого запушено!
Galeto., пазете дребна, че ние не можахме да я опазим от батко й и той отдавна вече е здрав, а тя се влачи, горканка!
tini-mini, как е положението у вас? Кака Вики по-добре ли е?
didi666, свеж коледен полъх дойде от колажа ти! Браво!  bouquet


# 736
  • Мнения: 1
Sonya_yancheva    
                                                                                 


marini - радвам се че тази нощ е минала по леко....стискам палци да вървите към скорошно оправяне и повече да нямате безсънни нощи  Praynig

# 737
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Имам си картичкаааа  newsm44 newsm51

Невероятно е това чувство, върнах се някъде в детството  Crazy

Мога ли да кажа от кой е?

Ставам, че Марк е глаааден и кисел.

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 304
Добро утро! Да се включа и аз, че темичката е на привършване...
Подаръка за моето цвете, ще го купувам днес и в понеделник ще го пратя. Някой да очаква включване във вторник  Mr. Green Ама не казвам кой...
Екселент, ужас направо. Незнам какво да кажа. Дано на никой не му се налага да търси "помощ" ,че... Братовчедка ми преди около година и нещо отива в спешното. Детето със температура и то доста висока, която не се повлиява от нищо. Чака, чака и накрая се чува от вътре от стаята, доктора крещи. "Абе няма л;и ме оставят да спа,бе? Ко са ми са разтърчали през нощта... "И като ги приели в кабинета за преглед се развикал  Shocked . Тя съжаляваше, че не го е записала. Пази, боже!!!
Вяра и Данче, не обръщайте внимание на такива коментари. Аз съм много несдържана и като чуя нещо глупаво, с мааалко по-висок тон обяснявам набързо, защо не правя еди какво си. И то не от свекъра или свекървата, а от други хора са питанията.
Алеся, фотосесията на Дони е разкошна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Юли, благодарим за колажа!!! Супер е  Hug и браво за постижението с гърнето  smile3501
Аниии, честит имен ден, мила!!! Желая ти да си все така лъчезарна, щастлива и много здрава. Честито на форуските ни бебчета Simple Smile (извинявам се за закъснението)
Дени, дано не се разболее Мила  Praynig Марини, надявам се, че и толумбичка ще е по-добре днес. Всички болнички да оздравяват бързо  Praynig
Веси, как е Митето днес. Аз мисля, че нищо няма щом си е папкал и си е бил контактен  Hug
Миленка, как се справяш с 3-те кукли? Браво!!!
Биби, честит племенник. Да ви е жив и здрав!

# 739
  • Мнения: 3
Здравейте момичета!
Митака е ок. Нищо му няма.
Много ви благодаря за подкрепата!!! newsm51 newsm51 newsm51

# 740
  • Мнения: 157
ААААААА за картичките - ще  казвате от кой е разбира се, не се казва до получаването -в смисъл да е изненада но после вече казвайтеее, даже снимаайтее  Hug Hug Hug
Казвайте като получите картичките - отблезвам ги тез неща  Crazy

Биби, честит племенник
Веси, радвам се че Митачето е добре - тепърва се почва с подобни случки  Crazy

# 741
  • Мнения: 107
Веси, радвам се, че малкия сладур е добре.

didi666, СТРАХОТЕН КОЛАЖ. МНОГО БЛАГОДАРЯ

Алеся, фотосесията е чудесна. много ми харесаха всички снимки.
Биби, честито племенниче, да е живо и здрави и много да радва цяяяяяяялата рода.
Ивета, имаш стиснати палци и от мен. дано малкия бонбон да е добре
болничките да оздравяват бързо. и при нас вчера нослето ни се запуши и си видях голям зор докато дърпам секретите с аспираторчето, ама няма как. капах му виброцил и пу пу пу днес е малко по-добре. пък може и от зъби да е, че многооо го мъчат напоследък.

мами, децата вече са големи и щъкат по земята. мен все още ми е жал да го пусна долу, че се топлим на климатик и някакси се усеща долу на ниското.вчера му бях послала на земята. той много се кефеше и веднага отиде на ламината да гризе столовете, но вечерта отново го дигнах на канапето. там съм направила нещо като крепост и не може да я прескочи и си се търкаля, но нали трябва да свиква и долу......уффффффф, ще изчакам да пооздравее и отново ще го смъкна.

сутришното хранене  малко го разнообразих. купих му от детските магазини /нещо като кус кус е/ малки цветчета, които в малко вода за 2 мин завират и после със сиренце и краве масалце много му се услаждат на галито. иначе попарата си му я правя от препечени филийки и си изяжда средата на 2 филийки. но трябва да е добре пасирано иначе му се повдига. не знам как ще го свикна  по-едри частички да яде.

тази сутрин и в русе заваля. беше много красиво, сега се топи и пече слънце, но е много студено и ще си стоим в къщи. пък и аз нещо не се чувствам добре и се церя с каквото се сетя.

лек ден на всички

# 742
  • Мнения: 0
Хайде момичета заповядайте в новата темичка

Общи условия

Активация на акаунт