Времето лети, лети, а АПРИЛчето вече може да седи - 9

  • 25 075
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3
Ooooooхххххх момичета...тъкмо приготвяхме Митко за баня когато си удари главата в ръба на спалнята...толкова жално плака....живота ми се съкрати....но е контактен...даже го изкъпахме и беше доволен...хапна си като всяка вечер.....и дори се посмя.....много ми е притеснено...още повече че се случи точно до мен....аз съм ба.ти забляното шиле... Sad Сега мястото е леко зачервено...
Никога не съм го чувала така да плаче......много ми стана мъчно. Тая тъпа спалня ще я хвърля и ще си купя нещо от сорта на барбароните на което да спим...те поне нямат ръбове. Ох...ако знаете само какво ми е....как плака милия...жално и неутешимо........И аз се наплаках....
Сега го наблюдавам, но си спинка миличкия като всяка друга вечер. Мислите ли че трябва да се притеснявам? smile3518 Ще побудувам още няколко часа...поне докато се събуди за водичка, както прави всяка вечер...Ако някой може да ми даде съвет (по това време)...ще му бъда благодарна...
Направо ми иде да се метна от балкона... smile3513
Нали нищо му няма? Weary

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 23:05 от vesi_mesi

# 721
  • Мнения: 1 983
Веси, според мен нищо му няма! Просто се е ударил в ръб и го е заболяло доста, затова е бил толкова жален!
gerka-75, колажът е в общата поща - aprilki2010@abv.bg, а паролата е като за Снимка.бг! Peace
Дени, не ти е било ден, но вече свърши! Утре ще е по-добър! Peace
Теа се буди през 15-20 мин., откакто е заспала в 22! И тази нощ обещава да е интересна...
Вашите да са спокойни... Hug

# 722
  • Мнения: 63
Веси, успокой се, мила и си лягай без притеснения! Ти представяш ли си кооооолко има да си удрят тиквите, а пък колко падане и жално плакане ги чака, докаъо се научат да ходят... Ъо е лесно да говоря, щото не е на моя глава, де. Но наистина, няма какво да будуваш лягай да си почиваш.
Габи всеки ден си удря главата (къде аз и помагам, като я шибна във вратата примерно) и ми се къса сърцето. Или като я сложа да седи и тя по някое врвме се наклони и падне и пак се джаска. Ама тва е.
Един път я бях сложила на килима на земята и тя се повдигна и после със всичка сила си стовари главата. Рееееев. Ама следващия път знаеш ли как внимателно си легна. Само така ще се научат.

Както съм си мислела, че все в един момент ще трябва да се изтърси от кревата, за да знае, че е високо и боли. Иначе , ако не и се случи от къде ще знае, че е високо.
Целувки и спокойна нощ!

# 723
  • Мнения: 16
Привет мацки!
Минавам да честитя на Ани-тата-всички да си носят името с гордост и да го чуват дъълги години.
Вечер като имам време ви попрочитам,но набързо и с последни сили  Wink но реших да драсна и 2- 3 реда
Веси не се притеснявам мила,такива неща стават ( е не си го пожелавам,но аз лично се настройвам,че ще има ожулени колене, ранени глави и т.н.)Днес даже в парка на момичето с нас детето падна от коли4ката и си тресна главата,но като го погушках (т.к. всички деца идват при мен,че моите са ми малко) се успокои,така ,че  newsm10 успех.
Иначе ние растем с добри темпове и както казва една майка в парка-как ги "ZOOM"-вате тия момичета  smile3501
Мъчат ни зъбки(Ралина с 1,Дария с 2, Стефани с 3),искаме да сме все прави, та по тоя повод вече подаръците(проходилка,образователен телефон и огромен плюшен слон) за Коледа им се раздадоха,то аз нямай търпение,поне да им се радват сладките ми.
Исках да ви питам вие почиствате ли поникналите зъбки,че мойта братовчетка-зъболекарката ми ме кара да почвам,а аз само то си и мислях,само чакам да ги сложа по леглата и да изпиват млякото и да нунят  smile3524
И друго за захранването-понеже от началото на октомври се храним 4 пъти,което значи: мляко в 7 и в 19,зеленчуково-месно в 12 и каша-плодово в 16,та въпроса ми е кога мога да давам попарата,че вече ни е време
АМи това лека и спокойна нощ newsm46

# 724
  • Мнения: 5
Веси, не се притеснявай миличка. Щом е папкал и се е смял след удара значи е добре. Хубаво е да знаеш че спешна медицинска помощ при удар на главата на детето се тарси в случаите когато:
1) детето започне да повръща (или да плюе кръв)
2) детето изгуби съзнание
3) започне да говори несвързано
4) когато си обърне нагоре очите и започнат да му треперят (дано разбереш какво имам впредвид)
5) погледа му стане "разплут,разнесен"
6)не се движи.
Ако няма някой от тия признаци значи няма място за притеснение. Аз с каката съм изтръпвала до спиране на дъха ми. На тренировките ако знаеш как е падала на глава докато се научи да прави салта... представа си нямш.

Лягай да си спинкаш спокойно.
Целувки и лека нощ Hug.

P.S. Да добавя... за да не му посинява удареното място, веднага е трябвало да го намажеш с олио (за готвене, не бебешко Mr. Green). Действа безупречно Wink.

# 725
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Честит имен ден на всички Ани-та!

Аз днес тичам пак по задачки и мъкна Марк. Докато си освободя един следобед за парка и то се развали времето.

Утре сме на сондаж на очните каналчета. Баща му днес реши, че е против операцията и почна да съботира процеса. Дано утре да няма сцени.

Дени - нещо не ви върви с градският транспорт.

Веси - Нищо му няма на юнака. Ударил се е и се е стреснал и затова е плакал. Щом е жизнен и не повръща, всичко е наред Peace. Мили Ванили е права.

Марини - пожелавам ти спокойна нощ. Марк миналата нощ спа от 23ч до 8ч. Ей такова нещо и на вас да ви се случи Flutter

Диди, отивам да видя колажа  Heart Eyes.

# 726
  • Мнения: 1
Привет момичета кокичета....минавам да се разпиша и аз

didi666 – браво на вас за гърнето. Огромно благодаря за страхотния колаж  Hug

tansu – честита месечинка

deni 1971- мама овен с бебе овен – ама и на теб не ти е било весело.....и браво че си „наредила” шофьора!!!! newsm10 smile3501

Веси мила, спокойно.....така както го описваш Митака е добре. Мисля че сте се разминали само с малко плач, причинен по скоро от изненадата че е паднал. Както ти казаха момичетата - не се притеснявай  Peace

marini пожелавам ти съвсем скоро да се оправяте....а защо не и да се изненадате и още тази нощ да успеете да си отспите  Wink

При нас днес беше истинско лято и цяяял ден си изкарахме навън, дори малкия спа 3 часа........

Относно картичката за моето цвете....готова е и утре мисля да я пускам

# 727
  • гр.София
  • Мнения: 30
didi666 –голямоблагодаря зя колажа.много се изкефихме и аз и мъжа ми.

ВЕСИ,не се притеснявай за Митака.Щом е спокоен.Това с мятането от балкона го отложи.

ИВЕТА, newsm10 СТИСКАМЕ ПАЛЦИ.ПИШИ КАК Е МАРК.
ТОЯ ТВОЯ МЪЖ НЯМА ЛИ ДА СПРЕ С ПРОСТОТИИТЕ. smile3512

ЛЕКА НОЩ newsm46

МИЛА се събуди.Явно е време за купон newsm19 newsm18

# 728
  • Мнения: 265
didi666-   bouquet smile3501 браво на теб... голяма красота си сътворила.

milli_vanilli - на тази възраст според мен е трудно да разберат че спалнята е висока.... сина ми е падал поне 10 пъти (от бебе до към 2 год) от спалнята и дивана.

Писна ми от тези вируси... не съм спала цяла нощ, сина ми е с температура и кашлица, а беше на градина точно два дни.Така ми се спииии newsm46 дано не се зарази и малката.

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 08:40 от Galeto.

# 729
  • София
  • Мнения: 6 559
Влизам само да кажа, че имам племенник ( син на моя първа братовчедка) ще се пръсна от радост и гордост !!!

# 730
  • Мнения: 58
didi666 - голяма красота си сътворила. огромно благодаря от априлската дружина.

# 731
  • Мнения: 6 001
bibi честит ти племенник!
vesi_mesi мила надявам се че  снощната случка е само лош спомен,да в  началото е винаги е много тежко,първото падане,първата рана.По този повод ,аз все още изпитвам страх от детски площадки.

# 732
  • Мнения: 1
bibi честит племенник. Да ви е жив и здрав и да радва цялата рода.......

На болните - бързо оздравяване.

marini - как е толумбичка?как мина тази нощ при вас? стискам палци скоро да себ оправяте  Hug

Веси - как е Митака след първото падане?

# 733
  • Мнения: 1
Докато писах поста си заваля сняг....голямооооо количество бели снежинки си падат навън.....колкото е красиво, толкова и студено.

# 734
  • Мнения: 1 072
Bibi, честит племеник!!! Да расте здрав и силен за радост на мама и тати и леля Wink
Ивееета, твоя мъж срам няма Close аман!
диди666, страхотен колаж, благодаря Hug
дени1971, браво, че си влезла да му се скараш на този шофьор Twisted Evil
Галето, дано Praynig при нас таткото е болен, пие шепи с лекарства и кашля мноого лошо, а аз само се моля някое от децата да не прихване Sad
Милена66, ти като напишеш нещо и поне на мен ми секват всякакви притеснения и оплаквания Crazy само си представям моите проблеми по три и се усещам колко мии е по-лесно Grinning Нашите 2 зъба не ги почиствам с нищо, макар че по идея трябва... На сина ми бях почнала да му мия зъбите чак след годинката, а наскоро го заведох на зъболекар за първи път (макар че трябвало веднага след като поникне 20-я зъб), но си е ок, няма кариеси или проблеми. За попарата мисля, че при 4 хранения би трябвало мястото й да е на закуска Thinking Макар че аз бих давала мляко веднага щом се събуди детето, после към 9 попара... Но с 3 сигурно си е бая разправия и храненето Tired

тук още не вали, ноо чакам и аз бялата приказка!



Общи условия

Активация на акаунт