Тема Незабравима (Unutulmaz) 121

  • 25 891
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Мокси, благодаря за чудесната нова тема, както винаги! newsm51    love001
г-жа Броненосец БЛАГОДАРЯ! newsm51    love001

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 21:55 от IR65

# 31
  • Мнения: 0
Благодаря, Г-жа Броненосец !   bouquet


Само да не изчезва пак Ямурчето, че ще ме влудят тия сценаристи - садисти...


Както разбирам, Еда ще тръгне на Съд, затова Арас й казва , че Харун ще й стане враг, но за нея нямало нищо по-важно от детето й. Ами да върви да се съди... Свикнали сме на постъпки подобни, като сватбата с Толга и акта за раждане, пак в името на Ямур... Ех, Еда, Еда ......  Sad
Май дойде ред да се ядосваме на Еда! Уфф!
Ако Харун не и дава възможност да взема детето и да намери път към него, не към Върховния касационен съд на Република Турция , ами към Европейския съд в Страсбург и Люксембург трябва да се обърне! Не стига, че укри детето през тези 4 години и го лиши от майка и майка лиши от рожбата и, ами и продължава с наглостта си! Всичко по един или друг начин може да бъде преглътнато, може да бъде простено, но трябва да се постараеш за това, да се покаеш, а не да задълбаваш проблема!

# 32
  • Русе
  • Мнения: 2 232
Алисас,всеки от героите прави грешки и си плаща за цената на грешките си!
Но ако сега ми напишеш, че ти би се отказала от детето си без борба, просто няма да ти повярвам!
Друг е въпросът, ако искаш да гледаш Едже-Харун-Яамур като щастливо семейство, а Еда да върви на  censored! Нали?

# 33
  • Мнения: 186
Защо всички се вглеждат само в единия от главните герои? В Харун. Другият няма ли значение?



Има, Вени, разбира се, че има значение.
Но как си представяш един баща , отгледал дъщеря си сам от бебе, да се раздели с нея, защото майка й така решила след 4 години, че тя трябва да бъде с детето.
Битката може да е за родителски права, може да е и за определяне режим на контакти с детето.
В случая с Еда това второто ще е много по-справедливо. Да вижда детето, но то да продължи да живее с баща си. Какво иска Еда ? Да вкара детето в един дома с баща си - убиеца ?!
Ами това е изплюване върху Харун за всичко, което той направи да спаси детето си от състоянието , до което го бяха докарали. Не знам, адски тъпо ми се струва , ако стигнат до Съд.
Това ще е едно такова изпепеляване на чувствата им в безсмислена битка.

# 34
  • Мнения: 80
След това поведения на Харун,за Еда няма друг избор-тя се бори за дъщеря си.И сигурно
 Арас ще я подкрепя в тази битка.
Но си мисля(или ми се иска да е така),че Харун ще омекне,и до съд няма да се стигне.Ямур също ще играе голяма роля.

# 35
  • Мнения: 315
Благодарности на Мокси за новата тема! smile3525 smile3525 smile3525


Благодаря и на госпожа Броненосец за ефективната намеса!
Както винаги точна и своевременна.!!!

# 36
  • Русе
  • Мнения: 2 232
Защо всички се вглеждат само в единия от главните герои? В Харун. Другият няма ли значение?



Има, Вени, разбира се, че има значение.
Но как си представяш един баща , отгледал дъщеря си сам от бебе, да се раздели с нея, защото майка й така решила след 4 години, че тя трябва да бъде с детето.
Битката може да е за родителски права, може да е и за определяне режим на контакти с детето.
В случая с Еда това второто ще е много по-справедливо. Да вижда детето, но то да продължи да живее с баща си. Какво иска Еда ? Да вкара детето в един дома с баща си - убиеца ?!
Ами това е изплюване върху Харун за всичко, което той направи да спаси детето си от състоянието , до което го бяха докарали. Не знам, адски тъпо ми се струва , ако стигнат до Съд.
Това ще е едно такова изпепеляване на чувствата им в безсмислена битка.

Чакай,чакай! Не слагай каруцата пред коня! Все още не е ясно какво иска Еда, за да се хващаме за гушите! Харун досега не й разрешаваше никакъв контакт. Тук не става въпрос за родителски права. Той е прекалено краен!

# 37
  • Мнения: 186
Алисас,всеки от героите прави грешки и си плаща за цената на грешките си!
Но ако сега ми напишеш, че ти би се отказала от детето си без борба, просто няма да ти повярвам!
Друг е въпросът, ако искаш да гледаш Едже-Харун-Яамур като щастливо семейство, а Еда да върви на  censored! Нали?


О, не , аз съм много борбена, никога не бих се отказала !
Но Еда веднъж вече го направи, по волята на сценаристите, разбира се.
Малко вероятно майка така да постъпи в реалния живот.И след като тя сама се е отказала от детето си, след като дори думите на Харун, че то няма да я познава като майка , не я накараха да го спре, кой е виновен по дяволите ?

# 38
  • Мнения: 186
Защо всички се вглеждат само в единия от главните герои? В Харун. Другият няма ли значение?



Има, Вени, разбира се, че има значение.
Но как си представяш един баща , отгледал дъщеря си сам от бебе, да се раздели с нея, защото майка й така решила след 4 години, че тя трябва да бъде с детето.
Битката може да е за родителски права, може да е и за определяне режим на контакти с детето.
В случая с Еда това второто ще е много по-справедливо. Да вижда детето, но то да продължи да живее с баща си. Какво иска Еда ? Да вкара детето в един дома с баща си - убиеца ?!
Ами това е изплюване върху Харун за всичко, което той направи да спаси детето си от състоянието , до което го бяха докарали. Не знам, адски тъпо ми се струва , ако стигнат до Съд.
Това ще е едно такова изпепеляване на чувствата им в безсмислена битка.

Чакай,чакай! Не слагай каруцата пред коня! Все още не е ясно какво иска Еда, за да се хващаме за гушите! Харун досега не й разрешаваше никакъв контакт. Тук не става въпрос за родителски права. Той е прекалено краен!


Тук съм напълно съгласна с теб. Ямур трябва да знае, че Еда е нейната майка и да се срещат двете. Ако не могат да се разберат с Харун, тогава ще има намеса на Съда. Да, за такова нещо, не бих упрекнала Еда. Но се сещам Мелда как й каза -
Че един ще си вземе Ямур и ще започне нов живот. Сякаш бащата не съществува.
Но да видим Еда какво ще иска от Съда.

# 39
  • София
  • Мнения: 829
Алисас,мисля че малко избързваш.Еда досега няма никакъв контакт с детето,Харун  не и го позволяваше,тя иска просто да вижда дъщщеря си,а не да я отнема от Харун.Никой не е казал че ще я води в къщата на Гюлер,а и баща й вече не е там.А какво трябва д направи,да ходи да му се моли постоянно на Харун,а той само да я блъска,обижда и тем подобни,айде стига вече.А неговите постъпки-натресъл Едже та обърква мислите на деттето,казал му че майка му е мъртва,това много справедливо ли е според теб  newsm78 newsm78

# 40
  • Мнения: 80
Алисас,ако позволиш,струваш ми се много крайна в защитата на Харун.Еда никога не се е отказвала от детето си.Феяз,може да не е стрелял,но също се отказа от сина си,държа се отвратително с Еда,но Харун му прости,и доведе Ямур при него.В крайна сметка Джамил не е стрелял нарочно по внучето си.И двете семейства са виновни ,а освен това и Еда и Харун правиха много грешки.В случая,Харун няма право да лишава детето от живата му и обичаща го майка,каквото и да е станало помежду им.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 2 232
Алисас,всеки от героите прави грешки и си плаща за цената на грешките си!
Но ако сега ми напишеш, че ти би се отказала от детето си без борба, просто няма да ти повярвам!
Друг е въпросът, ако искаш да гледаш Едже-Харун-Яамур като щастливо семейство, а Еда да върви на  censored! Нали?


О, не , аз съм много борбена, никога не бих се отказала !
Но Еда веднъж вече го направи, по волята на сценаристите, разбира се.
Малко вероятно майка така да постъпи в реалния живот.И след като тя сама се е отказала от детето си, след като дори думите на Харун, че то няма да я познава като майка , не я накараха да го спре, кой е виновен по дяволите ?

Хайде, да не спорим за кокошката и яйцето! Че ще стигнем до 2 еп. на 1-ви сезон! Тук стигаме до въпроса , колко краен да е човек в подобни ситуации, ако не знае цялата истина!

# 42
  • Мнения: 186
Алисас,мисля че малко избързваш.Еда досега няма никакъв контакт с детето,Харун  не и го позволяваше,тя иска просто да вижда дъщщеря си,а не да я отнема от ХарунНикой не е казал че ще я води в къщата на Гюлер,а и баща й вече не е там.А какво трябва д направи,да ходи да му се моли постоянно на Харун,а той само да я блъска,обижда и тем подобни,айде стига вече.А неговите постъпки-натресъл Едже та обърква мислите на деттето,казал му че майка му е мъртва,това много справедливо ли е според теб  newsm78 newsm78


Не одобрявам изобщо това, че е казал на детето, че майка му е мъртва.
За мен по-добрият вариант би бил да измисли нещо, че са се загубили, че майка й сигурно сега я търси и един ден навярно ще ги открие и т.н. Не може да се отнема надеждата на едно дете, че има живо майка. Тук - огромен минус за Харун.

# 43
  • Мнения: 0
Няма как да водят дело без Ямур да разбере,че Еда и е майка. От миналата серия,начина по който се представи Еда на Ямур,разбрахме,че тя не иска да пребързва и не настоява да кажат веднага на Ямур,че и е майка. Разбира,че би било трудно за едно дете да му се каже всичко наведнъж. Харун трябва да я е предизвикал с нещо. Вече забравих,но май той я потърси,или греша,няма значение. Според мен Еда би прибегнала към съда на последно място,ако Харун въобще не и дава да контактува с Ямур. А до колко е сериозна Еда не мога да бъда сигурна,може да блъфира,тя знае че Харун не би искал да ходят по съдилища,това би се отразило на едно дете.
Eй,няма да се разберат тези хора!
ooooh!

# 44
  • Мнения: 3 203
Здравейте мила и незабравима дружина  Hug Heart Eyes

Мокси благодаря ти за новата тема  newsm51  love001 newsm51

Г-жо Броненосец благодаря ви за превода и за светлинката която ни подавате. newsm51 newsm51 newsm51

Каламитси добре дошла  Hug явно са чакали завръщането ти за да ни пуснат фрагмента и сценаристите са разбрали ,че си върл фен на Незабравима и са чакали пристигането ти  Hug добре ,че не си решила още да се позабавиш ,че ние тук доста си почакахме и ни се изчака чакалото Peace
http://www.vbox7.com/play:ab64b5fc

Общи условия

Активация на акаунт