Бихте ли сложили на Милото си чип?

  • 7 909
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 371
според мен, всяко мило трябва с бракуването му моментално да бъде обзаведен во веки веков с минимум 3 чипа. един в мозъка, да се следи за преминаване на разни хвърчащи мисли по по-млади девойки, един на онова  увеличаващо-намаляващо нещо - там е особено стриктен контролът и под постоянно наблюдение, и един, последен , но само засега - на банковата сметка. така милото ни завинаги ще е под око, дори нещо повече - ще стане един защитен и съхранен вид.
и опазен Mr. Green

# 16
  • Мнения: 25 611
Како, кой си опръстенила - милото или домашния любимец?
Щото, ако е милото, нещата малко садо-мазо отиват, с пранга за крака...

Защо бе, халка на пръста не си ли виждала?  Laughing
Ама то вие, млади, зелени, в брака не вярвате - на ви чипове сега!  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 592
Аз съм му сложила вече, какво знаете вие. С дистанционно - един бутон и вече се прибира, с вино и цветя при това.  И със зададени основните реплики, та да поддържаме разговор цяла година: "Трябват ли ти пари?", "Искаш ли да правим секс?", "Изглеждаш чудесно!" и "Напълно си права".

# 18
  • Мнения: 46 518
Аз съм му чипа Crossing Arms Laughing

# 19
  • Мнения: 5 370
НЕ, за какво ми е чип, като има Интернет. С две кликвания моеш да разбереш кот ти требе.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Не бих му сложила, въобще не ми се нрави идеята за чип.

# 21
  • Мнения: 95
Ми не, не бих!

Но по-горе пуснатите коментари ми напълниха душата Simple Smile))

# 22
  • Мнения: 25 611
НЕ, за какво ми е чип, като има Интернет. С две кликвания моеш да разбереш кот ти требе.

Хм. Има и проксита, и анонимизатори, и други подобни врътки...
Абе, друго си е чипчето.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
Полудяхте ли?! Не на чиповете!
Ще барабаните по цял ден с пръсти по кухненската маса като опустее форума!
Ей, лоши жени, ей!  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 555
Не, не бих.
Мисля, че не може изобщо да се прави аналогия между подбудите, поради които една майка би сложила чип на детето си (притеснява се за безопасността му) и тези на ревнивата съпруга (егоистични).
В единия случай донякъде го разбирам, защото детето дори официално не му се гласува доверие, преди да стане пълнолетно.
В другия случай някоя изтрещяла от ревност и несигурност в себе си бяла птица, решава да контролира личносто пространство на възрастен човек.

# 25
  • Мнения: 25 611
Където ровене по телефони и скайп-хистори, там и чипче...  Whistling Laughing

# 26
  • Мнения: 4 555
Да, точно каквото казах за бялата птица.

# 27
  • Мнения: 776
Не, не бих! Твърде малко време имам за себе си, та да се занимавам и със следене на възлюбения.

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 22:38 от Писана

# 28
  • Мнения: 46 518
Където ровене по телефони и скайп-хистори, там и чипче...  Whistling Laughing

Компютри, телефони, мелефони, всичко е СИО  Mr. Green то си е наше, ще си ровим, колкото си искаме  Laughing

# 29

Общи условия

Активация на акаунт