Бихте ли сложили на Милото си чип?

  • 7 914
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не, за какво ми е да го знам по всяко време къде е?! То ако сгафи, рано или късно и без чип ще се разбере.

# 46
  • Мнения: 2 510
За изнудване, какво друго? Нали за това се използва шпионската информация?  Mr. Green
Доста рисковано.
Какво ще правите с получената информация от чипа?
за контрол е. мъжете трябва да слушкат, папкат, да не заглеждат чужди фусти и да носят пари вкъщи.
Ако не приеме контрола и ограниченията ?

# 47
  • София
  • Мнения: 9 517
Какво ще правите с получената информация от чипа?
за контрол е. мъжете трябва да слушкат, папкат, да не заглеждат чужди фусти и да носят пари вкъщи.
Ако не приеме контрола и ограниченията ?
Електрошок  Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 958
Вие пък за форума се притеснихте.
Няма да опустее, напротив всяка втора тема ще е
"милото тръгна с колата, защо по дяволите спря пред хотел ?, хм забави се само половин час, дали е по работа или ? "
И кво като има чип, казва отивам в командировка, и наистина отива, като има чип какво ще видим, че е в някой град.
Друго си е да има вградена камерка, за да знаеш какво прави, не само къде ходи  Mr. Green
И после като дойде и каже, ама аз не бях, бам буташ му записа и готово.

Не бих сложила чип на милото, но както писах и в другата тема, предпочитам да не ги изобретяват, защото не знам какво ще ми скимне.  Peace

# 49
  • Мнения: 2 161
Аз не бих му сложила.Това е жестоко!И освен това,все едно нямам доверие на това...куче.Аз съм свястна жена,ето защо предпочитам каишките.Като не изпълнява командите:редом,стоп,бързо горе...просто дърпам каишката.Или го бия с вестник по ушите,или пък леко по муцунката.

# 50
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А във вестника - завита тръба 1" Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 510
Да ли да не вземем да ги пращаме и на периодичен преглед на детектор на лъжата, защото това което видиш и чуеш, може да се интерпретира по различен начин.
Детекторът на лъжата обаче също може да се излъже.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Не само чип. Ще  помоля когато се установят определени покачвания, на определени хормони да пуска ток. Това да се случва и когато наруши определен периметър.
сега сериозно: Не, не ме интересува къде ходи не помияра, а милото. Голямо момче е и има право да ходи където пожелае.

# 53
  • Мнения: 25 611
За изнудване, какво друго? Нали за това се използва шпионската информация?  Mr. Green
Доста рисковано.

Кое му е рискованото? Бижутериите и магазините за козметика гладни ли да мрат?  Mr. Green
Даже и търговците на телефони намазват от лошото поведение на мъжете, ако се вярва на една друга тема...  Laughing

# 54
  • Мнения: 2 510
Кое му е рискованото? Бижутериите и магазините за козметика гладни ли да мрат?  Mr. Green
Даже и търговците на телефони намазват от лошото поведение на мъжете, ако се вярва на една друга тема...  Laughing
Ако откаже да си "плати" и или плати някъде другаде. Знае ли се? Трябва да си сигурна, че подаръка ще дойде при теб, а нали знаеш "На мъж и на заспало куче, вера да нямаш". Пък и има и "Рани куче да те лае".

# 55
  • Мнения: 25 611
Да бе, ще лае... А гъби яде ли?  Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 763
Аз съм човек естет, за това - два чипа, за да е симетричен. Освен това държа да са със семейния монограм и да са от благороден метал, за да не развие някакъв дермит. Не е задължително да работят, щото нямам много време да се занимавам, но ще е хубаво да реагират на някакъв звуков сигнал /като ключодържателите навремето, на които им подсвирваше и те пиукаха/ - не за друго, а за да се знае че са чипове, а не модни аксесоари.... Peace

# 57
  • Мнения: 2 510
Да бе, ще лае... А гъби яде ли?  Crossing Arms
Не сам.

# 58
  • София
  • Мнения: 23 096
Няма смисъл да се охарчвам за чип.
Мъжът ми тръгва 15 мин преди работа и се прибира за 15 мин след работа.
Събота и неделя ходи за по 2-3 часа да играе тенис на маса. Тук вече би могло да се види нещо съмнително, нищо че разнася хилка и кутия с топчета  Mr. Green
А и Милото не е куче, че да го очипявам. Пък и нека му остане поне малко достойнство на човека  Joy

# 59
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бутафорен и аз бих му сложила, да се знае, че е заплют Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт