Бихте ли сложили на Милото си чип?

  • 7 909
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 135
Как` Сийка.... изби рибата с тази тема.... нас мъжете ни взехте хептен за мезе.... и сателитна чиния да ми турят на главата искам ли да кривна сметай че съм кривнал.... кво толкоз ни вардите.... колко по ревниви ставате, толкоз и по кръшкащи ще ставаме.... айде стига че жената ме дебне с пеленгатора !!!!! tooth  Joy

# 61
  • Мнения: 100
Мне! Я пак си представете, че с чипа го засека в някой бижутериен магазин и така ще ми се развали изненадата. Naughty


А сега по същество-мисля, че трябва да си имаме доверие. И на мен не би ми било приятно някой да ме следи.

# 62
  • Мнения: 763
Чакай бе, Соте! От чип до чип има голяма разлика. Тези евтинките са за кръшкачите, твоят можеш да си го нагласиш да работи в синхрон с въдицата - тогава не кака Сийка ще избие рибата, а ти ще хващаш рибки златоперки - с едно замятане, по 7 наведнъж.... Mr. Green
Виж, може да бипкаш на радарите и да не те пускат в самолетите и в магазините из Турция, но пък това са бели кахъри..

# 63
  • Мнения: 2 161
А във вестника - завита тръба 1" Mr. Green
От тази тръба боли ли?Нееее,аз да не съм изрод!По-добре това да е завито:http://www.e-storebg.eu/oscommerce/images/vod_kle6ti1.gif

# 64
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мда, еднакво хуманни сме.

# 65
  • Мнения: 135
Чакай бе, Соте! От чип до чип има голяма разлика. Тези евтинките са за кръшкачите, твоят можеш да си го нагласиш да работи в синхрон с въдицата - тогава не кака Сийка ще избие рибата, а ти ще хващаш рибки златоперки - с едно замятане, по 7 наведнъж.... Mr. Green
Виж, може да бипкаш на радарите и да не те пускат в самолетите и в магазините из Турция, но пък това са бели кахъри..
Шшшт.... само да разбере жената и ми заминаха въдичкита за оборудване със СРС-та!!!! Joy

# 66
  • Мнения: 814
Категорично не. NaughtyВсеки човек трябва да има право на лично пространство .Пък и честно казано никак няма да ми е приятно той да ми сложи чип на мен.

# 67
  • Мнения: 8 892
Ох, и аз много си ценя личното пространство и съответно уважавам правото всеки да си има такова.

# 68
  • София
  • Мнения: 7 990
Хайде пък вие, баба ви все с лично пространство била...
Друго си е да се чипизира Милото, да се приобщи към социото и да се придърпа към семейното лоно...  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 25 611
...айде стига че жената ме дебне с пеленгатора !!!!! tooth  Joy

Аааа, ще се сетиш ти...  Mr. Green
Тези антени по покривите и тези сателити в орбита за какво мислиш ги нацвъкаха?  Whistling

# 70
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А тия самолети, дето пръскат за усилване не ефекта, кой ги прати?

# 71
  • Мнения: 958
Мне! Я пак си представете, че с чипа го засека в някой бижутериен магазин и така ще ми се развали изненадата. Naughty
..........

Как ли ще се изненадаш, ако го засечеш с чипа в бижутерията, а после не получиш ти подаръка Simple Smile
Шегувам се. Ама като написа изненада и за това се сетих  Hug

# 72
  • Мнения: 1 085
Няма нужда от чип, Милото не се отделя от мен. Ако има едно лесно, сам ще се имплантира в тялото ми  Joy

# 73
  • Мнения: 2 448
Не ми трябва чип, имам кристално кълбо.

# 74
  • Мнения: 945
Пък аз хвърлям боб, всичко ми показва smile3508

Общи условия

Активация на акаунт