Бихте ли сложили на Милото си чип?

  • 7 915
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 510
Колко гадателки има тук, бе?
Това чипа струва пари, но си е информация от първа ръка.

# 76
  • Мнения: 135
Колко гадателки има тук, бе?
Това чипа струва пари, но си е информация от първа ръка.
Но пък ще го плати мъжо..... tooth

# 77
  • Варна
  • Мнения: 957
Браво! Ще отворя фирма за тайно обезчипяване + слагане на бутафорен чип (хем съпругите приспани, хем любовниците няма да се тълпят). Ще градя благосъстояние върху чуждото нещастие, нека е несправедливо!

# 78
  • Мнения: 958
Аз вече си представям, как мъжете четат тази тема, и като по-креативни,  ни поставят по един чип, докато спим.
Ние си чешем езиците тука, ама току виж на някой му излезнал късмета Simple Smile
Добре че мойто мъж не е ревнив, не знам кое по-би ме притеснило да ми сложи чип, или микрофон и да ме слуша кви ги ръся  hahaha

# 79
  • Мнения: 2 510
Защо им е да го правят. Мъжете никога не мислят, че съпругите изневеряват/поне заради собственото си его/ и са склонни по-малко да си създават неприятности,за разлика от жените.

# 80
  • Мнения: 22 433
Хахахаха, баси....ма за какво да му слагам чип, по-добре на един синджир, къде 1-2м и готово. ) Да си вървим в комплект.  Joy

# 81
  • Мнения: 25 611
Синджирът върви в комплект с намордник...  Whistling

# 82
  • Мнения: 2 510
Ако ходи на работа, как ще стане?

# 83
  • Мнения: 1 844
На този етап не бих сложила- имам постоянно наблюдение върху него. Mr. Green
Иначе ако нямах, може би бих сложила- чак като го казвам ми става гадно, защото мъжът ми заслужава цялото доверие на света, ама пуста женска ревност.. Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 25 611
Ако ходи на работа, как ще стане?

Е, как? Ще ходиш с него, да не би да го препикае някоя колежка.  Mr. Green
Алтернативата е чипчето.  Peace

# 85
  • Мнения: 3 205
Току що го обсъдихме с Милото. Той няма против да бъде очипен, нито има против аз да бъда очипена, защото - цитирам - ако се случи нещо катастрофално, да можем да се намерим къде сме.
На мен все още идеята ми се струва отвратителна. Не искам да му слагам чип, нека си ходи където ще. Има си глава на раменете и мозък в нея, ако не може да ги използва, проблемът си е негов  Crossing Arms

# 86
  • Мнения: 4 569
Преди време имаше подобна тема за следенето.
Милото ми подари колие.Питах го да не би в камъчетата да има миниатюрна камера.Отговора беше:"Извади всичките камъчета и виж". ooooh! Tired
Та така...

# 87
  • Мнения: 22 433
Синджирът върви в комплект с намордник...  Whistling

Ама задължително...)))))

# 88
  • Мнения: 2 510
цитирам - ако се случи нещо катастрофално, да можем да се намерим къде сме.
Милото ти е много умно. При такива случаи и аз съм съм съгласна. Обмисли го още веднъж. Не всичко е шпионаж.

# 89
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Никога. Не искам излишни нерви. Wink

Общи условия

Активация на акаунт