Бихте ли сложили на Милото си чип?

  • 7 923
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 585
Аз вече си представям, как мъжете четат тази тема, и като по-креативни,  ни поставят по един чип, докато спим.
Ние си чешем езиците тука, ама току виж на някой му излезнал късмета Simple Smile
Добре че мойто мъж не е ревнив, не знам кое по-би ме притеснило да ми сложи чип, или микрофон и да ме слуша кви ги ръся  hahaha
Защо му е чип, достатъчно е да се регне и да те добави в приятели - дори няма да разбереш, че те е добавил.
А относно чипа, не е лошо освен координати да предава и пулс примерно. Защото ако координатите са на архива, а пулсът е 150, не е добре работата, едва ли архивира с колежката.

# 91
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако съм скрита, все ми е тая, че ме е добавил.

# 92
  • Мнения: 1 705
Аз пък си мисля, да взема на мен да си сложа, така няма да има време за глупости, докато ме следи  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 3 634
Колебая се ...  Thinking Само, ако има и паник-бутон. Щом напусне одобрения периметър и да му пратя охранители.

# 94
  • Мнения: 3 205
цитирам - ако се случи нещо катастрофално, да можем да се намерим къде сме.
Милото ти е много умно. При такива случаи и аз съм съм съгласна. Обмисли го още веднъж. Не всичко е шпионаж.

Нали разбираш, че статистически е много по-вероятно умното ми Мило да ми изневери, отколкото да се случи нещо катастрофално, при което няма да сме заедно и няма да се знаем кой къде е?
Няма сми да му слагам чип в такъв случай, просто защото може да стане някое гигантско наводнение, докато е мръднал от офиса за обяд.

# 95
  • Мнения: 3 066
не,не бих,имам му доста доверие,а и независимо от чипа ,който си е склонен към кръшкане ще го прави и с чип и без чип!

# 96
  • Мнения: 2 478
Не, ще ме заболи главата да го следя цял ден и бързо ще загубя интерес. Така или иначе винаги разбирам, каквото ме вълнува.

# 97
  • Мнения: 720
Ха-ха, много яка тема   Joy Joy Joy

Тц, не бих - нямам претенции да зная точното му местонахождение.  Crazy

# 98
  • Мнения: 3 146
Не бих сложила на съпруга си чип, защото и без друго си губя много време в нета, сега ще трябва и GPS да следя. Хайде, без тези. Чипът сам по себе си доверие не може да изгради, а доверието е, което се търси в една връзка.

# 99
  • Мнения: 35 967
сложила съм вече на всички - на кучето, на котката, на рибките, на децата, на мъжа, на жената ... дори в саксията с фикуса съм боднала един чип  Peace

# 100
  • София
  • Мнения: 2 840
О, да!
Аз съм мазохист.
Но и садист. Mr. Green

# 101
  • София
  • Мнения: 2 623
Не Simple Smile
Изобщо не ми трябва такова чудо.
Ще отиде някъде да ми направи изненада,
а аз за благодарност ще го обвиня в изневяра  ooooh!
Айде нЕма нужда  Hug

# 102
  • Мнения: 1 704
Тц, нито на него, нито на детето си.... но виж той с удоволствие би ни сложил и на двете... да не се затрием някъде случайно  Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 958
Аз пък си се чудя, тези които отговарят, че имат на 100% доверие в милото, как са толкова сигурни.  newsm78
Аз на себе си не вярвам на 100 %......

# 104
  • Мнения: 2 510
Аз пък си се чудя, тези които отговарят, че имат на 100% доверие в милото, как са толкова сигурни.  newsm78
Аз на себе си не вярвам на 100 %......
Въпросът е на теб да вярват на 100 %, пък и ти вярвай на него/поне ще си спестиш много терзания/.

Общи условия

Активация на акаунт