Бихте ли сложили на Милото си чип?

  • 7 920
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 585
Един мъж, чиято партньорка не му изневерява е точно толково щастлив, колкото и ако партньорката му му изневерява увно и той е в неведение.
В такъв случай, защо да се съмнява, да култивира в себе си ревност?
Това е такова самоубийствено, нарастващо лавинообразно чувство, че не е за разправяне.

# 106
  • Мнения: 2 510
Вълк, същото се отнася и за жените, но те са по склонни да го проверяват за да се убедат. Резултатът не винаги е очаквания.

# 107
  • София
  • Мнения: 1 573
Да, бих му сложила ако съм твърдо решила да се разделям с него и си търся основание. Ако искам след дневния му отчет къде е бил и какво е правил да тропна с крак и да писна "Лъжеш, куче, бил си и еди къде си също" може и да ми е от полза... Иначе не виждам смисъл да съсипвам нервите си и брака си с излишни терзания. Да не говорим и че въпросния би могъл без никакъв проблем да ми изневерява в офиса, да речем... тогава чип не е достатъчен, нужен е бръмбър, скрита камера и прочее глупости.

# 108
  • Мнения: 1 081
Не, не бих ..  Naughty
Обаче като гледам колко биха ..
едни студени тръпки ме побиха ...  Whistling Mr. Green

# 109
  • Мнения: 78
Не. С чип и без чип като си няма глава на раменете, все тая. А и личната свобода е много важна. НЕ бива да се задушаваме.

# 110
  • София
  • Мнения: 6 094
 smile3508 Аз пък вече не се чудя какво да си поискам от Дядо Коледа.
Няма да я задушаваме личната свобода, само ще я канализираме.

# 111
  • Мнения: 1 446
Провокирана от тази тема: Бихте ли сложили на детето си чип, да попитам на свой ред:
А бихте ли сложили на мъжа/жена си чип? И защо?  Rolling Eyes
Няма ли животът да стане по-спокоен и лесен (а и този подфорум да опустее), ако във всеки един момент можеш да знаеш дали Милото е на работа, при майка си, в бара с приятели, на мач, за риба или се губи подозрително нейде към Околовръстното?  Mr. Green

Не, не бих. Знам винаги къде е. Той знае, че ако кривне, рано или късно ще разбере. Мисля, обаче, че на мен трябва да ми сложи  Whistling

# 112
  • Мнения: 755
Няма за какво да му слагам, защото той вече си има такъв... Whistling Mr. Green Laughing
Нооо всичко е с избирателна пропускливост, отсявам си информацията да не ми се разваля деня после. Mr. Green
 

А иначеее , иначе всичко си законно. Laughing

# 113
  • Мнения: 1 749
И да искам , и да не искам да му сложа, той не би ми позволил...... Не говорим за неодушевени предмети все пак, нали? А и с чип много скучен ще ни стане живота.....

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Хич не ми е важна личната свобода, обаче НЕ бих му сложила чип. Защото ми е важно собственото ми спокойствие. И ако има какво да знам не искам да го знам. За какво ми е? Да се тормозя само? Какво ще се промени ако знам? Всички сме хора и на всеки може да се случи да кривне от пътя. Никой не е застрахован. Важното е да го направиш разумно и да не тормозиш излишно човека да себе си. Така че не виждам смисъл да се вра между шамарите зорлем. Както се казва "Дай да не се дебнем, че ще се хванем".   Mr. Green  Пък и отдавна ми мина този период дето си мислех, че ако ми изневери ще свърши света. Разбрах че важното е да присъства в живота ни достатъчно и да се държи добре с мен и децата. Какво прави извън къщи... Само се моля, ако го прави да не разбирам.

# 115
  • Мнения: 77
Добре де, ама тоя чип какво ще "предава" - местонахождение ли само? Щото мъжа може да е вкъщи цяла нощ, от 8 до 17ч да е в офиса и след това пак вкъщи... Ама в обедната почивка може да "клати" колежката в тоалетната на офис-сградата.....  Rolling Eyes  Или чипа ще предава и звук....  Rolling Eyes

# 116
  • Мнения: 945
Ееее, Viktoria®, ти и изображение ще поискаш Mr. Green

# 117
  • Мнения: 25 615
Защо не?  Laughing
 Имаше преди време сайт, на който можеш да напишеш името на Милото и ти се даваше възможност чрез сателит да проследиш какво прави в момента. Умирам от яд, че не си спомням името на сайта, замина безвъзвратно при някоя преинсталация на бозата. Сигурно още функционира. Tired

# 118
  • Мнения: 2 175
Да, бих му сложила ако съм твърдо решила да се разделям с него и си търся основание.

На същото мнение съм..
Тръпки ме побиват, че някой ден пак ще ми се прииска да го проверя..((

# 119
  • Мнения: 77
Ееее, Viktoria®, ти и изображение ще поискаш Mr. Green

Само ако е HD  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт