Боя за коса - blond 19! Руси красавици!

  • 63 342
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7
dachita ,страхотна информация  Hug Heart Eyes

Zvezdi4kazory пусни снимки ,ще ми е много интересно да видя наистина разликата  Peace

# 706
  • Мнения: 0
dachita, много полезна информация, благодаря много   bouquet

Чудесно е, когато с усилията на всички откриваме все нови и нови тайни от блонд-боядисването! Така като гледам, май, наистина сме на път да открием топлата вода  Hug и истинската фолрмула за страхотен цвят!
Аз това за дългото стоене го знаех, но малко си ме беше страх, заради изгарянето, но след като го потвърдиха няколко фризьора пробвах и наистина съм доволна от резултата. А, ето сега и вие го споделяте от опит  Simple Smile Не съм имала изгряне или нежелан цвят! Дори на бои като Лонда проф. пише да се стои 50мин. при суперизсветляващите серии.

А, кой ще прави новата тема? Гледам, че скоро ще стигнем 50 стр., бих предложила като анкета "Коя марка боя ползвате?", или нещо подобно, защото като гледам настоящата анкета не пожъна кой знае какъв успех! Така поне можем нещо по-полезно да попитаме.

# 707
  • Мнения: X
А.л.е.н.а , Ч.Р.Д !  nbirthday Tada Бъди здрава и много обичана !
Момичета, аз ще си купувам боя моя си цвят. Реших докато съм бременна да не си тормозя косата повече, че така или иначе не мога да докарам цвета. Ако трябва да съм честна най-много ми отива с дълга и на кичури коса, така че след време пак ще се присъединя към вас. Искам да ви пожелая весели празници, много късмет и здраве ! Бъдете все така руси и красиви  Hug

# 708
  • Мнения: 0
Мерси Теичка, и на теб весели празници и щастлива Нова година!

Правилно си решила, според мен няма смисъл сега точно да се тормозиш с цветове и бои, имаш да мислиш за толкова други неща! Все пак, когато решиш пак да си руса, ще намериш много готови съвети, ако успеем да намерим Граала на русото  Laughing

# 709
  • Мнения: 35 968
Моля, възползвайте се от подфорум "Календар на събитията"!
ако желаете, може да пуснете линк към темата тук  Peace

# 710
  • Мнения: 22 436
Very*Gery, напоследък аз правя темата, а за въпросната анкета, която беше в момента също беше предложена от момичетата.
Щом сега има предложение за марки боя, кажете кои искат да се включат. Тъй като не всички са ми познати.

# 711
  • Мнения: 0
Mirama, понеже напоследък не те виждам да пишеш и си помислих, че си запразнила и те няма. Затова се притесних за темата, но сега като те виждам - всичко е ОК! Peace

За анкетата може даже да питаме какъв вид боя ползваме ПРОФ. или НЕПРОФ. и после евентуално да говорим за марки. Ох, не зная, нека и другите момичета кажат каква анкета им се иска. Или примерно, от коя боя сте най-доволни?

Иначе за марки, мога да помогна със следните

Лореал Мажирел, Лореал непрофесионални, Лонда колор непроф., Лонда проф., Вела непроф., Вела Колестон проф., Гарние Нутрис, Гарние Колър Нейчърълс, Фармаколор, Фарком, Крамер, Чифели, Фара, Престиж, аз с бг не съм много запозната, Рилкен.
Само не зная дали може де е толкова дълга анкетата. 

# 712
  • Мнения: 22 436
Very*Geryу, тук съм си, просто чета, ама иначе нямам кой знае какво за споделяне. )))

За марките и аз се чудя, защото само непрофесионалните на Лореал са 3вида, отделно професионалните, както и за другите бои.
Може би е добре да споменем само най-популярните и тези, които момичетата са пробвали.

# 713
  • Мнения: 0
dachita ,страхотна информация  Hug Heart Eyes

Zvezdi4kazory пусни снимки ,ще ми е много интересно да видя наистина разликата  Peace
Ето снимки:
Паролата е 3300
Преди:      Тук съм прясно боядисана (същият ден) с лореал кастинг 8.1 и тъй като съм бяло руса се получи това тютюнево сиво
http://www.zvezdichkazory.snimka.bg/photos-from-gsm/kosa.558210.21830633
http://www.zvezdichkazory.snimka.bg/photos-from-gsm/kosa.558210.21830632
Иии след:
Тук съм същият ден измита
http://www.zvezdichkazory.snimka.bg/photos-from-gsm/kosa.558210.21830634
http://www.zvezdichkazory.snimka.bg/photos-from-gsm/kosa.558210.21830635
http://www.zvezdichkazory.snimka.bg/photos-from-gsm/kosa.558210.21830636



# 714
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Теичка благодаря за поздравите, момичета  newsm38 newsm59 newsm18 Tada Wine Glass Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover baloni smile3510 4470

за анкетата - Мирамче:

- Кюн - професионална боя
- Лореал Преференс - непрофесионална боя
- Лореал Екселенс - непрофесионална боя
- Лореал - 10 минутна боя
- Лореал Кастинг
- Рилкен
- Вела

 Hug

# 715
  • Мнения: 408
Моля сложете в анкетата и боя СЕЛЕКТИВ. Любопитна съм. Чух за нея, видях резултата. Много е добър. Замислям се.

# 716
  • Мнения: 434
ЧРД,a.l.e.n.a! Hug Желая ти здраве,щастие,късмет и много любов!!!  ura


По темата:
Вчера си взех боята и утре или вдругиден ще се направя.После ще ви покажа резултатите. Simple Smile

# 717
  • Мнения: 6 618
Някой ползвал ли е Боя Луоколор ?
Мисля да ходя на фризьор вече ,последния път мъжът ми сериозно ми се разсърди ,стана му лошо от миризмата .
Мисля да направим обезцветяване и после само матиране с Луоколор 802или 8,2 беше .

# 718
  • Мнения: 314
Здравейте, момичета.  Grinning

Аз бях една наполовина блондинка  Wink до преди няколко месеца - бях на супер руси кичури.  Flutter
Иначе преди кичурите бях истинска блондинка - цялата коса.

Но преди няколко месеца реших, че ще сменя цвета и исках да стана светло-кестенява или тъмно-руса. Обаче.... моята фризьорка не мислеше така  Twisted Evil направи ме тъмно-кестенява  #2gunfire и сега се чудя как да си оправя косата.

Дали ще може да ме ориентирате какъв цвят и какъв оксидант /и другите там работи  Blush/ да взема, че да стана лешниково-тъмно-русо или светло-кестеняво? Виждам, че тук има доста спец-дами с тези неща.
Благодаря предварително.   bouquet

# 719
  • sofia
  • Мнения: 176
Честит Рожден ден на Алена!!! Много късмет и щастливи мигове!  bouquet

Предстои ми боядисване с Лонда, тази с многото нюанси. Надявам се наистина да има нюанси, иска ми се малко промяна.
Ще дам отзиви след резултата.

Общи условия

Активация на акаунт