Отговори
# 690
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Коя е Марина? Нинище, да нямате трето  newsm78
Марина е второто Wink. Но последно съм виждала нейни снимки като малка беборана Simple Smile.

# 691
  • София
  • Мнения: 1 043
Марина е второто Wink. Но последно съм виждала нейни снимки като малка беборана Simple Smile.


Лелееее много съм зле  doh Бях сигурна, че Нинище е с две момчета.
Нинище, извинявай. Ама като не се вясваш никаква от дълго време... а и аз съм супер ле с паметта ... старост - нерадост  Confused

# 692
  • Мнения: 871
Марина е второто Wink. Но последно съм виждала нейни снимки като малка беборана Simple Smile.


Лелееее много съм зле  doh Бях сигурна, че Нинище е с две момчета.
Нинище, извинявай. Ама като не се вясваш никаква от дълго време... а и аз съм супер ле с паметта ... старост - нерадост  Confused

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Лилааааааааааа, и ти се вясваш рядко, ама винаги запомнящо се  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 693
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Тя Нина, както не пише, може и с две момчета да е вече, нищо не казва, не отрича Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 3 249

Ним,
пиши за приятелката си, когато имаш възможност. Можем ли да помогнем с нещо? Пари, дрехи, нещо....

Благодаря ти, но за момента не мога да й помогна с нищо, освен със съвети. Днес пак се обичат, пак са заедно и отстрани пак нищо не личи.  Tired

Но пък тези събития ме накараха да върна лентата назад и да си дам сметка, че всъщност признаците са били налице, просто не ми е минавало през ума какво всъщност стои зад тях. Той посяга да я погали, а тя се дърпа наззад, счупени ребра след "лошо падане при скокове в морето" през лятото, после счупена китка от "подхлъзване в банята"...  ooooh!

Чак не мога да повярвам колко мъка има по този свят и колко извратено може да бъде човешкото съзнание.

Онази вечер й предложих да се обадим на близък приятел полицай, думите й бяха - "После той ще ме убие!"

# 695
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Уф, Ним Rolling Eyes Дано някога събере смелост и го остави Praynig
Аз си прибрах снежанката от детска, превъзбудена от емоции. Дано снимките са хубави, че предния път половината гледаха на някъде, само Миша и още едно момиченце в камерата Crazy
Габи е влюбен в Willow Smith Crazy цял ден ме кара да пускам песента и. Верно, че ме кефи, но все пак не съм на 10 Laughing Седи пред компа и вика пак, пак и ако откажа - реееееееев

Последна редакция: ср, 22 дек 2010, 17:28 от tsveta

# 696
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Нкой друг да има проблеми със скайп?

# 697
  • Варна
  • Мнения: 248
Ммм дааааа

Вчера получих едно съобщение в стил " Не приемайте файл с име .... тъй като е вирус и предайте това съобщение на всичките си контакти" и сега се чудя дали точно това не си беше вируса  ooooh!

# 698
  • Мнения: 7 424
Нкой друг да има проблеми със скайп?
  Аз.  Confused

# 699
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Нкой друг да има проблеми със скайп?
  Аз.  Confused
Значи може грешката да не е в мен. Не мога да се свържа от 2 часа, а в сайта се логвам нормално. Даже преинсталирах, но не и не и на трит екомпа

# 700
  • София
  • Мнения: 1 043
tsveta, не е в теб проблема. И мъжът ми каза, че не може да се лог-не.

Ним, много съжалявам за приятелката ти. Дано някога намери сили и смелост да се махне от идиота.

# 701
  • Мнения: 1 132
Лила, честит рожден ден! Бързо излизане от сатурновата дупка и много поводи за усмивки и веселби до зори! Simple Smile
Ноеми, много сладък малък рошльо си имаш. Като гледам и вие не сте вложили много върображение (като нас  Mr. Green ) и сте се сдобили с копие на Писуна.

# 702
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 004
Здрасти мацки!
Сколасах за нет  Mr. Green
Ние сме супер, вече се организирахме. Единствената трудност е да охладим поривите на Пресиян да гушка Тервелчо, докато е болен... а също и колосалната ми лактация. Вчера по спешност пратих Крас за ел. помпа, че от механичната мани тендовагинита, ами просто нямам време да се изцедя - докато изцедя едната, другата се напълни.
Такива ми ти бебешки неща. Иначе Тервел засега е спокоен (като батко си). За пръв път днес го чух да плаче.  Wink

Лила, честит рожден ден! Бъди щастлива и удовлетворена! (и да имаш повече време за форума  Mr. Green)


.....(смес камилска и овча)
Ох това няколко пъти го прочетох като 'секс камилска'  Crazy
hahaha и аз така го прочетох!

  Ха-ха,Стилияна.  Joy  Joy Joy
  Вчера направо си прихапах езика да не кажа,че Тервел ми прилича на Юлия. Ама ти ме отпуши с това твоето признание.  Laughing Даже намерих и снимки за доказателство.  Party

 Joy както се казваше в един виц "абе добре, че не лае!"


И да ти пожелая по-догодина (някъде май-юни Mr. Green) да дондуркаш една толкова прекрасна и очарователна като теб госпожица!
(И  ако може да попитам само откъде са тези прекрасни чаршафи на снимките, защото много ми харесаха - имам предвид онази най-страхотна снимка, където двете братчета спят на голямото легло).
О, Мимозке, чул те Господ! Вече и момче да е, нямам против, свикнах някак  Laughing

Чаршафите ка на Тач, модела е Хазел, ето ги:
http://tac.bg/advanced_search_result.php?keywords=hazel

# 703
  • Мнения: 7 424
  Ноеми,така ,като се цедиш,не стимулираш ли още повече лактацията?
  То сигурно е индивиидуално,но.....С Алекс се цедях през първите седмици и гърдите ми  бяха направо пред пръсване.С Юлийка реших да не го правя(освен ,ако не се наложи само за леко облекчаване) и някак подминах споменатия проблем.  Rolling Eyes

# 704
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Има момент, в който ако не се цедиш, се получават бучки.
Габи пак буха като магаре Tired

Общи условия

Активация на акаунт