Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 248
Пропуснах при краткото включване да поздравя Ноеми

Добре пристигнал вкъщи на Тервел!!!  Страхотни снимки и страхотно бебче!!!

# 706
  • Мнения: 7 424
Има момент, в който ако не се цедиш, се получават бучки.

  Да знам.Но и като се престараеш с цеденето си правиш обратна услуга...

Цитат
Габи пак буха като магаре
Може да е някакъв вирус. Дано ви се рамине без усложнения!  Praynig
 При нас Алекс буха,аз също,Юлийка подсмърква....  Crazy

# 707
  • Мнения: 56
Ноеми,бебока е страшно сладък!/пу-пу/Снимките са прекрасни!Лъха толкова много топлина,нежност,женственост и някак си бебешка чистота!  bouquet
За лактацията и аз зная,че колкото повече толкова повече JoyАз докато кърмих Дая/2г без 2 седмици/никога не съм се цедила.Просто давах на поискване.И нещата се нормализираха бързо.
Ох,Цвети много кофти това с Габи SadЗнаеш ли,на мъж ми сестра му,та нейното бебе/11м/от малко е все с кашлици и хреми.Завели са го на пулмолог при д-р Памукова.Която е светило в областта.
Иве,честит ти килим!Със здраве да си го скъсате!Да ви топли и гали Winkкато си полягвате върху него! Wink
Лила,честит рожден ден!Много здраве и сбъднати щастливи мигове!  bouquet  bouquet  bouquet

# 708
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 002
Здрасти девойки!
Минавам да ви нагледам, докато цялата ми къща спи. Еййй, какво хубаво, тишина!  Party Само кафенцето ми липсва!
Бебето спи непробудно от 10 вчера (яде насън). Писунът и той буха като магаре, но поне няма Т.

Селма, ами се цедя само докато леко ми се облекчат гърдите. Иначе стават горещи и на бучки, започвам да си усещам пулса и е много гадно! Страх ме е да не си докарам мастит. Много съм далече от престараване  Wink
Иначе вярвам, че нещата ще се подредят сами. И преди бях така - дето вика Цвета, наистина си ги носих в шепи, защото бяха станали огромни, тежки и болезнени. Но това беше около месец, после се регулираха. А предния път цедих много повече, при това както пише по инструкциите - до облекчаване.

Хубав ден, мацки!  Hug

# 709
  • Мнения: 7 424
  Уау,Ноеми!Много си млекодайна,значи!Браво!  Hug
  Всъщност,то се преполага,че знаеш,какво правиш.
  Аз само тъй..... да се обадя.... Blush

  Ох,Юлийка изобщо не иска да стои и да се занимава сама.Само на ръце и на ръце.....И в слинг не иска....
  Малко е уморително.  Crazy

# 710
  • Мнения: 1 132
Добро утро!
Ноемката е с някакво зверско разстройство цяла нощ, а Софи пък драйфа в промеждутъците когато тя спеше.  Crazy Очератава се весела Коледа, добре че мама е тук.  Обаче мисля да ги оставя на майка ми, да поспортувам, да се поглезя в сауната, че довечера не се знае дали няма да спретнат същия екшън.
Ох, тва с носенето на циците и аз си го спомням съвсем добре от първия път. Втория път беше по- леко.
Цвет, дано ви се размине!

# 711
  • Русе
  • Мнения: 633
Цвет - дано премине бързо кашлицата на Габчо  Hug

Ноеми - наистина страхотни чаршафи  Peace - аз обаче след поредната ми тъпотия, която направих тази сутрин си мисля, че ми трябват най-простите на света  Embarassed  Тръгнах да режа една опаковка на мл. за тяло с макетен нож, който се изплъзна и сряза малко чаршафа, а и матрака  ooooh! Сега ще ходя да си търся подлепващо и отделно да видя дали ще намеря парче плат, за да скрия пораженията по матрака. Иво без малко да ме хване ( защото ми се промени коренно настроението и той си помисли, че нещо е виновен  Crazy ), но каквато съм си бяла птица скоро май ще му кажа и ще  #Cussing out

Мопси - дано довечера да нямате премеждията от изминалата нощ  Praynig

Днес Йоан е за последен път на градина за тази година, но вече се чудя как ще откараме другата седмица да се гледаме.  ooooh! Сутрин пак започна да ми спрята представления с обличането и ме докарва до лудост  #Crazy ( неискам да викам, да се карам или да ударя шамарче, защото знам че това не е решението, но все натам ме избива  Cry ) Днес от яд и рев ми потече кръв от носа  Crossing Arms Естествено отидоха да се занесат двамата на градина, довечера се чудя как да реагирам  newsm78

# 712
  • София
  • Мнения: 3 249
Дами, като предупреждавам предварително, че темата не е лицеприятна и от нея не се лее звън на Коледно вълшебство, бих помолила при желание да вземете участие тук

# 713
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 002
СелмаHeart Eyes

Ноемката е с някакво зверско разстройство цяла нощ..
Ох Мопси, сащисах се  Joy Аз бях с такова разстройство предната нощ и като ти прочетох поста, първо ми хрумна "Ама Мопси откъде знае"... после се усетих  Embarassed
Оправяйте се бързо и мисли в тази насока!  Hug

Елина, може би Йоан усеща накъде вървят нещата и ... просто привлича внимание. Пресиян също много се лигави - нещо, което хич не е типично за него. Аз пък му позволявам да се лигави по малко - нещо, което пък хич не е типично за мен  Mr. Green Ама... какво да се прави, деликатен е момента  Tired

Отчет:
Днес бях на лекар. Супер неща ми каза!
1. Отдолу съм като жена, която не е раждала.
2. Матката ми се прибира много скоростно. Външно не ми личи изобщо, че съм раждала.
3. При това положение след 3 месеца мога да мисля за забременяване (е, не че го мисля, но е много добро като като факт)

Взех си пръстена, който си поръчах в деня преди раждането. Той ми е подарък от Крас по повод новото бебе! Много е красив (аз сама си избрах модела, че той не е много сигурен какво ще ми хареса   Party

# 714
  • Мнения: 7 424
  Ноеми,много хубави новини!  Hug
  Браво на Крас !Уважавам такива подаръци,да не кажа ,че те направо ме разтопяват!  Mr. Green Embarassed

  Мопси,дано до утре принцеските се чувстват по-добре,а ти да си в перфектна форма за празника!  Simple Smile

  Моята свеки пак ме хвърля в недоумение!  ooooh! #Crazy Добре,че се зареждам психически от подходящи източници и донякъде успявам да не поддавам емоционално,макар и да ме предизвикват с все сила....
  Но,момичета....Големи гнусотии прави тя.  Confused Confused Confused
  Ето как може да се промени един човек с промяна на средата и с възрастта.... Tired

# 715
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 002
Селма, че ти още ли я помниш тази жена? След изцепките й от преди няколко месеца?  Rolling Eyes
Това, че е родила мъжа ти все още не я прави никаква на теб... твоя лична работа е дали ти ще пожелаеш да я приемеш или не... (това си е мое мнение  Thinking)
А промяната на личността с възрастта, за съжаление винаги в посока деградация, е нещо естествено - природа. Моя бивш мъж, като мрънках срещу майка му, ми казваше: "Ще остареят и вашите, ще видиш". Ех, прав беше...  Rolling Eyes Но с това не можеш да се бориш, то си е нормалния ход на нещата. По-добре не го мисли, а се старай да се изолираш от нея. Важното е, че имаш подкрепата на мъжа си!  Heart Eyes

# 716
  • София
  • Мнения: 1 043
tsveta, как е Габи?

Мопси, а вие?

# 717
  • Мнения: 7 424
По-добре не го мисли, а се старай да се изолираш от нея.
 Да,Ноеми.И според мен това е най-доброто решение,но.....тя се натрапва да ни гостува отново!  Banghead И то през моята глава!  Close
  Писах ти на лични..... Tired

# 718
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Хъхрещ е Габи ooooh! дано задържи и утре и ако може да се оправя вече Crossing Arms
Селма, тегли и една и и кажи, че не е добре дошла пък

# 719
  • Мнения: 7 424
  Лила,а ти?Как си?
  Какво прави Майчето?  Simple Smile

  Цвет,тя май това ще си го изпроси.  Crossing Arms
  Габи от влажното време ли хъхри,миличкият?  Confused

Общи условия

Активация на акаунт