Въпрос за едни банкноти

  • 6 478
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 310
elfi4ka, съжалявам за загубата ти.! Sad
Но пък винаги се радвам на трите слънца в подписа ти! Hug
Да са ти здрави! Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 169
Пипи  Hug И ти си ми любимка   bouquet

# 32
  • Мнения: 448
Случвало ми сее е да намеря скъсана банкнота и когато питах в ДСК ми казаха, че има сложна процедура и ти възстановяват процент от парите, защото и те взимат за "услугата". Хвърлих я, защото не си струваше мъките. Идеята ми беше само да се почерпим с колегите, ама се размина.

# 33
  • Мнения: 1 224
Ех, Елфи  Hug
Съжалявам, миличка!

Общи условия

Активация на акаунт