Радост голяма вкъщи настана, бебче ще гука през Август на мама

  • 25 660
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 172
моят резлутат на 10-ти ден от трансфер, на 27.11 беше 207, не съм правила друг кръвен тест, в петък съм на лекар и ще видим  Praynig

# 61
  • Мнения: 433
Момичета мина първия преглед. Видях го, малкото то Simple Smile. Хванаха се и леки пулсации, но ще ходя пак след 10 дни за по сигурно. За болките, които си имам - не са кой знае колко добре, ама ще си пия нош па три пъти на ден. Утре съм на кръв. Но не ми е пускал урина и цитонамазка - е то наистина си бях правила юни месец в същата болница и той я видя. За течението каза, че сега няма да се проверява, че така или иначе не може да се лекува първите три месеца.

Още не ми се гади, от време на време ми се завива свят, но освен спазмите, ако знаете корема колко ми е надут, ще се пръсне. То това газове.. чудя се жените с близнаци, просто не знам, милите.

Хубава вечер от мен   bouquet

# 62
  • Мнения: 304
Момичета, записвам се и аз при вас  Hug
Днес ми беше втори преглед и видяхме тупкащо сърчице  Heart Eyes
Терминът си го сметнах, че трябва да е на 2 август.
Между другото, моят резултат на 14 ден от трансфера беше над 1000 и все пак бебчето е едно. Явно много варира ЧХГ-то  Thinking

# 63
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Много съм щастлива ... за сега бременноста при мен се развива добре... видяхме тупкащото сърчице на бебо. Иначе продължава да ми се гади особено сутрин и чувствам напрежение в гърдите.
 Hug гледам че се включват и други бъдещи мами... добре дошли, а на всички останали благодаря ви за пожеланията.
Мисля да изчакам до края на месеца и да отбележа на първата страничка термините ни... но ще изчакам да се съберем по-голяма дружинка.
По нова в На кафе даваха много интересни неща за бременноста и съхраняването на стволови клетки.

Хубав ден от мен.   bouquet

# 64
  • Мнения: 16
Привет и от мен, и аз гледах "На кафе", д-р Мария Янкова изглежда добър специалист, моя близка приятелка е ходила при нея за биохимичния скрининг и фетална морфология и е доволна.
Момичета вие решихте ли къде ще си следите бременността и къде ще раждате, знам че за раждането е рано, но незнам дали не е по-добре да се следи бременността там където ще се ражда. Аз лично съм много объркана, в момента съм в 6-та гестационна седмица, по принцип ходя на преглед при д-р Гиздов от ВМА от 7 години, честно казано съм доволна от него, но и аз не съм имала проблеми, чета много противоречиви мнения за него, че не пускал изследвания, което ме притеснява. И се чудя дали не е добре да се избере болница и там да се проследява бременността. Вие как мислите и какво решихте за вас?

# 65
  • Мнения: 9
Здравейте, честито на всички, записвам се и тук, защото съм на границата с юли и август  Embarassed

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 9 763
Извинявам се за въпроса момичета, за какви точно трансфери става дума Embarassed Нещо свързано с инвитро ли? newsm78

За следенето - някой знае ли дали все още има ЖК по здравна каса в Токуда и при кой лекар? Замислям се за второ раждане там, предния път ме следеше Евтимова, не знам дали още го прави  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 16
В Токуда има следене на бременността по ЗК при Евтимова и още една жена - Живкова май беше, но доколкото прочетох в други форуми не са доволни от Евтимова. Ти доволна ли беше предишния път.

# 68
  • Мнения: 304
NBM, да, за инвитро става въпрос  Simple Smile Ние сме свикнали досега да пишем все в проблемното и там си се разбираме, но май е време да започнем да поясняваме Embarassed Трансферът е когато ти връщат ембриончетата в матката, обикновено отговаря на 3-5 ден след овулация.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 9 763
Мерси за разяснението  Hug Аз май съм единствената невежа по въпроса  Crazy
Стискам палци на всички ин-витро мамита  fingerscrossed
Евтимова в началото малко ме притесни с едно сопване, но с времето стана все по-мила и приятна, така че нямам против пак да ме наблюдава. Що се отнася до самото проследяване нямам забележки, каквито проблеми имах разреши компетентно (то не че имах кой знае какви де).
Иска ми се живот и здраве пак в Токуда да раждам, д-р Кирякова никога няма да забравя, прекрасен лекар и човек, искам пак при нея,така че по-добре да ме следят там.

# 70
  • Мнения: 24
Момичета, реших си проблема с болките в гърдите при движение в леглото вечер, вече съм със сутиен непрестанно. Имах пристъп на сутрешно неразположение и изкарах списък с храни полезни за хапване в първите 3 месеца, ако искате мога да ги напиша. Спазвам всичко много внимателно и вече два дни нямам този проблем. Някой от вас има ли проблем с нетипично нощно събуждане и затруднение да заспи след това. Предните дни се събуждах около 3-4 часа, но снощни се събудих в 2 часа.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 9 763
Аз бях така с първата бременност, будене нощем, будуване...
Това само първите 3 месеца, после нон-стоп ми се спеше.
Сега първия калпазанин ме изморява страшно, спя като пън  Mr. Green
Давай списъка, че гаденето е нетърпимо вече. Praynig

# 72
  • Мнения: 144
happymama  аз имам проблеми със съня. Заспивам не по-рано от 12:00h . Вечер се будя по 2-3 пъти, но и аз не знам точно от какво. Понякога съм жадна, понякога ми е горещо, а понякога без причина.  Thinking Иначе през целия ден ми е сънливо и особено към 19:00 - 20:00h  Tired . Бих искала да видя въпросния списък, за който говориш  smile3506

# 73
  • Мнения: 4
Здравейте момичета! Аз лично проблеми със съня нямам, но се будя да пишкам по 2-3 пъти на вечер, ама си заспивам веднага след това. И повръщане нямам, само тези болки в корема ме притесняват, дано са от цистита, но той уж взе да се оправя  Sad . Другият ми проблем са зърната - станаха големи и розови и мноооого ме болят. Едвам се събличам и обличам, и май и аз ще спя със сутиен вече  Peace .
На лекар още не съм ходила, днес си направих втори тест-положителен, ама пак не беше ярко червена чертата. На някой появи ли му се черта като контролната? Незнам и кога да отида на гинеколог, а личната ми много безхаберна излезе и нищо не ми обяснява. Страхувам се да не объркам нещо, уж питам приятелки, ама друго си е лекар да ти каже. И аз не съм си избрала гинеколог на 100%, може би моята, която ми излекува кистите, само трябва да проуча как се справя с бременностите. Ако има момичета от Варна да кажат към кого са се насочили, че аз се чудя още  newsm78 .

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 9 763
Наличието на втора черта, нищо че е бледа, си е положителен тест  Peace

Общи условия

Активация на акаунт