МАЙчетата ни добрички греят като коледни звездички! №12

  • 22 821
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 195
Цветинка повечето не се оправихме с колекторчетата, чиста работа над гърне /или купа в моя случай  Mr. Green/ аз например като знам че след първото ядене пишка много - като стане и памперса е почти сух и за няма две минути стана работата
Друг вариант след сън памук в памперса и после цедиш в стерилно бурканче/контейнерче, ама някой пък каза че попивало и не станало

# 46
  • Мнения: 32
Цветинкааа, аз лично дадох малко повече чайче на Цветето, съблякох по голо дупе и я оставих да ритка на повивалника, а аз бях в готовност с една стерилна чашка за урина... не съм чакала повече от 3-4 минути и тя се изпишка събрах бая Wink

# 47
  • Мнения: 3
мерси момичета утре ще пробваме дано да успеем а трябва ли да е преди храна вземането на кръв или може и след това

# 48
  • Мнения: 195
Оооо след ядене няма проблем /иначе ще те побърка/ важно е урината да е в лабораторията най-късно до час

# 49
  • гр. София
  • Мнения: 252
Марая писах ти снощи две ЛС нали ме питаше за кошчето как да сложите и снимки ти направих пазя ги още, но нищо не писа получила ли си ги ЛС-тата??
хабиби, много съм отвеяна Шъ Знайш  Laughing драснах ти на скайп, ама то посред нощ сигурно вече спиш. Така че утре.
Аник, с kikiniki ходихме заедно до метрото( времето беше благосклонно и не валя) Метнаха се цялата банда на влакчето, ама после незнам как е завършило пътуването  Wink

# 50
  • Мнения: 553
добро утро  Simple Smile



Славче, благодаря за "кисмаса"  Hug

# 51
  • гр. София
  • Мнения: 445
Момичета, как слагате малчовците на студените гърнета  Confused

И аз в началото се притеснявах, че пластмасата е студена  Rolling Eyes. Обаче досега не съм имала проблем - чучва си на гърнето, затопля си го за отрицателно време и си върши работата  Mr. Green. Аз като почистя гърнето го оставям в спалнята, защото е по-топла от WC-то /то е с постоянно отворен прозорец  Laughing/.

# 52
  • Мнения: 52
Добро утро
С малко закъснение -честито на МЕГИ и МАГИ

Цветинка, опитай с парче памук в памперса и после през стерилно тензухче изстискай.

Славче,
Heart Eyes супер сте си изкарали на срещата.

Аз почнах работа, почасова и затова не ме достига време, ще гледам да се класирам за следващата среща

# 53
  • Мнения: 6
Добро утро Hug

И ние вчера след срещата правихме кръгчета с колата из квартала, че диваненцето заспа в колата Wink И понеже там не пожела да си изяде зеленчуковото пюре, й го дадох като се прибрахме в 4 часа Laughing Реших, че по-добре това да яде, отколкото каша... Радвам се, че се запознах и с Марая и КикиНики и прекрасните Вики, Габи и Бела Hug

Дара от вчера си има нов матрак с кокос и пяна и снощи спа много добре на него (пу-пу) Praynig Чак в 5ч. се събуди, пи чай и заспа, след което в 7 си пи млякото, покротува малко и се изправи на четири крака с все чувалчето и започна да дърдори  hahaha

АниК, какъв подарък си поръчала на мъжа?

Ей, авокадо все се каня да купя и да дам на Дарето - днес ще пробвам Peace

# 54
  • Мнения: 136
Добро утро и от нас в новата темичка!

Славче, страхотно коледно оформление! Благодаря! Hug

..**НаТи**..
аз винаги си вадя снимки от СнимкитеВи и съм много доволна - за 2 дена са ми готови и си ги вземам от близкото фото. Обикновено си вадя по 150-200 броя и правят отстъпка при сума на 30лв.

Честити рожденни дни на Маги и Меги, с малко закъснение!!! Да сте здрави, много обичани и щастливи!!!


Павчо започна по-добре да хапва последните дни - явно посвикна вече с различните вкусове. Добавям през 3 дена по нещо ново, а като направи 7 месеца мисля и месото да въведа. На последната консултация миналия петък беше 9300гр и 71см - доста ми натежава вече юнака Simple Smile

Момичета, участвате ли в играта на Памперс? Аз вчера си намерих картата, на която трябва да се слагат точките, но се оказва, че само когато си купуваш продуктите на памперс от магазините и аптеките, които участват в играта, тогава ти слагат печати с точките, а големите хипермаркети (където пазаруваме обикновено) не участват  Sad Та може и да се откажа от участието, ще видим, има доста време.

Снимките са много хубави, срещичката е била страхотна  Grinning

Хубав ден майчета и спокойни бебчета!

# 55
  • Русе
  • Мнения: 764
Добро утро!
Благодаря ви за пожеланията, момичета!  Hug

Днес станахме в 9 ч., но за това пък през ноща Емо ни разказа играта. В 1 часа заспивах права, добре че мъжа ми го приспа и аз легнах, та спах до 4 и после на всеки час.  Tired Да избиват тия горни зъби, че много се измъчихме всички.
Авокадо аз давах вчера. Смесено с банан 2-3 лъжички, много го хареса. Simple Smile Днес мисля да повторя, но трябва да купя ново- с мъжо си хапнахме останалото на салатка. Simple Smile

didka25, точно поради тази причина се отказах да участвам в играта.

Отивам да правя обяд на дребния. Simple Smile

# 56
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Отново благодаря за всички пожелания, които получих от вас!!

И аз тази сутрин събрах урина. При момченцата е по-лесно. Сложих го да седна в един леген по голо дупе, пъхнах пишката в чашката и след известно време бяхме готови. Даже и бодито не намокрихме. При баткото ми беше още по-лесно - той пиеше по много вода, дадох му шишето с вода в ръцете - докато го изпразни не спира. И съответно веднага пишка. За щерката нещо нямам спомен - сигурно гърнето съм ползвала (нашето гърне си е наследство още от баткото, е , и при бабите имаме по едно гърне от по-евтините), или пък може би съм я държала над легена, а татито е държал бурканчето  33uu

Кръв му взеха още  в петък. Но резултатите ще отидат направо при лекарката. И не зная дали аз трябва да и звъня, или ако има нещо нередно, тя ще ми позвъни. Нямам никакви притеснения, детето е добре, яде си нормално... почти 9 кг на 6 месеца... не смятам да се впрягам, може би на другата консултация ще се видим чак - то вече преполвихме месеца докато се наканим да идем за кръв.

# 57
  • Мнения: 1 167
Честито на празнуващите и на вчерашните ни две рожденнички.

И ние си взехме онзи ден гърненце,което е като столче с облегалка.И повече сме го използвали като столче(като я кордисам в него не мърда ,вчера тя стои на него в банята аз пълня ваничката)  , отколкото като гърненце, днес пусна една барбожка  Mr. Green късно я усетих имаше малко и на пампера,но го сефтосахме.

А какво е станало с другата снимка.Беше си там преди минути.А оправих я.
А в паяк слагате ли ги да щъкат вече малчовците?

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 11:22 от лилка

# 58
  • Мнения: 40
Честит рожден ден на Маги и Меги (с малко закъснение). Да сте живи и здрави и много обичани. Simple Smile

Ние се позагубихме нещо от фронта защото нямахме нет, но вече сме на линия. В понеделник бяхме на консултация, "малкият" Пламен тежи вече 9200гр и е дълъг 72см. Голямо е гюленце. И на нас ни казаха, че трябва да даваме кръв и урина защото има профилактични такива на 6м, обаче ние нали чакаме да се освободи място в Пирогов и да ни приемат, а там със сигурност ще ни вземат и кръв и урина, та затова не сме дали още.
На Пламен му купихме бънджи гащи. В началото като го слагахме и си играеше с играчките отгоре и изобщо не се сеща да отскача с крачета. Но в събота, Човека си откри краката и като се почна едно скачане .... няма спирка това деде.  Laughing Много им се кефи и съм доволна, че влизат в употреба.
За гърнетата - и аз си мислих тези дни да го пробвам. Да ви питам само вие по колко пъти на ден слагате малчовците в гарнета? Предполагам винаги след сън или?!

Славче, темата както винаги е страхотна. Бравос.   bouquet

.... малкия се наспа и ще бягам ...

# 59
  • Мнения: 1 321
Здравейте. Hug
Уф знаех си че не знам нищо за авокадото... Embarassed CrazyМного не ми прилича на плод ама щом казвате ще го ядем като такъв.. Mr. Green Heart EyesАма ще го оставя малко на стайна темп.щото ми се струва малко твърдичък.
Да ви се похваля и ние сефтосахме гърнето днес. GrinningСложих я да се изпишка а тя след около5-8мин взе да се напъва и го напълни... Mr. GreenНаправо ме изуми.Естествено последваха хвалебствия.. Wink
Ани аз гледам да  държа гърнето в стаите където е по-топличко и така не е толкова неприятно за сядане.
Лилка много е сладка малката.И ние имахме такова гърне от баткото но мъжа ми като разчиствал мазето решил че е много смотано...това гърне и го хвърлил в коша... Shocked
Радвам се че сте си изкарали хубаво на срещичката.Аз знам ли кога ще се наканя... ooooh!
Хубав ден на всички.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт