МАЙчетата ни добрички греят като коледни звездички! №12

  • 22 840
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 150
Привет момичета!!!

Браво за хубавите резултати на Пламенчо Heart Eyes Heart Eyes

Лилка, много ми хареса гърнето, на коя марка е да си потърся и аз Hug

didka25, и аз мислех да участвам, но сега като чета се отказвам, та ни само от хипермаркетите купуваме памперси Sad

Момичета снимките са страхотни, много се надявам другият път и аз и Борис да се добре и присъединим и ние( че нещо само с надеждата си останах Cry).

Силве, мила кой гледа Мирко, как успяваш и на работа да ходиш.

Ние вече сме по добре, кашлицата на Бобчо намаля( не е чак толкова кисел), но нослето няма никакво подобрение.

# 61
  • Русе
  • Мнения: 150
mmmmm,avokadceto ni e lubimo.Qdem go s Nubyto ili pasirano-4isto.Do sega ne sam go smesvala.Na mama se e metnal,az mnogo go obi4am.Boiko i Dido samo na salata go hapvat.
Magi,i men me pobarkvat ne6to Crazy Sama s dvamata,prez no6ta Kardam se sabugda bezbroi pati,batkoto se otviva.I az vklu4vam avtopilota i deistvam kato zombi 24 h v denono6tieto Mr. Green Pone Boiko da spe6e prez denq ,4e da moga da polqgvam za 4as ,ama nqma. Crazy Dano i na Kardam4o mu e ot zabi tova sabugdane,dnes go po4vam s homeopatiika po slu4eq,4e mnogo zle se 4uvstvam.
Parolata na album4eto sa6tata li e,4e ne6to ne moga da vlqza da gledam snimki?

# 62
  • Мнения: 52
Нели, редуваме се Grinning или го взима с мен или баща му го гледа. Голя цирк е , ама няма как. Бори бързо да се оправя Heart Eyes

Мимаче, защо нямаш БГ, тази шльокавица тръдно се чете. сложи си един флекстайп

И един въпрос: някой знае ли как се прави фондан?

# 63
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Чакайте и аз да се включа за авокадото. То това разделяне на плодове и зеленчуци е много относително. В биологията всичко е плод - растението има в повечето случаи корен стъбло, листа, цвят и плод. В кулинарията е измислено и понятието зеленчук. Та не се впрягайте толкова. Авокадото няма собствен вкус и много често се готви, като се подправя силно, най-често с лимонов сок - използва се за салати и сосове. Това не го копирам, а е това което аз знам - т.е. може да има и други приложения. За това, че се използва меко по-нагоре е обяснено. Аз знам 2 хубави салати с авокадо - едната е със зелена салата, скариди и незнам какво още беше - т.е. тук може да е зеленчук, другата е с ябълки - т.е. тук може да е плод. И двете са с майонеза. Сега за бебетата - обикновено се смесва с друго пюре, не се дава самостоятелно. И заради липсата на собствен вкус, и заради това  че е тежко, както беше казано по-горе.
Дребосък се събуди....

# 64
  • Мнения: 1 167
dilqnkaa,незнам няма марка  Mr. Green,взех го от едни дом.потреби за 4,20лв.Турско е това само знам,но понеже много ми хареса и затова си взех такова.Мъжа ми вика, че нямало да бъде удобно, но като неможе да ми каже детето,но пък е супер стабилна в него като седи, тя по принцип си е стабилна. Мислех да взема някакви с някакви изграчйи и такива подобни има много интересни но ......ето ти по подробна снимка за да го видиш и дано си намериш:

# 65
  • Мнения: 150
dilqnkaa,незнам няма марка  Mr. Green,взех го от едни дом.потреби за 4,20лв.Турско е това само знам,но понеже много ми хареса и затова си взех такова.Мъжа ми вика, че нямало да бъде удобно, но като неможе да ми каже детето,но пък е супер стабилна в него като седи, тя по принцип си е стабилна. Мислех да взема някакви с някакви изграчйи и такива подобни има много интересни но ......ето ти по подробна снимка за да го видиш и дано си намериш:


мерси, ще го потърся Hug

# 66
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Имам малко време докато тръгна да вземам големия от училище и не правя нищо в момента..  Laughing и съм на всяко гърне мерудия  Laughing Та видях гърнето и се сетих какъв проблем имах с баткото и купувах второ гърне.
Сестра ми беше купила гърне за нейната щерка, което стоеше у нас, да има като дойдат. Реших да ползвам него. Да, ама не, както казваше един българин. Момиченцата са си момиченца и като ги сложиш на гърне си пишкат. Ама на моя син като му щръкна пишката и всичкия пиш отиде на мокета, а в гърнето нямаше нищо, дори и капка. Та се наложи да търся гърне, което отпред е много високо. На по-късен етап вече пишкаше прав, само му държах гърнето горе, че да го улучва.

Това е първото гърне   това второто  Ох, трябва да тичам бързо до училище - после ще потърся снимката Съжалявам

Ето го второто -

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 14:28 от М_е_г_и

# 67
  • гр. София
  • Мнения: 445
Нели, редуваме се Grinning или го взима с мен или баща му го гледа. Голя цирк е , ама няма как. Бори бързо да се оправя Heart Eyes

 newsm78 Ами аз пък имам един въпрос - нали докато получаваме пари за майчинство нямаме право да получаваме пари от друго място по трудов или граждански договор? Или аз нещо не съм разбрала?
Аз получавам пари от наем с официален договор, плащам си данъците за това, но напримерсе отказах от подаване на документи за преброител /кампанията следващата година/ поради гореказаното  newsm78 Така ли е, не е ли, ще кажете ли, ако знаете? Embarassed

# 68
  • Мнения: 228
   Дилянка такива гърнета има навсякъде, лесно ще намериш... И аз в1ера като ходих до магазина да взема пюрета видях, че има няколко такива. И на мен много ми харесаха, даже се замислих дали да не купя едно, но после реших, че е твърде рано за гърне, а и малката още не може да седи сама Peace
   Ние пак се загубихме няколко дни... задачи имах. Трябваше да си подновя гражданската и да сменя гумите на колата, все женски работи Sunglasses Sunglasses Sunglasses
   Виждам, че и паяците ги споменавате. Аз Василена я сложих в паяка на една приятелка. Определено и беше много интересно вътре, но дори и опит за стъпки нямаше. Все пак казах на мъжа ми да вземе на сестра си паяка, че да не купуваме нов. Вече втора седмица си го чакам... smile3516
   И накрая един въпрос: Вие как сгъстявате пюрето ако стане много рядко? Аз пробвах с АМ, но нямаше кой знае какъв ефект...

# 69
  • Мнения: 9
Здравейте момичета,

лилка, и ние имаме абсолютно същото гърненце, само че е зеленко. От домашни потреби за 4 лева  Peace
само дето още не сме го пробвали  Simple Smile


Ще се разховдаме с дребния, че тук времето е страхотно. Усмихнат ден на всички Hug

# 70
  • Мнения: 9
_Snej, сега видях поста ти - аз слагам една лъжица оризова безмлечна каша и става супер Peace

# 71
  • гр. София
  • Мнения: 445
М_е_г_и не знам за гърнето, ама легълцето е страхотно! Crazy Гърнето, което ползва Мони е от магазин за 1 лв. /аз го купих за два/, бях бременна в 4-ти мес. /не съм ли луда  Mr. Green/, а то пък взе че се оказа супер удобно /и Мони го ползва като столче/.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 572
Lina_n_n, можеш да работиш по граждански договор, даже във фирмата, в която си на трудов, но заданието на гражданския договор трябва така да е направено, че да не припокрива длъжностната ти характеристика.

Днес водих големия синковец на зъболекар. Представи се отлично. Оправихме едно съвсем малко кариесче. Даже не се наложи работа с машинка. Февруари месец пак - тогава може и да се наложи машинка, но мисля, че Марти няма да прави проблеми, защото даже се сприятели с лекарката (нарисувал и беше специална рисунка) и обеща друга за следващия път.

# 73
  • гр. София
  • Мнения: 445
green_dawn   Hug

# 74
  • Мнения: 40
Грийнче, браво на твоя юнак. Представил се е страхотно при зъболекаря. Дано рядко да  ви се налага да посещавате и все така да слушка Simple Smile.

Момичета, какви са тези "ПАЯЦИ" за които говорите?! Какво представляват?

Аз да се похваля, че днес реших да пробвам да сложа Пламен на гърне след като се събуди и имахме резултат. Simple Smile Поседя малко и тъкмо започна да се върти и мислих да го махам и гърнето все че се "разпя". Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт