Юли 2006-97

  • 39 118
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 298
Ух,дано ама не вярвам.Уж нищо друго му няма апък Т  Thinking Може би гърлото е зачервено  Rolling Eyes Утре ще разберем.

Аз купувам по 2 подаръка,защото единият го подарява Дадо Коледа в Градината,апък другият го слагам под елхата на 25-ти сутринта  Wink

# 31
  • Мнения: 444
Току що си изтрих поста  #Cussing out и мишка нямам.

Ренито, дано ви е лека нощта и утре Денис да е кукуряче! Praynig Hug
Цитат на: Пиги
от метлата ще да е   но понеже и аз съм  яхнала моЙта,не съм забелязала да има грешки

Хохохо! Абе, Пиги, да не са ни стари метлите, бре? hahaha Твойта к'ва марка е? Joy

А крачето ти  последно беше умопомрачително напоено, не си прави експерименти без лекарства / само с лекарства Laughing/.

Еее, аз натискам "Р", то не се изписва или буквите разменени... Close

Ронка, къде си, какоооо? hahaha

# 32
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001

Цитат на: Пиги
от метлата ще да е   но понеже и аз съм  яхнала моЙта,не съм забелязала да има грешки

Хохохо! Абе, Пиги, да не са ни стари метлите, бре? hahaha Твойта к'ва марка е? Joy

   Нимбус  2000 естествено Joy Joy Joy afwitch Не съм дораснала още за Светкавица Laughing

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 01:59 от ☼ Зла Гад-Пиги® ☼

# 33
  • София
  • Мнения: 512
 Пиги, Нани  Joy Hug
Ренка, дано вече е добре Денис  Praynig

Цецо нещо сутринта беше с леко запушено носле, дано е само това  Praynig

Аз пък от вчера тръгнах на народни танци  Wink

А да ви кажа, как се ядосах сутринта, като започнах да се обличам. Купих си дънки от Гес, които ама въобще не са евтини и ги обличах два пъти. Та сутринта ги обличам и те скъсани  Shocked Имат едни парченца пришити и на тях едни камъчета, много ефектни и сладки, та се скъсали тези парченца. Не че не могат, да се оправят, но мъжът ми избесня. Накара ме да ги взема и ще ходим днес да се разправяме в магазина  Close

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug

Аз се чудя защо никой не пише в темата,а то имало нова Crazy

Не съм ви чела,само идвам да се запиша,че ви изтървах дирите Mr. Green

# 35
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Рени,казвай как е Дени Hug

Ивка,браво за танците.
За дънките нямам дум,но нали сме в БГ,всичко което идва тук,май е осмо качество.То момичетата в магазина не са виновни,работят за по 400-500 лв. ,а за съжаление,рекламациите и кражбите те ги плащат Sad
Моята щерка нали работеше в Pepe Jeans,там бяха коректни горе-долу,но по другите магазини е ужас.Махна се,сега е в кварталното кафене и май по-добре така.

Мисълта ми беше,да се разправяте,защото сте в правото си,но с някой от управителите,те се правят на велики или някой по-голям шеф ако се намира наоколо.

В този дух,един приятел на мъжа ми има спедиторска фирма,кара продуктите на много известна фирма до България и не само.И му направило впечатление,че в праха за БГ,липсват няколко ензима.Питал защо така,отговорили,че това го налага пазара,демек за тук по-евтино производство.Да де...................но защо тук всичко е по-скъпо,питал той,хем е по-не качествено,отговор не получил.

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 10:36 от ☼ Зла Гад-Пиги® ☼

# 36
  • Мнения: 1 298
Добро утро,бяхме на доки,нищо не откри.Гледа му гърлото,ушите ,зъбите,гърдите и нищо.Каза най-вероятно е понастинал.Ама аз си знам,ние 2 дни скитосвахме че тук нямаше вода и кръстосвахме улиците.Разболяла съм го детето.Дано утре да сме забравили вече.Днес има 37,5.Отивам за осцилококцинум.

Ивка дали ще има ефект,дано го сменят..

дидито ми се губи нещо  Rolling Eyes

малее,колко струваше тва олио че ще се избият,гледах ги в тази сутрин..тц,тц,тц.

Деси  Hug

# 37
  • Мнения: 444
Пиги, ти да не си брат'чедка на Хари Потър, връзкарка такава?  Laughing

Ренито, бързо да му минава на Денито.

Все още се чудя има ли смисъл да ходим днес до Хиполенд... newsm78

В другата отчетна едно детенце изтърпява поредното изпитание, а за майката няма такава мъка просто. А е само на 2-3 месеца, сестриче на априлче, като Кико. Cry Cry Много тъжно!

# 38
  • Мнения: 1 341

Ронка, къде си, какоооо? hahaha
Тука съм, на кака зевзека тя! Joy

Аз па съм по-модерна от вас и съм яхнала прахосмукачката. Joy Това сериозно, писна миии това чистене и накрая да дойдат и да ми се изсерат на метеното! #Cussing out Обичам да има хора вкъщи, да идват, да си отиват...Ноооо не обичам да не ми се съобразяват и да си влизат като в магазин. Crossing Arms Аз чистя и бъхта, а те дойдат, та даже и краката с обувките на парното си качват!!!! #Crazy

Иначе какво да ви кажа...Ема е болна-сополи и калица, аз от снощи съм с хрема и гърлобол, кристиан е с леко запушено носле! Познайте-идва ми да забегна и да не се върна. Joy Но ще се оправим де, няма страшно. Ма какви са тези болести дето ги влачи Ема не знам, но всеки път всички ни тръшка.

За Лидл... Мъчно ми е, че хората са бедни и нямат пари....Те затова се бутат, не че им е много зор за новия магазин, зор им е за новите цени. Въпреки, че промоциите не са за един ден, но всеки сам преценява кое, кога и как да прави!

Нани, какво става с това детенце? Моля се всичко да е наред! Praynig

# 39
  • Мнения: 444
Цитат
Аз па съм по-модерна от вас и съм яхнала прахосмукачката.
Како, много модерна ще ми дойдеш. Laughing Sunglasses

Уф, и да кажа, не мога да помогна с нищо на това детенце. А и е излишно да плаша бременлийките тук. Само ще ги помоля да не изпускат ФМ.

Ронка, оздравявайте, а Криско да държи фронта! Hug

# 40
  • Мнения: 1 298
Ронка и вие ли..ние пък никакви такива симптоми,само Т  Confused

Не казахте колко е олиото в този Лидл че ще се утрепят хората чак?

Нани божа работа,да пази Господ.Ти как имаш време и за другата отчетна,аз не намирам  Tired

Аз Денис го понамазах с масчица,довечера ще му дам вит Ц и така..добре че сте вие да ме четете  ooooh! че тези болести ще ме побъркат вече.Дано по Коледа сме здрави,че отиде ни хотелчето  ooooh!

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 14:17 от Ренито

# 41
  • София
  • Мнения: 309
Здравейте и от мен!
Правим ремонт и ми се РЕВЕ!Вкъщи е кошмарно прашно във всички стаи,нямам представа как ще изчистим всичко.Иначе миналата седмица бяхме за три дни в Банско на почивка,в прекрасен хотел с басеин,джакузи и всичко останало,нооооо Влади ни скъса нервите просто.За всичко хленчеше,ревеше и мрънкаше.Другия път-без него!Тъкмо се прибрахме и започнахме ремонт.

Пиша от компа в свеки,че вкъщи нямам.Сега ще прочета какво сте писали.Липсвахте ми!

Ели-де ги тия детски градини!???За първи път виждам такова чудо!!!Ако не беше показала снимки нямаше да повярвам!

Иначе и аз гледах новините за магазин Лидл,безумие страшно!Иначе олиото било 1.40лв.,а бананите 65стинки или нещо такова.Ама най-хубаво го каза една жена от блъскащите се:Снимайте ни и ни покажете в Брюксел какви сме жалки,по-зле и от маймуните...

Жоржи-честито сушилня!Много,много полезна вещ вкъщи,много и се радвам и аз.Хубаво,че беше Арлина тогава да ме "светне".


# 42
  • Мнения: 2 481
Како ,на каква прахосмукачка летиш,дай марка?С воден филтър ли е? Mr. Green

Пиги, не ме ли видя бре,първа влезнах,взех си кило мандарини,зелени банани ама до коледа ще втасат, олиВо за 1,50, плодово млекце,шоколада още там сред редовете го изядох и не го платих нали съм си българче, Crazy ааа и кутия ми дадоха подарък,10 балона,свирка ей така,езък че загубих детето и чантата с докумените ама ще си изкарам нови,нали съм на далавера сега.ще чакам другата седмица мИсото Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ох разсмях се малку Crazy

Ама съседа си е изгубил чантата наистина има го в новините Laughing

Мен ще ме види Лидъл другия месец кат  хвана три стипендии на куп Mr. Green

Рени краката в H2O + сол ,загрявайте се ,като се разхождате по студа  Confused
Още ме боли от синузита ooooh!

ууу верно чакай да ги трия вече,не сте ли виждали такива ДГ?

# 43
  • Мнения: 1 298
 Joy Joy  Голям майтап си Ели!

Нани да те питам за Елоком,днес купих за Дени,че петната му са едни дерматични такива.Като лишеи направо,ту са червени,ту не.Както и да е..вие 5 дни ли мазахте,че имам спомен че педката каза 5 дни  Thinking
Ще го мажа като оздравее обаче,че сега му давам хомеопатични препарати.

Дидито къде ремонтирате бе жена,то остана ли у вас за ремонтиране  Whistling
А сушилнята къде я монтира?

# 44
  • Мнения: 1 341
Како ,на каква прахосмукачка летиш,дай марка?С воден филтър ли е? Mr. Green

Oх какво да ти кажа какаааа. Тука едно Торнадо се е сраснало с мене! Смуче мнооооооого, ама и доста си изпърда. Close Сериозно марката е Торнадо, всичко е 6, ама защо не си взех на времето с воден филтър ми се набутах така? ooooh! То смуче и хвърля, аз бърша прах. Всичко добре с тези водни филтри, но всеки дума, че не става за всекидневна употреба! newsm78 Мой ден без прахосмукачка не минава, ако не мина става страшно-куче + 2 деца + още 1 по-голямо е немислимо без да я яхна. Четох за Рейнбоу, нооо имала много джаджи чак и такива да ти изсмукват и пречистват въздуха. Но аз обичам по-простите неща, не искам да мия 1000098298469832047 приставки и да не е много голямо, че ще трябва да спя с него. Joy А пък и това чудо Рейнбоу много пара, не си заслужава. С 2 думи не знам какво искам. Т.е. знам-искам да не е голяма на размери, да смуче добре, да не изхвърля прах. Peace

Рени, да не е реакция от ваксина? newsm78 Бързо да се орпавя малчо, че лошо с тези болести.

Ема си буха от време на време, крис няма признаци на разболяване за сега, и аз все още държа фронта. Дано ни се размине само с това. Не искам Т и подобни

Дидито, какво ремонтирате пък сега? Нали скоро правихте детската и хола? Сигурно наред е спалнята или банята, а?

Нан-че, честито ти балатум. Много е хубав! Снимала ли си преди да започнете, ще ми е интересно да видя от началото. С желание човек постига и непостижимото. Peace

Общи условия

Активация на акаунт