Коледа не е далече, а Февруарче прави първи стъпки вече

  • 20 590
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 432
ДД и от Симеон и мен!

Мики, мерси за кафето!
Любезна, голямо благодаря за закуската и най-вече за придружаващия я!
Фръц, благодаря за пускането на темата, а на Таньорчето - браво за страхотната формулировка!
Далче, скорошно оздравяване!

Пратих мъжа си към "Хиполенд", че не ми се мърдаше от "Борово" до "Младост", а и очаквам, че голям ще е напливът. А то, моля ви се, "Фишър Прайс" били отказали да участват в намалението! Twisted Evil Ще ги бойкотирам вече! Но пак не сме капо, де - купил е йонизатора на "Чико", който си е с 25% по-евтин. Mr. Green

Хубав ден!

Последна редакция: пт, 26 ное 2010, 17:01 от Krissie Krust

# 31
  • Мнения: 40
Мяу, Коте, Ла вида лока, радвам се, че пишете!  Hug
Далче, хубавичко си се скопосала! Знам един гаден, но ефикасен лек за гнойната ангина. Гаргари с реванол и кислородна вода 1:1- направо плюеш налепите. Доста е отвратителен вкусът в устата, но наистина помага.

# 32
  • София
  • Мнения: 817
Далче, бързо оздравяване! При по-сериозен спорт се препоръчва да се поема 500 мг дневно вит. Ц с удължено освобождаване. Пие се непосредствено след тренировка, за да се пребориш със свободните радикали, а действа и имуностимулиращо.  Hug
По принцип при сериозен спорт (разбирай ежедневни тренировки поне по 10-15 мин въртене) и хубаво да приемаш и мултивитамини, защото с потта се отделят много минерали. Извинявай ако досадих  Embarassed
Мяу  Hug да, Софи вярва, ама уж вярва, според мен поне. Вярва, защото това е единствения начин да се докопа до подарък...  Mr. Green Така де, още съм й сърдита за изрисувания килим  Rolling Eyes Тя искаше бяла плюшена мечка, каквато в квартала не намерих, а и нямах време с Калина кой знае колко да обикалям. Не е болка за умирачка, защото сигурно от подаръци е събрала над 200 плюшки. А за преживяванията Лъвьови  ooooh! отстрани е много смешно, ама сигурно той беснее  Laughing
Коте, 200 броя  #Crazy тия не са в ред! Ще кажеш, че ги ядат. Божкеее  ooooh!
Ла вида лока, марките с буркани дето ще ти ги приемат са: Ам Ам, Мандев и Малечко май бяха третите. Слава Богу, от евтините пюрета са (около 1,50 лв плодовото). Ако не искаш да хвърляш, черешите на Ам Ам са много вкусни.
Хубав ден   bouquet

# 33
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Здравейте милички!

Фръц, чудесна темичка bouquet

Позагубих се, но майчето ми беше на гости и нямах време да пиша. Много ни беше добре заедно и сега ми е много мъчно, че я няма  Cry Дано за Коледа и Нова Година пак да успеем да се видим, че 1700 км не са шега работа  Confused

При нас наваля страхотен сняг и вече втори ден не смея да си покажа носа навън. Направо имам чувството, че сме изолирани от останалия свят.

Иначе...Изабел расте и дивее, зъбчетата са вече 4, но не е схванала още, че може да ги ползва и за дъвчене, така че хапването на нещо с парченца все още е мираж ooooh! Да ви кажа, аз уж гледам да не се вкарвам във филми по отношение на двигателното развитие, но бях започнала да се замислям, че малката маймунка само лази като торпедо, но изобщо не прави опити да се изправя. И...днес какво да видя, изправила се в кошарката съвсем самичка и ме гледа победоносно Grinning Толкова ми стана миличко  Heart Eyes

Ще гледам да попрочета и да вляза в час.

Хубав ден на всички Hug

# 34
  • Мнения: 3
здравейте момичета
отдавна не съм писала,но сме навън в това хубаво време
днес е мъгливо и студено и ще си стоим в къщи
Неви-браво за цеденето  bouquet Hugщом издържа толкова си направо героиня
Фръц   bouquet за темичката
Таничка   bouquet за заглавието
Любезна чудна закуска,само да не брояхме калориите
Мики Явко вече прави бели
друго не се сещам,лек и хубав ден ви желая

# 35
  • Мнения: 70
ДД и от мен,
пратих свекито да разхожда дребчо и преди чистенето да драсна някой ред Mr. Green
Фръц  bouquet
Таньорче,много хубаво заглавие! Hug
Любезна мерси за закуската,ако има как някой да ми я поднесе за обяд,ох надежди... Laughing
Елфи,браво на Изабел,а такива глупости с двигателното развитие да си ги избиеш от главата,всяко дете е различно,едни прохождат рано,а една дума не могат кажат и обратното.
Неви,пак да кажа,че нямам думи за упорството ти,страхотна майкиня си  bouquet
Балеринка Hug
Слънчи,много полезни съвети,никак не са досадни,макар че скоро не се виждам в редиците на спортуващите,степера доскоро събираше прах,но сега малкия му го бърше,много му е кеф да дърпа ръкохватките и да се изправя по него Mr. Green
Далче,бързо оздравяване,много е кофти ангината,ама с тези съвети няма начин да не я пребориш Praynig
Да се отчетем,че всичките ни резултати са добри,нямаме глистчета,бактерийки и други такива гадове нито в акито нито в пишото,явно детето има по-бърз метаболизъм и ще е като майка си на 1 година 8кг,макар че той има време и да откара поне до към 9кг Crazy

# 36
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Благодаря ви! Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 209
Фръц, благодаря за темата  bouquet

Пеперудка, честит празник със закъснение. Да си ни жива и здрава  bouquet

Далче, да се оправяш по-скоро Hug

Ясен, се е подсекъл жестоко и не му минава вече седмица. Много го сърби Sad. Вчера го водихме на лекар да го погледне. Освен това прави нещо, което вече доста ме притеснява. Нещо като  астматичен пристъпи. Прави го само, когато се развълнува и се радва на нещо. Започва да диша все едно магаре реве. Не мога да разбера нарочно ли го прави или не му стига въздух. Лекарката каза, че не я притеснява. Не можа да го види какво прави, защото той само като ги види със сестрата и започва да реве. Вече ги свързва с боцкането. Тя каза, че ако имаше нещо притеснително щеше да го прави и като плаче, но даже не го преслуша. Не знам, направо откачам, като започне да го прави този номер. Много е странно, винаги е усмихнат и щастлив, като диша така и не личи да се мъчи.

# 38
  • Мнения: 179
 Добър да е денят ви, момичета!

 Хем да се разпиша в новата тема (благодарности  за която на Фръц bouquet), хем да ви помоля да стиснете силно по едни палци. От 14.15ч сме на лекар, Елия се влоши с дишането и кашля по-ужасно от брат си, той пък смъкна Т, но непрекъснато кашля. От сутринта не съм спирала инхалатора. Помолете се да не ни вкарат в болница  Praynig Praynig Cry!

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ел,дано наистина не е сериозно.  Hug

Балеринкаfingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug  Praynig

Далче,бързо оздравяване и на теб.  Hug

# 40
  • гр.София
  • Мнения: 20
Балеринка, Praynig Praynig Praynig fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 41
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Балеринке, стискаме всички налични палци, чак до посиняване, но може би, прости за кощунствената мисъл, болницата ще е по-добрият вариант, особено ако има приемлива за теб болница, напр. Токуда знам, че е добра откъм условия и пр. (защото там друг ще поеме отговорността и процедурите и ти ще можеш да се поотпуснеш, пък и ще имаш контакти с разни хора). Не мЪ убивай сега, моля те!

newsm43

Все пак, дано се стигне до най-доброто за вас разрешение, ти поне имаш представа от нещата. Голямо гуш и без паника, всички сме с теб!! Hug

Моля те, не забравяй да ни информираш как сте, на равни интервали от време!

Ел, не се панирай и ти, всяко детенце с магариите си. Яско може да се захласва нарочно, да. Има деца, които го правят, за да стряскат и манипулират родителите си. Той уж е малък, ама де да знам пък... Дано е нещо безобидно -- аз съм оптимист за вас! Heart Eyes

# 42
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
 Hug Hug Hug

Танче, като видя "твоя цвят" и се зареждам с положителните ти емоции  Hug

Криси, и аз се бях "наточила" за кучето ... Щях да се обаждам до една приятелка, която работи в Младост и да й заема обедната почивка с Хипо-то Simple Smile Добре, че писа, за да не я притеснявам  Hug

Далче, на мен много ми помагат гаргари със сода Simple Smile

Балерина,  Praynig Ще се оправите  Hug

Слънчи,  Hug Мерси за съвета Simple Smile "Спасих положението" с три бурканчета пълни с горчица на "Дерони" Simple Smile К'во ще я правя тази горчица идея си нямам  newsm78 То, че ще я пъхам по манджи ОК, ама няма да мога да я изразходвам цялата Simple Smile Е, какво пък - все пак е по 1.09 Simple Smile

el_P, аз подсичането го спасявам с Имазол 1:1 с Бочко - по 2-3 пъти на ден и след 3-4 дни сме ОК  Hug


Ох ... още имаше, ама "дивото ме зове"  hahaha

# 43
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Grinning
Аз да съ обадя, че вече съм тук.  Hug
Честит рожден ден, Пеперудке, да си жива и здрава!   bouquet
Любезна, аз съм върл противник на АБ за щяло и нещяло и се радвам, че с педката сме на едно мнение, но не мога да си кривя душата и признавам, че след АБ-то и двете чавета се излекуваха. Дори "сиганския" сопол /както му казва Рали/ дето го точеше Макс не помня откога - и той се оправи.
А за болните зеца в ДГ не ми се почва, че бързо ми прекипява... #Cussing out #Cussing out #Cussing out Не знам какъв имунитет трябва да има едно мъничко човече, за да не прихване нещо в ДГ, където се въртят и немалко бактерии, които чаветата си ги носят от родилното още. Mr. Green

Елфи, и аз не се втелясвам много за двигателното развитие, но си имам едно наум все пак - примерно стабилно сядане до 9 месеца, прохождане до 18 месеца, проговаряне до 3г. и т.н. крайни граници, пък ако стане преди тях - добре дошло!  Hug Макс още не е успял да се изправи, а пък Борис успя на 11 месеца.  Peace
Далче, бързо оздравяване!  Praynig

ЛаВида, бурканите на Малечко стават 100%.


Хиполенд е близо до нас, но тази сутрин съм излезнала по тъмно да си довърша нещата и хич нямам желание да миткосвам повече, плюс това Максуел спи в момента. Купих на големия мечтания кран за Коледа от друго място, сега остава и малкия и сме готови.
Четох всичко, ама нищо не запомних.  Embarassed  Laughing

# 44
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Ел, Изабел като по-мъничка също дишаше по-шумно, когато се развълнуваше или зарадваше, абе изобщо, когато беше по-превъзбудена. Нашият педи тогава каза, че било, защото дихателните пътища на бебетата още са тесни и не докрай развити, и че ще отмине с времето. Вече отдавна не го е правила. А може и както Мяу казва, да го прави нарочно newsm78 Те бебетата май са страшни манипулатори; поне моето засега се очертава такова ooooh! Дано да не е нещо сериозно!  Praynig

балеринка, стиснати палчета и от мен.  Hug  Praynig

Далче, бързо оздравяване!  Hug

Малвина, браво за добрите резултати!

Аз нито знам Изабел колко тежи, нито колко е висока  Confused Последно е теглена на 8 месеца, а следващата консултация ни се полага чак на годинка, та явно тогава ще разбера  newsm78 Но дрешките умаляват, а бузките са станали по-пухкави, така че предполагам, че всичко е наред  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт