Коледа не е далече, а Февруарче прави първи стъпки вече

  • 20 594
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 011
Стиснати палци на Елия, дано се излекува успешно вкъщи!  Praynig

Уф, хорааа, Максо неще да спи без мен! Реве като магаре, по цяла нощ ме търси, накрая за да се наспим го гушвам и въпреки това продължава да проверява дали съм там - допълзява и ми ляга на рамото...

Елфи, видях снимки на Изабел и е страхотна просто - толкова бяла и нежна!  Hug
За консултациите - аз предупредих педката да не ни чака преди годинката, не виждам смисъл да се вра заедно с болните, ще си го меря вкъщи.

# 46
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Ника, някаква криза на растежа ще е май при Максо, те нали в тези периоди имат много силна нужда от физически контакт и особено от мама newsm78 И ние минаваме през нещо подобно - трябва да се гушкаме през цялото време. Ако я оставя за малко - рев до захласване, взема ли я - притихва, прилепва се към мен и се гуши.  Confused Heart Eyes Без кръст останах.  ooooh! Но сега в събота и неделя я връчвам на баща й, той да я носи, и без това пак е започнал нещо твърде дълго да се застоява пред компютъра и да играе разни игрички (да не си помислите, че работи  Twisted Evil)

# 47
  • София
  • Мнения: 6 011
Аааа, Елфи, давай му детето - да му почиват очите от компютъра.  Laughing
Може и криза да е, абе ще отмине, никой не спи с майка си до сватбата.

По повод изтрещяването да ви кажа, че колкото и да ми беше мъчно за зверчетата през тези 4-5 дни - ми много освежаващо ми дойде.  Embarassed Ся ми е една такова леко на главата, чак празнично!  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 55
Цоп и аз тук!

Фръц, Таничка, мерси за темичката и страхотното заглавие!   bouquet  bouquet

Балеринке, стискам палци Елия да оздравява по-скоро! Praynig

Далче, и на теб бързо оздравяване! Praynig

# 49
  • Мнения: 40
БалеринкаPraynig ! Дано ви се размине!
Ел, надявам се това дишане на Яско да не е нищо сериозно!  Hug
Ла вида лока, радвам се, че ти нося хубави емоции! Целта на цвета ми е именно такава.  Wink
Ники, радвам се, че се отчете и ти.  Hug

# 50
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Запис и от мен в новата тема Hug Изпуснала съм ви нещо ,сега ще чета за да наваксам Peace

# 51
  • Мнения: 7
Далче, бързо оправяне! Няма да се плашиш, ще мине и се пази повече. Това с изпотяването е най-коварно.

А тия 200 капачки направо ме убиха.
От нашата кухня искат 25 бурканчета и 60 капачки, но аз още не съм го записала Митко, че свикнах с частната кухня, а и ми е удобна, ходя когато си искам. Като гледам Бобиш как търчи всеки ден от 12 без 15, та до 12.15Ч.  ooooh! и ми се отщява. Развалят ни рахата в кафенцето. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 067
Балеринке дано ви се размине,но ако ви се наложи подкрепям мнението на Мяу за Токудата(нали Явор им беше пациент преди време)Но цените са 5*  Confused
Ника и аз като теб отказх да се влача до поликлиниката декември Laughing
Ел дано не е нищо притеснително,може пък така да си изразява емоцията Ясен! Hug
Слънчи разучих калциевия глюконат,вярно го ползват педиатрите като панацея,но трябва да призная,че този път помогна Whistling
Днес пълен провал с кухнята,Явор не я хареса въобще Mr. Green Утре му давам втори шанс и ако не стане,продължаваме на пюрета и сандвичи Blush
Отивам да си полегна и ако имам късмет може и да поспя  Praynig

# 53
  • Мнения: 70
Балеринка Praynig
Ел,дано да е прав доктора,че излшно се притесняваш Praynig
Елфи,Ника и при нас е същата картинка,като се събуди нощем и иска при мен и на всичкото отгоре трябва да му държа ръчичките и да не му обръщам гръб,малки галеничета Crazy

# 54
  • Мнения: 307
Здравейте!  bouquet
Фръц мерси за темичката,Танче супер заглавие  bouquet
Ние се върнахме от лекар.Сияна е болна,освен сАполите се появи и кашлица,не може да спи милата,хърхори и нослето ooooh! ще пробваме с окцилококцином,сироп и капки пък да видим.
Далче да се оправяш бързо!
Малвина радвам се,че всичко при вас е наред!
Балеринка стискам палчета и дано не се наложи болница  Praynig
А да не помислите,че с майка ми не успяхме и да се скараме вече ooooh!

# 55
  • Мнения: 172
Хоп цоп и аз тука

Далче, много кофти е тая гнойна ангина и аз така съм се подреждала по същия тоя начин и ми дваше да се гръмна, бързо да се оправяш  Hug

Балеринка  fingerscrossed И аз мисля като Мяучето, гадни са болницицте, но на мен ми се струват някак по-сигурни когато ситуацията е по-сериозна, та дано нещата се развият по най-добрия начин за Елия  Hug

Фръц,   bouquet за темичката, на Танчето също  Hug

Ел, дано са напразни притесненията ти  Praynig

Ся аз да питам нещо, че съм мнооо невежа - та, всяка нова тема си я адвам във фейвъритс и понякога незнайно как се получава така, че като отворя темата ми се зарежда точно до там до където съм я прочела преди да я затвора, ооообаче понякога ми се отваря просто на страницата на която съм я аднала във фейвъритите....какво и как правя не знам, ама мнооо ме дразни като не ми се отвори там до където съм стигнала  ooooh! Не го обясних ясно, ама все пак ако някой ги чатка тея неща и успее да разбере плешивото ми обяснение (Пеперудка, ш го ползвам туй  Crazy )

Ей да се пОфалА - Александра е с избило четвърто зъбче, най-после  bowuu Вече има два горе и два долу, готови сме да чоплим семки в парка  Crazy И аз като повечето от вас се разтреперих от умиление като я видях сутринта, феята на зъбките е била и при нас, кака Софи да знае  Flutter

За Дядо Коледа - аз много ще се старая Александра възможно най-дълго да вярва, че го има. Аз бях така и ми носеше много хубави емоции  Mr. Green Фамилието на мъжО нещо не са много по тея работи, ама само да посмеят да прецакат нещата  #2gunfire Те са в Стара Загора де, та си мисля да не се получи така.

И последно да пОфалА Александра - за първи път се престраших/пресрамих да ида с нея на ресторант с приятелки (щото ме беше страх да не се размръна) и тя се държа страОтно. Просто беше...нямам думи. Намери си приятели, говори им, мята ръчички, показва им разни неща, а бе...  Blush

Айде ставам да свърша нещо докато спи, че съм се затрупала с боклуци и праЙНЬе  Crazy

# 56
  • Мнения: 210
Балеринке, дано да ви е "страх лозе пази" ходенето и нищо да й няма на бебка  Praynig
Далче, оздравявай  Hug
Купихме тъпия Мики Маус за 70 лв ooooh! ама инак е 100 лв.
Ника, аз не съм противник на АБ, само мисля че не трябва да се пие напразно , понеже след него децата по-лесно прихващат ,ми се ще да поизчакаме още малко  Rolling Eyes Нямаме Т, и са една идея по-добре децата... ама ако до Понеделник не се спи сме на док. и го "почваме"  Tired
Да си призная не съм ви чела никак подробно, но съм мортос и отивам да шетам, че майка ми е тук и сестра ми и довечера ще се вечеря, пък и да отхвърля накой и друга задача Crazy
Сиянче, едва ме нави да вечерям с този хубавец, или с вчерашния  Mr. Green
Довечера ще чета на ново от закуската и пича  Laughing

# 57
  • Мнения: 219
Далче, оправяй се бързо, мила!  Hug
Пухче, бързо оздравяване на Сиси!  Hug Много гадно с тия болести...
Балеринка, с вас съм!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Ходихме на ресторант с приятелки и си прекарахме чудесно на обяд. Йони беше с нас и се забавляваше и той  Grinning. После двамата се разходихме 3 часа и се прибрахме.
Днес е първият ден на Емо в новата работа, но само ще им обясняват и ще ги разведат. Като се прибере ще отидем да харесаме на Йони уокър.
Между другото, откакто е на 4 хранения всичко е наред. Човекът се мъчи един месец да ми покаже ясно, че за 3 часа не огладнява достатъчно, ама аз се дърпах много  Mr. Green.

# 58
  • Мнения: 70
Любезна какво да се прави,как да разочароваш детето и да не му го купиш,нашите родители поне не са се охарчвали чак толкова за играчки,просто защото ги е нямало Laughing
Теди,честито зъбче,браво на детето знае как да се държи в обществото Wink
Пухи,много кофти,аман от тези болести,дано бързо се оправя Сиянка Praynig

А аз имам една молба,може на някой да му се стори глупава или смешна,но моля ви гласувайте за моята котаранка-Сузанка,с харесва ми,изтипосала съм я в един конкурс,преди това мисля,че трябва да станете почитатели на въпросната клиника Mr. Greenhttp://www.facebook.com/photo.php?fbid=473091002168&set=a.46 … 0379.285885807168

# 59
  • Мнения: 219

Далче, оправяй се бързо, мила!  Hug
Пухче, бързо оздравяване на Сиси!  Hug Много гадно с тия болести...
Балеринка, с вас съм!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ника,  Hug

Ходихме на ресторант с приятелки и си прекарахме чудесно на обяд. Йони беше с нас и се забавляваше и той  Grinning. После двамата се разходихме 3 часа и се прибрахме.
Днес е първият ден на Емо в новата работа, но само ще им обясняват и ще ги разведат. Като се прибере ще отидем да харесаме на Йони уокър.
Между другото, откакто е на 4 хранения всичко е наред. Човекът се мъчи един месец да ми покаже ясно, че за 3 часа не огладнява достатъчно, ама аз се дърпах много  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт