Февруарската дружина се моли за малка борбена Мартина – Тема 17

  • 22 247
  • 694
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 186
Добро утро пупки   Hug

И ние тази сутрин се поуспахме..ама като видях какво е времето навън...то нямало смисъл да ставаме по-рано...

Отиваме да правим кафе и закусчица, палчета за Лори и всички, които имат нужда  Hug

Айде стига с темата за вчерашният Горнооряховки случай - нашите бебчовци ще са живи и здравички, да не се пълним с негативни неща  Praynig Hug

И аз официално влязох в осмия месец...Simple Smile

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 11:27 от amidala13

# 646
  • Мнения: 1
Добър ден мамчета.
Взимам си кефенце и сок  с удоволствие. Hug
Лори, стискам палци всичко да е на шест.
Анилеви,на мъжо ти също  fingerscrossed ,моят пък си отиде на село да колят прасето  Grinning
Да не забравя приятно изкарване и на банкета.
Мерси за палчетата на хепи мама и лори. Hug
Днес ми е едно отпуснато пак,като настъпана котка съм, а малката иска да излизаме на разходка и секцията трябва да разчиствам,че другата седмица ще поправяме малко хола.
Хайде лек и усмихнат ден от мен.До после.

# 647
  • Мнения: 0
Здравейте коремчета
Не пиша много често но ви следя непрекаснато!
Много се радвам за малката Мартинка да продължава все така  love001
Чакам с нетърпение ЖК в понеделник да се видим с бебка и дано всичко е  наред. Praynig
Стискам палчета  на вички майчета дето имат нужда-всичко ще е наред и ще имаме най-хубавите бебоци  love001

# 648
  • Мнения: 426
 Hug Благодаря за стиснатите палчета. Днес имаше много малко хора и си минахме горе долу в час с малко закъснение. Беборан е супер, вече е 1 кило и 50 грама  Peace пораства малкото човече и то в супер норма. Кръвното отново перфектно  bowuu , за килата док каза, че до 20 кила е нормално, което леко ме успокоява с мойте качени 17кл. За главоболието ми каза 3 парацетамола дневно, нищо друго и много течности. За таза обаче настояваше да покажа точно къде ме боли  newsm78 Даде ми направление за кръв и урина в понеделник. Микробиология не взехме този път, но пък да Ви кажа, аз вече нямам никави изтечения. И така, проблема със сърцето го оставям на заден план, защото засега Беборан е добре и с него и ЕКГ му е нормално.
Аnilevi - палчета от мен и за твоя мъжО  Praynig
Беборан ни се плезеше от вътре  Heart Eyes
Имаше и едно майче, днес трябваше да ходи да види бебо, та и за нея  fingerscrossed

Прегръщам Ви всички  Hug

# 649
  • Мнения: 366
loryn честито за хубавите новини  bouquet

# 650
  • Мнения: 103
Мацки, какво ще кажете за това столче http://www.visvitalisbg.com/store/product.php?ProductID=607
дали после може бебо на него да рисува
сега видях и това http://www.shtarkel.com/products/2370-shezlong-za-beebta--i-deca.html , нали казахте да гледам нещо практично, да става на повече неща, ама не мога да разбера тая люлка от 9 до 18 кг как става ???

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 13:22 от bob4o_f

# 651
  • Мнения: 426
Нищо не разбирам Бобчо от тия неща, но люлката я харесвам. Ние задължително ще си вземем люлка, незная на бебо, но аз ако можех щях да влезна вътре  Mr. Green То е повече шезлонг нали  Thinking Мамите да кажат

# 652
  • Мнения: 8
Мацки, какво ще кажете за това столче http://www.visvitalisbg.com/store/product.php?ProductID=607
дали после може бебо на него да рисува
сега видях и това http://www.shtarkel.com/products/2370-shezlong-za-beebta--i-deca.html , нали казахте да гледам нещо практично, да става на повече неща, ама не мога да разбера тая люлка от 9 до 18 кг как става ???

Ще ти кажа моето лично мнение като потребител на  дървеното столче за хранене.Супер , ама супер непрактично и неудобно за хранене на малкия човек.Подведох се по сестра ми, тя много го похвали и каза:"Две деца съм отгледала с такива, много са удобни".И аз бързам да купувам, ползвахме го точно 2 седмици, детето постоянно се свличаше на столчето и не можеше да си намери място.Купихме си удобен, голям, с ергономична форма стол за хранене на Кангаро, той е  направи като трон, много и е удобен на Алексия, има и няколко степене на височина и две степени за гръбчето.(но е и двойно по-скъп от дървения)Напълно здрав е и ще го ползвам и за второто.Дървения стол мъжът ми искаше да го хвърли веднага, но аз го спрях ..и за добро.От няколко месеца е префасониран на столче и масичка.Лекси си сяда там и си прави разни работи .Много го харесва.Само че като столче и масичка за по-голямо дете, а не стол за хранене за бебче.

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 13:45 от Rastina

# 653
  • Мнения: 18
Здравейте, отдавна не съм влизала и днес ми стана много мъчно като видях, че имаме бебче, което се бори за живота си. Но с цялото си сърце се моля то да живее и да бъде щастливо.
Днес е толкова дъждовно и аз малко се скарах с таткото, той явно не разбира, че хормоните ми идват в повече, но дано всичко се оправи и най-вече да не се отразява на бебчето. Това е най-важно.

# 654
  • Мнения: 426
Момичета забравих да изкажа възмущението си от една мама. Всеки път се засичаме на прегледите и тя е много болна. Може би и тя чете тук незная, но термина и е февруари в 30г.с. Та това майче е болна от близо 2 месеца на антибиотици, всеки път я гледат обстойно заради бебо. И вярвате ли днес ми съобщава "ми аз пуша по 4-5 цигари дневно, но преди да забременея по кутия и половина"  Shocked Е сори, но това не го разбирам-трябва да си хипер незаитересован от себе си и детето си, да кашляш по този начин и най-малкото за малкото същество в теб, то няма избор. Извинявам се за отклонението.
Растинка   [/b ] bouquet , между другото и аз си бях харесала стол дървен, но пък на мен ще ми подарят колежките и се отказах. Мама и татко още не са казали нищо, но като ги знам накрая ще се юрнат. Свекитата дават всеки месец по 100-150лв да купувам нещица за бебо от сега. Но те нямат възможност хората наведнъж да ни дадат.

Хайде ние отиваме на разходка  и ще се оправяме. Само си чакаме татито   bouquet

# 655
  • Мнения: 737
Лорийн, браво за хубавите новини!
А на оная "мама" няма какво да се възмущаваш, всякакви хора има.

Бобчо, шезлонга-люлка много ми хареса.

Вчера си записах час за зъболекар, а тя каза, че щяла да ми говори за зъбите по бреме на бременност и кърмене и спомена нещо "гингивитис". Ще бъде интересно.

# 656
  • Мнения: 17
Бобчо, и аз още не съм си избрала шезлонг. Но мисля накои неща да ги оставя за по- късно, защото няма да ми трябват веднага.
Лори, поздравления за хубавите новини и дано да е все така занапред!
Анилеви, стиснати палци за мъжа ти, а На тебе ти пожелавам да се забавляваш добре и да си най- прекрасната дама На вечерта!
Теди, хубаво е, че ще ти дадат конкретни съвети за грижи за зъбите. По време На кърменето също има опасност за разваляне На зъбите и е добре да се вземат мерки!

Амидалка, с тебе се надявам да се видим във вторник!!!

Пчеличката, взимай си пълнозърнест хляб или типов. Не е така вкусен, но все е нещо / друга да става за твоя случай/. Също може би кафява захар да става.

Май ще пропусна пазаруването днес, но пък довечера съм На джаз концерт!!!!
Приятна почивка На всички!!!

# 657
  • Мнения: 4
Здравейте  Simple Smile.
Бобчо, хайде пак аз да кажа за столчетата - шезлонгът на Фишер Прайс го имаме точно същия. Ползвахме го от първия ден и даже го напъхах в куфара разглобен и си го занесохме с нас у едната от бабите, спокойно мога да го препоръчам  Peace. За цената си е страшно удобен, функционален и компактен. Има други, по-скъпи и с повече екстри, но на този за тези пари му давам оценка отличен  Simple Smile. А за по-голямо дете се ползва като столче ето така: http://www.kidsandcare.no/index.cfm?tmpl=butikk&a=product_in … &b_kid=330211 (на последната снимка от трите). Сега за бебето за вкъщи съм си поръчала за подарък ето този: http://www.flust.no/baby-og-smaabarn/sitte/fisher-price-precious … /?cid=_kelkoo_cpc , който на практика е абсолютно същия тип, но по-нов модел. Другия го оставих Бг. Мен като функции ме устройва напълно, а и без това след третия месец на бебчо смятаме да отпътуваме на гости в Бг за поне половин година  Simple Smile. За дървеното столче - то е за хранене, ще ти трябва по-нататък. Нямам лични впечатления, има много доволни майки от този тип столчета, но явно има и доста недоволни. На мен самата повече ми допадат тези с ергономична форма, нашето е Прима Папа на Пег Перего, нямам забележки.

# 658
  • Мнения: 727
благодаря за палчетата  Hug,отличника ми се върна с две 5 и една 6 Mr. Green , златен Heart Eyes
За банкета,едвали ще съм най най от дамите....но определено ще съм обект на внимание Whistling - къде от клюкария, къде от искрена радост

Столче за маса ползвах,изключително доволна съм от него,не заема място Peace
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4224&cat=69

Шезлонг, още му се чудя,нужен ли ми е newsm78,евентуално ако се люлее,но не и от онези големите люлки Stop...ужасна история

Хайде сипете си по едно кафе... и релаксирайте Flutter

# 659
  • Мнения: 227
Здравейте,
Днес бебо е много кротък, мърда ама много слабичко и нещо ми е притеснено. По принцип е много активен, вярно че и аз спах до обяд, може и той да спи newsm78
Майка ми е говорила с нейна приятелка, която има внуче, по-голямо и ми обещаха цял чувал с дрехи и ранзи други неща. Ще чакам да видя какво ще ми дадат Simple Smile
Хайде чао за сега Hug
loryn радвам се, че всичко е наред с бебо и теб Hug

Общи условия

Активация на акаунт