Lady Popular...

  • 67 018
  • 750
  •   1
Отговори
# 255
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 776
Здравейте, момичета. Трябват ми 100 дуела, от които спечелени имам 70. Ако може да ми помогнете малко, ще съм много благодарна.  PraynigЛейдито ми е Atentamente

Щях да ти пратя малко модни, но не ми дава да те предизвикам, пробвай ти, аз съм Росалина.
Ако правилно съм те намерила ми дава че лейдито ти е болно!!!
Трябват ми още малко обувки и гривни. Моля ако някой има да праща! Някой ако иска да пише тука на ЛС!

Аааа, моля ти се, нищо й няма на лейдито ми, с идеални показатели е даже Laughing, сега ще ти пратя едно подаръче Hug.

п.п. Май си ги събрала вече.

# 256
  • Мнения: 1 427
момичета, можете ли да ми пратите малко гривнички - още 3 ми трябват, и 4 обувки  Praynig
Desiderata

# 257
  • Мнения: 143
Честита Нова Година мацки!
Дано през 2011г. имате повече поводи за усмивки и радост   bouquet


Мацки, племеника ми е ръчкал нещо по паролата на лаптопа на сестра ми и сега тя не може да си влезе в него, не знае още какво и трябва, но като гледам не е събрала гривната и обувките, мога ли да помоля отново за подаръци, ето и профила и:
http://g.ladypopular.bg/profile.php?id=523451
 Hug

# 258
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 171
Честита 2011 година момичета! Grinning

Аз имам всички подаръци,но не получавам нищо.Какъв е подаръка?

# 259
  • София
  • Мнения: 7 370
Честита 2011 година момичета! Grinning

Аз имам всички подаръци,но не получавам нищо.Какъв е подаръка?
Една къса рокля. Wink
Прегледай си роклите в гардероба, тази я няма в мола така че ще я познаеш.

# 260
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 171
О,да,знам я,но не предполагах, че това е подаръка,или по точно не очаквах да е това. Laughing

# 261
  • Мнения: 32
Здравейте и честита нова година.Ако прекъсна курса временно,после трябва ли да го плащам отново?

# 262
  • Мнения: 0
Здравейте и честита нова година.Ако прекъсна курса временно,после трябва ли да го плащам отново?

Не,не трябва Simple Smile Можеш да го спреш временно и да го продължиш когато искаш Simple Smile Ти на кое ниво си милаа Simple Smile Аз отдавна ви чета форума но не се бях регнала и реших да дойда при вас ;дд Simple Smile Надявам се да не ви преча GrinningVery Happy

# 263
  • Мнения: 0
Охх,дами аз съм на 19 ниво и тези точки сигурно вече от 2 месеца ги сабирам !!!  #Cussing out Еее хубаво,че ми останаха още 10 000 точкии ... охх и 20 нивоо е ужасно !!!!!!!!!!  #Cussing out  Rolling Eyes КУРСА Е 20 ДНИ Cry Sad Sad Sad За парите нпп но ..... 20 дни да чакам да приключи курса.... в момента кака ми е на това ниво и чака да стане 14 Януари за да мине нивото! Ужасс... аЗ цял роман написах :Д Вие мацки на кое ниво сте ;п ?



П.П - току що видях че сте ме писали горе в Нашите лейдита Simple Smile Ами моето лейди е м0ника Stuck Out Tongue Simple Smile

Последна редакция: сб, 01 яну 2011, 17:57 от petity95

# 264
  • Мнения: 32
Аз съм на 20 ниво.Днес в мистериозния бутик ми се падна 5 дни премиум и затова реших да спра курса временно,защото иначе премиума е ненужен.А  иначе наистина е много досаден този курс.Не знам защо е толкова дълъг,следващите са по 10 дни.
Моето лейди се казва Milenaki.

# 265
  • not found
  • Мнения: 581
Може ли някой да снима тази рокличка да я видя и аз , ние играещите през ФБ нямаме подобни екстри  Tired Ей това не мога да го разбера ...  Close

# 266
  • Мнения: 199
ЧЕСТИТА  да  ни  е НОВАТА  2011  година !
Здраве, усмивки и много парички да има във всички къщички!
Аз съм на 30 ниво и имам за цел 2000 предизвикателства , малко по-късно 3000/ в 33 ниво/, голям проблем са ми тия дуели.
Може ли пак да пишете кой помага за дуели, наистина имам нужда от помощ.
Разбира се преди покана за дуел ще се разберем на ЛС.  Аз също помагам за дуели, който иска първо да ми пише на ЛС, че е от форума и колко дуела иска.
Благодаря ви, мили момичета!

# 267
  • Мнения: 196
Може ли някой да снима тази рокличка да я видя и аз , ние играещите през ФБ нямаме подобни екстри  Tired Ей това не мога да го разбера ...  Close
Ето тук я има няколко пъти http://forum.ladypopular.bg/index.php?showtopic=4387&st=15880

# 268
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТА  да  ни  е НОВАТА  2011  година !
Здраве, усмивки и много парички да има във всички къщички!
Аз съм на 30 ниво и имам за цел 2000 предизвикателства , малко по-късно 3000/ в 33 ниво/, голям проблем са ми тия дуели.
Може ли пак да пишете кой помага за дуели, наистина имам нужда от помощ.
Разбира се преди покана за дуел ще се разберем на ЛС.  Аз също помагам за дуели, който иска първо да ми пише на ЛС, че е от форума и колко дуела иска.
Благодаря ви, мили момичета!


Здравей, лейдито ми се казва Atentamente. Пращай колкото искаш покани..само ми кажи как се казва лейдито ти.  Grinning

# 269
  • Мнения: 0
Аз за тази игра цял ден пред компа кисна,че мога да спечеля нещо хубаво на Мистериозния бутик,ама все НИЩО,та НИЩО...   Пък на мама все й се падат готини неща... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт