Изучаване на Английски език към програмата "АЗ МОГА" - 2

  • 141 579
  • 1 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 904
Здравейте и на мен ми предстои започване на курса

# 16
  • Мнения: 262
Аз започнах от B2  и всъщност ще приключа с най-високото C2. Много съм доволна, за мен беше много полезен курса, но съм сигурна, че има хора от нашия курс, които нищо не са научили...

# 17
  • София
  • Мнения: 3 249
click, именно - аз исках да напредна с изразяването и говоренето - ние не говорим. Предава ни се набързо граматиката. Правим 1 упражнение и това е. Всичко в учебната тетрадка си го подготвям сама и аз съм една от малкото в групата, която го прави. Но не е достатъчно...Яд ме е и то много. Мисля, че си загубих времето. В началото тръгнах с огромно желание - сега ходя вече само заради единия подпис #Cussing out
Ние едно есе нр сме направили(изключвам крайния тест. Други и не правим. Не знам как на другите им стига времето...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 359
click, именно - аз исках да напредна с изразяването и говоренето - ние не говорим. Предава ни се набързо граматиката. Правим 1 упражнение и това е. Всичко в учебната тетрадка си го подготвям сама и аз съм една от малкото в групата, която го прави. Но не е достатъчно...Яд ме е и то много. Мисля, че си загубих времето. В началото тръгнах с огромно желание - сега ходя вече само заради единия подпис #Cussing out
Ние едно есе нр сме направили(изключвам крайния тест. Други и не правим. Не знам как на другите им стига времето...

И моето впечатление от курса беше такова. Преподаваше се само граматика, без да има време да се водят разговори в час и основно самоподготовка в къщи. Добре ,че приключих.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Такова е и моето впечатление от всички курсове, които до сега съм посещавала, с изключение на един, които за съжаление не се предлага повече. За това експериментирах в кабината  Peace

# 20
  • Мнения: 3 638
Аз съм от подалите заявление през Септември - някой да са му се обадили че е одобрен от подалите заявление през 2-рата вълна?
и аз подадох септември и ми казаха, че ще ми се обадят най-рано краят на декември
ти избара ли си къде ще се обучаваш?
аз живея в София и още не съм се ориентирала към нито една фирма, а времето наближава
момичета пишете от кои фирми в София сте доволни и от кои не, за да знаем от втората вълна на къде да се насочим  Praynig

# 21
  • Мнения: 1
Аз съм от подалите заявление през Септември - някой да са му се обадили че е одобрен от подалите заявление през 2-рата вълна?
и аз подадох септември и ми казаха, че ще ми се обадят най-рано краят на декември
ти избара ли си къде ще се обучаваш?
аз живея в София и още не съм се ориентирала към нито една фирма, а времето наближава
момичета пишете от кои фирми в София сте доволни и от кои не, за да знаем от втората вълна на къде да се насочим  Praynig

Ами не съм, затова следя темата тук, имах предпочитания към Британика, защото ми е на две крачки, но от прочетеното разбирам, че вече не са част от програмата?! Затова и мен живо ме интересува от кой е доставчика ви и дали сте доволни.

# 22
  • Мнения: 3 638
аз имах предпочитания към училища Европа, но и те са извън програмата
и сега съвсем съвсем нямам идеи къде да се запиша като ми дадат ваучера  Sad

# 23
  • Мнения: 1
именно заради това, че има промени не съм взела крайно решение. на всичкото отгоре на мен ми казаха след февруари (ДБТ Младост). Аз сега хубаво ще си избера доставчик и като дойде време да се записвам като нищо ще се окаже, че ДУ вече не е в списъците...

# 24
  • Мнения: 3 638
именно заради това, че има промени не съм взела крайно решение. на всичкото отгоре на мен ми казаха след февруари (ДБТ Младост). Аз сега хубаво ще си избера доставчик и като дойде време да се записвам като нищо ще се окаже, че ДУ вече не е в списъците...
и аз в младост подадох и ми казаха декември, май и те не знаят
мен ме притеснява да не би да звъннат да ходим за ваучерите, а ние нямаме нито една фирма в предвид, а вероятно ще има срокове и ще трябва бързо да се решава....

# 25
# 26
  • Мнения: 0
Здравейте, англо-мами, търся ви за информация, надявам се някой да може да ми помогне,присъединявам се към всички започващи курса по английски и чета  и се губя в информацията ...искам да попитам имате ли представа(обръщам се към варненци) към кои ДУ да не се обръщам. Може ли някой да ми каже кой е най-лошия избор който мога да направя?
И дали някой се учи в някой различен от следните ДУ - Сигма - Фарос12, училища Европа, Британка,Фондация Английски клуб, кой е точно и дали е доволен?Търся всякаква информация преди да платя хиляда лева за телефон и ще съм признателна Simple Smile

# 27
  • Popovo
  • Мнения: 219
   Hris4o като започвате от В2 , след това ниво не започват ли сертификационните нива за дипломи от англйските университе ти? Поне на мен така ми беше обяснено, или аз нещо съм с грешка? newsm78
   Аз също мога да кажа,че тези курсове са много интензивни. Нашият курс ще продължи 10 месеца, но имам информация че някой са го минавали и за 4 месеца. Просто не мога да си представя никога да не си учил език и за 4 месеца да изкараш три нива. Имам си мнение по въпроса, но ще го задържа за себе си.
   Съгласна съм,че много бързо минаваме уроците, но все пак за тези месеци курса много ми помога. Сега вече все по-рядко се затруднявам когато чета и превеждам, а филмите се стремя да не чета субтитрите, а да слушам и разбирам ( е това не винаги става  Mr. Green ).
   

# 28
  • Мнения: 262
mama_vesi принципно си права. Последното ниво, което ще преминем е C2. Реално като подготовка би трябвало да сме готови за сертификатните изпити. Специфичното е, че първо тези изпити са доста скъпи (250-330 лв.) в зависимост от нивото на изпита, второ самият формат на изпитите е специфичен. Има специални курсове за сертификатни изпити, които наблягат точно на тези формати на граматика, четене с разбиране и т.н. Сертификатите, които ние ще си получим са от Училища Европа, а не някакви други. Аз съм решила да се явя на Certificate of Advanced English, който е на  Cambrige и струва 320 лв. да се явиш, но повечето други колеги от курса нямат такива намерения.

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте, англо-мами, търся ви за информация, надявам се някой да може да ми помогне,присъединявам се към всички започващи курса по английски и чета  и се губя в информацията ...искам да попитам имате ли представа(обръщам се към варненци) към кои ДУ да не се обръщам. Може ли някой да ми каже кой е най-лошия избор който мога да направя?
И дали някой се учи в някой различен от следните ДУ - Сигма - Фарос12, училища Европа, Британка,Фондация Английски клуб, кой е точно и дали е доволен?Търся всякаква информация преди да платя хиляда лева за телефон и ще съм признателна Simple Smile
Момичета, моля ви пишете ми на лични  Hug

Общи условия

Активация на акаунт