след секциото

  • 5 715
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 132
Нали именно след секцио не се препоръчват такива стягащи гащи или аз нещо бъркам?
Бъркаш. Момичето, с което бях в стая сложи колан веднага след раздвижването. Лекарят и я поздрави.
 Аз на 8-мия ден, когато ми свалиха конците, си взех колан.

# 46
  • Мнения: 1 540
Когато спря да ме боли при притискане мястото на разреза, сложих пристягащи гащи за родилки. Ефекта беше почти моментален - за няколко дена корема ми много намаля.

# 47
  • Мнения: 86
Здравейте момичета, искам да използвам темата и да попитам- КАК ВАШИТЕ ДОКТОРИ РЕШИХА ИЛИ ВИЕ СТЕ РЕШИЛИ, ЧЕ СТЕ ЗА СЕКЦИО? КАКВО ОЗНАЧАВА СЕКЦИО ПО МЕСЕЦИНСКИ ПРИЧИНИ?
Аз нося очила, късогледа съм, и диоптъра ми е -3,5. Трябва ли задължително да родя оперативно, за да не ми се увеличи диоптъра от напъните?

# 48
  • Мнения: 1 686
Здравейте момичета, искам да използвам темата и да попитам- КАК ВАШИТЕ ДОКТОРИ РЕШИХА ИЛИ ВИЕ СТЕ РЕШИЛИ, ЧЕ СТЕ ЗА СЕКЦИО? КАКВО ОЗНАЧАВА СЕКЦИО ПО МЕСЕЦИНСКИ ПРИЧИНИ?
Аз нося очила, късогледа съм, и диоптъра ми е -3,5. Трябва ли задължително да родя оперативно, за да не ми се увеличи диоптъра от напъните?

Не става въпрос за увеличване на диоптър, а за отлепване на ретината. Трябва да те офталмолог да ти прегледа очните дъна и да каже дали има такава опасност.

Общи условия

Активация на акаунт