Тук Ви чакаме,прекрасни бъдещи СЕПТЕМВРИЙСКи мами 2011!

  • 13 720
  • 225
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 591
Аиде и аз хоп в тази темичка. Днес си направих тест и беше положителен, но с много бледа втора черта. Теста беше от тези на новите на шуарчек. Утре ще го направя сутринта с първата урина за по-сигурно.

# 46
  • Мнения: 3 637
*Lucky*,Маринела ,dyndla тихичко честито  Hug!

# 47
  • София
  • Мнения: 79
Благодаря Danielkka   Simple Smile

Силно се надявам тази темичка да ми е на късмет ,защото миналия път така прибързах да се запиша по всички всевъзможни форуми и да разправям на всеки срещнат ,и накрая изходът беше  възможно най-лошия .
Сега съм оптимист и силно вярвам че този път нещата ще са ОК

# 48
  • Мнения: 3 637
Маринела ,всичко ще е ОК,вярвай силно и ще стане  Hug !

# 49
  • Мнения: 270
май и аз си имам много бледа черта.дано да съм за тук

# 50
  • у нас
  • Мнения: 1 870
тихичко честито момичета Heart Eyes леле как ми навявате спомени Heart Eyes сигурно няма да се бавя с второто.... особено ако продължавам да надничам тук Whistling

# 51
  • Мнения: 102
тихичко честито момичета Heart Eyes леле как ми навявате спомени Heart Eyes сигурно няма да се бавя с второто.... особено ако продължавам да надничам тук Whistling

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
и аз така,

ама имам ограничителна заповед 2 години  Mr. Green

# 52
  • у нас
  • Мнения: 1 870
никви ограничения нямам Crazy даже пожеланието на половинката за новата година беше само и единствено това "момченце" Mr. Green

# 53
  • Мнения: 8
Честита Нова година! Нека новата година донесе на всички много здраве и на бъдещите майки едно малко вързопче с меко пухкаво бебче Simple Smile

Аз ходих при личния лекар и тя ми каза да ида след новата година. Мисля да не чакам много дълго. Според една програмка веч съм в 6-та седмица. Не чувствам нищо различно, уж трябва да ми се спи повече, но на мен и без това винаги ми се спи, дори сега се чувствам по-бодра от обикновено. Може и да е от емоциите Simple Smile Вие как се чувствате? Кога започва сутрешното гадене?

# 54
  • София
  • Мнения: 79
Честита нова 2011 година. Мирна,спорна и щастлива!

# 55
  • София
  • Мнения: 79
При мен проблемите със сънливостта вече започнаха дори снощи проспах новата година  Grinning
На лекар мисля да ходя след 10-ти януари ,по-рано просто няма смисъл ,иначе откакто си видях  EFP започнах да  пия фолиева киселина и да се ограничавам в някой неща като кафе и газирани напитки .

# 56
  • Мнения: 8
И аз чак след като разбрах, че съм бременна, започнах да пия по 1 хапче сутрин фолиева киселина. Въпреки, че ми казваха да почна по-отрано. Сега по празниците качих 2-3 кг. Sad Очаквах го, но с идеята че след това за 2-3 седмици ще ги сваля. А сега като съм бременна, не смея да пазя диети  Rolling Eyes Дано от само себе си стане. Все пак качването на килограмите май започва от 3-4 месец.

# 57
  • Мнения: 8
Сега и друг въпрос ме терзае - колко пари ще ми е майчинството? И дали при нас ще се изчислява на база 18 месеца, както го приеха или на 12 месеца? Защото 18 месечната база влиа в ила от 1 януари, а ние сме забременели декември  Thinking

# 58
  • София
  • Мнения: 79
До колкото съм запозната мисля че майчинството ти се изплаща на 90 % от сумата върху която те осигуряват
А колкото до месеците от теб научавам ,че месеците са вече 18.
Ако науча нещо по въпроса ще ти пиша пак

# 59
  • Мнения: 102
Момичета, честита нова година - пожелавам ви безпроблемна бременност и прекрасни бебчета на финала.

оххх , като ви чета с вашите терзания и как мило ми става искаааааам пааак.

но да си кажа при мен как беше - да ми се спи повече така и неусетих, започна да ми се гади към средата на втория месец и продължи няма и месец и то само сутрин. всичко любимо за ядене преди да забременея ,вече не се понасяше ( в интерес на истината и до сега не ги ям) .спрях цигарите 1-2 седмици след като разбрах ( брей ,то тез дни става една година как не съм пушила  Crazy - супер,а преди това пушех 15 години)
за майчинството ,много зависи дали ще си взимате болнични през тези 7,5 месеца ,защото ,ако взимате ви се намалява ставката ,върху която ви се изплащат 90% .

Tommelise, да де ама аз в крайна сметка нали съм секцио и нИдават

Общи условия

Активация на акаунт