Търся добър брокер

  • 21 988
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
 Ние миналата година минаха по този път . Обикаляхме близо половин година , като голяма част от обявите наистина бяха неактивни.  Когато избрахме апартамента , не бях доволна от агенцията която го предлагаше, затова се обърнахме към наш познат брокер. Той се свърза с бившите вече собственици и чрез него сключихме сделката. За цчлата работа ни взе 500 евро, иначе трябваше да платим около 1500 .  Иначе свърши чудесна работа , т.к. апартамента имаше около 2000лв задължения за паро и за вода.

# 31
  • София
  • Мнения: 30 142
то такива апартаменти са най-атрактивни май  newsm78

# 32
  • Мнения: 3
Момичета, и аз търся добър брокер, че съвсем скоро ще раждам, а трябва да сменяме квартирата - настоящата не е подходяща. За София става въпрос. Някой може ли да ми препоръчате Simple Smile

# 33
  • Мнения: 6
Много много моля всички,които могат да ми препоръчат такъв брокер да ми напишат на лични неговите координати.Нуждая се спешно от помощ! Ще Ви бъда много благодарна за отзивчивостта!
[/quote]

# 34
  • Мнения: 3 861
Здравей,

От bTV разработват темата за некоректните брокери и имат нужда от човек, който е пострадал от подобно отноение.

Репортажът им е необходим за тази вечер в централните новини. Не е нужно да се споменават имена на фирми или на физически лица. Просто история, която да засили интересът на обществото срещу това явление - некоректен брокер.

Моля ви, звънете възможно най-скоро на 089 22 77 100
Петър Нанев

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile Темата е малко стара, но се надявам с Ваша помощ да й вдъхнем живот, защото въпросът е вечно актуален Simple Smile Търся апартамент под наем в района на Младост. Мисля като начало да се обърна към услугите на брокер, защото наистина нямаме никакво време, което да губим в телефонни разговори или обикаляне по огледи. Имам нужда от човек, на когото да кажа изискванията си и той да свърши работата, за което ще му се издължим с повече от стандартната комисионна. Та моля Ви, ако познавате брокер, който да работи по този начин, споделете/пишете на лични. Много ще съм благодарна, ако някой откликне Simple Smile

# 36
  • Мнения: 8
Имам нужда от брокер за продажба на апартамент   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 588
Темата наистина е вечно актуална.

Имам лична молба към мамите на които препоръчах агенция да споделят мнението си, каквото и да е то!

Бих била доволна ако знам, че съм помогнала.  bouquet

# 38
  • Мнения: 0
Кики, искаш ли и на мен да помогнеш  Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 588
Писах на лични на двете момичета. Успех на когото и да се спрете.  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 6 477
Здравейте!
И аз имам нужда от брокер за продажба на апартамент. Ще бъда благодарна ако на лични ми дадете координати и отзиви.   bouquet

# 41
  • Мнения: 60
Здравейте,

аз лично съм много разочарована  от брокерите по повод продажбата на апартамента ми.
и сега искам да открие някакъв начин по който да успея да го предложа директно  на частни лица.
става въпрос за апартамент в София.

моля дайте ми някакъв съвет как да стигне обявата директно до частните лица.

# 42
  • Мнения: 499
Здравейте,

аз лично съм много разочарована  от брокерите по повод продажбата на апартамента ми.
и сега искам да открие някакъв начин по който да успея да го предложа директно  на частни лица.
става въпрос за апартамент в София.

моля дайте ми някакъв съвет как да стигне обявата директно до частните лица.



Аз лично обяви от собственик търся в Позвънете, Продавалник.

# 43
  • Мнения: 29 342
В продавалника нищо не може да се открие, нямат добро търсене.

# 44
  • Мнения: 499
В продавалника нищо не може да се открие, нямат добро търсене.

Какво имаш предвид? Ако се прегледат обявите веднъж по ключова дума, местоположение и цена и след това всеки ден се преглеждат само последно добавените- горе долу смятам,че е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт