Августинчетата всички скоро ще духнат 3-те свещички!!!

  • 67 016
  • 696
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 10
Здравейте,
Отдавна не съм влизала, но сега имам основателна причина да вляза и да ви споделя радостната новина, че Ния ще става кака. Още нищо не се вижда на видеозона, но теста е положителен и просто трябва да почакаме до следващата седмица. Simple Smile

# 616
  • Мнения: 1 096
Граци, Честито! Не се и съмнявам, че Ния ще бъде най-добрата кака! На теб лека бременност и чакаме още новини скоро. Hug

# 617
  • Мнения: 52
Ани,много се радвам за цялото ви семейство! Бъдете живи и здрави! Много леки месеци ти пожелавам и едно прекрасно ангелче на финала  Hug Hug Hug

# 618
  • Мнения: 3 446
Ани, честито!   bouquet лека бременност и живо и здраво пухкаво бебе на финала!  Heart Eyes  newsm44 newsm68   bouquet

# 619
  • Мнения: 702
Ани Честито  bouquet
Страхотна новина,много се радвам за вас,лека бременност ти желая!

# 620
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 666
Ихааа, страхотна новина, Ани, много прегръдки и лека бременност:-*

# 621
  • Мнения: 10
Много ви благодаря за подкрепата. Нямах планове за второ все още, но ми откриха спина бифида и ми поставиха въпроса ребром. А винаги съм искала повече от 1 дете, не точно сега, но такъв ми бил късметът. Свалих спиралата миналия месец и хоп този месец вече сме готови  Mr. Green Докторът каза, че сме "отличници" Няма да крия, че също ми ставаше много мило с вашите втори-трети бременности и мисля, че сега съм повече от готова. Доста по-спокойна съм отпреди и съм сигурна, че всичко ще бъде наред Simple Smile))))) Много ви прегръщам  Hug

# 622
  • Мнения: 3 446
Граци, наистина сте отличници Simple Smile всичко ще бъде наред  Heart Eyes кога ти е термина? предпочитания за пола имате ли? Ния как реагира като и казахте?  Heart Eyes

# 623
  • Мнения: 10
Терминът ми е на 10.02.12 според календара на Бг-мама, а иначе ще раждам секцио, заради спина бифида. Предпочитания за пола нямаме-каквото дойде. На Ния и казвам, че ще имаме бебче, впускам се в подробно описание как ще се грижим за него и тя ще бъде кака и за разходките, храненето, отговорностите, а тя ме гледа в ръцете и ми казва:" искам и аз такъв червен лак"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сега вече осъзнава полека и разпитва, но като цяло не се сеща често  newsm78 Simple Smile

# 624
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 666
Еее, ами налакирай го детето с червения лак, какво го занимаваш с бебета  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Ще я изям тази Ния, много целувки то нас!

А на тебе кога ти я поставиха тази диагноза и как така изведнъж спина бифида!  ooooh! Пожелавам ти да изкараш прекрасна бременност, а раждането не го мисли - секцио или не пак ще гушкаш прекрасно бебче на финала!

# 625
  • Мнения: 10
Ама и ние какви родители сме... да не лакираме детето всеки ден по няколко пъти-ВАРВАРИ Simple Smile)))))
Ами малко преди коледа реших да отида на ортопед и невролог, заради непоносими болки в краката и редовно пиене на аулин  Embarassed Направиха ми снимка и така... 2 пъти ходих на физиотерапия и сега не знам 9 месеца без физиотерапия как ще удържа. Не трябва да качвам килограми Crazy Последен кръстен прешлен-отворен и не е добре свързан с таза. Получава се неправилно разпределение на тежеста и оттам болките... Сложно е, но с това съм се родила.. и така Simple Smile

# 626
  • Мнения: 3
Прекрасни, прекрасни новини и още по-прекрасни бебета. Нямам време сега за повече, но нямаше как да не реагирам  Hug
Ани много си те обичам маци, нали знаеш!!! Насреща съм и в буквалния и в преносния смисъл  Laughing Mr. Green Wink

# 627
  • Мнения: 174
Браво, бе! Ей-такива хубави новини и темичката ни се раздвижва. Ани, всичко най-най, приятни месеци БЕЗ болки и с много подкрепа от Ния и Калин!

Моят корем щръкна, ама няма да ви го покажа... развален ми е фотоапаратът Simple Smile Очертава се още едно момче и ще лудна - те и двама ме побъркват, та какво остава за трети.

Снимките на всички са страхотни! Гледам Матео, после гледам тортата, пак Матео... и двамата сладки... ммм!

Стелка, купих си тоя месец "Кенгуру" и вътре открих познати лица. Много приятно интервю, с Дара пак сте неотразими Simple Smile Поздравления!

Последна редакция: пн, 13 юни 2011, 13:46 от barabar

# 628
  • Мнения: 1 096
Да надникна и аз из темичката.

Нали си имам дядо на гости и излизат с Алекс по разходки, а на мен ми остава повече време. Алекс е щастлив с дядо си, по цял ден страят с Лего, редят пъзели, четат книжки. Марина е във ваканция за две седмици, мъжът ми излиза в отпуск от утре и вкъщи ще е пълна лудница.  Joy

Планували сме обиколки из тукашните забележителности, само дето нещо времето ни прави на пук и всеки ден вали. Но това пък на нас не ни пречи много, много.  Wink Ето ни на извора на р. Дунав с гумени ботуши и чадъри:



# 629
  • Мнения: 64
Добър ден..Помните ли ме? Stuck Out Tongue

Не съм влизала наистина с месеци и реших да ви навестя и да видя как са моите любими мами и любими дечица. Прочитам прекрасни новини, че семействата ви се множат и в този ред на мисли бих искала да пожелая на всички ви много, много здраве и щастливи дечица.

Мой Симеон е добре, къде здрав, къде не, но си точи едни безкрайни сополи до колената и това си е. Ходи на ясла макар все още да се кандърдисваме почти всяка сутрин-у дома му е по-добре категорично, но няма мегдан....трябва да се ходи. Тресе го такъв див пубертет, че с баща му се чудим какво му става на това дете. Чета, обучавам се, обяснявам, говоря, броя до 15-20-35 и пак отначало. Понякога става, но понякога се наказваме и шляпането по дупарата не му мърда. Изтървам си и аз нервичките понякога та се чуваме през 1 кооперация, но това е положението-каквото мога-давам Simple Smile)) Как се справяте вие не зная, но на мен такъв бой ми тегли това малкото като се ядоса, че се хващам за главата. Тича зачервен към мен, трепери и почва да налага където свари. След минута вече е отгоре ми и не спира да ме целува и да ми казва как ме обича повече от всичко на света....Беее детиша му работа Simple Smile))
Здраве да има!


Хайде като за начало да не прекалявам с писанията. Желая ви успешни и хубави летни дни! Целувки...

Общи условия

Активация на акаунт