Има ли мами кърмили или кърмещи над 2години?

  • 1 601
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
2г и 4 месеца, а от 3 месеца кърмя в тандем
Я, пък аз не знаех! Simple Smile Имаме си още една мама, кърмеща в тандем Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 467
Четох четох и не се стърпях.
"С риск да прозвочи грубо,но ми се повдига само като чета и си представям" С риск да прозвуча грубо, но трябва да са ти мръснички представите, след като виждаш в майка кърмеща детето си нещо нередно! Тя е МАЙКА и кърми детето си, какво грозно има??? Болни фантазии... Не ми се сърди, ама не се стърпях  Wink

kamy7 прозвуча си баш вулгарно...  "мастурбирам" доста грозно звучи с "дете" в едно изречение...

# 32
  • Мнения: 3 161
Аз пак да кажа: айде да не се обиждаме толкова този път, ами да вземем да си спретнем една среща дългокърмещите, че да си поиграят децата, а ние да се запознаем. Има ли желаещи?

# 33
  • София
  • Мнения: 897
Аз пак казвам ДА!

# 34
  • София
  • Мнения: 2 249
Става, само нека да е събота, моля ви Simple Smile!

# 35
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз чак бравос няма да кажа  Mr. Green, но и другите мнения са малко пресилени... Интересно ми е на мен колко от вас, кърмещите таквиз големи диванета, го правят навън?

# 36
  • София
  • Мнения: 2 249
Зъхи, нали не смяташ, че "диванетата" на тази възраст са залепени за гърдите ни. Ради от година някъде суче сутрин и вечер преди заспиване, а напоследък все повече си търси и само приказка за "лека нощ" (щото "Вече съм голям и ще пия мляко от крава"). Така, че не, не го правим навън. Пък и както казва една приятелка "обществото ни не е дорасло за това" и макар че лично не ми пука от чужди коментари и погледи, не бих искала Ради, като център на случката, да усети отношение или да му се внуши вина.
(Няма да забравя как една сутрин това лято на гости у сестра ми, Ради с пълни с учудване и недоумени очи ме запита "Мамо, защо, защо леля казва, че не трябва да суча" - ей само това изречение трябва много да каже на някои, които твърдят, че 3 годишните са осъзнати "сексуално" и видиш ли, може би докато сучат възприемат и гърдите на майка си като сексуален обект Laughing. Заплеснах се, извинете Crazy)

Последна редакция: ср, 16 ное 2005, 14:21 от Iva_D

# 37
  • София
  • Мнения: 897
Отдавна вече, кърменето е само сутрин и вечер. Като се наложи да преспи при баба си просто пропуска без проблеми. Но ако се случи при някоя особено стресова ситуация за нея, ще го направим и навън. Wink Скоро не ми се е налагало, прегръдка и целувка стигат. Grinning

# 38
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мен ме гледат вече доста втрещено като я кърмя навън, представям си как се блещят като ви видят вас.  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 897
Изобщо да не ти пука. И мен ме гледаха така и в началото се притеснявах, но с времето започнах да не забелязвам Wink. А скоро не съм пробвала, може и забележка да отнеса Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 161
Зъхи, навън почти не ми се налага да кърмя (освен ако е много кисела, но то става обикновено пред приятели - не знам дали ми се хилят зад гърба, но аз съм толкова уверена в това, което правя, че не се и замислям).

И още: момичета, видяхте ли обявата за детско коледно парти на 20.12? Правят го от Деца с увреждания, но всички сме поканени. Ако се интересувате, запишете се, защото бройката е важна за резервацията!

ето: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=53482.0

# 41
  • В офиса
  • Мнения: 4 034
Аз пак да кажа: айде да не се обиждаме толкова този път, ами да вземем да си спретнем една среща дългокърмещите, че да си поиграят децата, а ние да се запознаем. Има ли желаещи?

ДА! Също за събота!

Общи условия

Активация на акаунт