My Toys - В света на играчките - 37!

  • 34 405
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 482
Здравейте,
Съвсем съм нова и искам да си пусна поръчка и се мъча в момента.
Но не ми приема кода за 10% намаление за нов клиент.
Моля някой ако знае от къде да го намеря коректен да ми пише  Praynig
че от една доста стара ваша тема изкопах някакъв, който не ми приема.

Няма такъв код  10% за нов клиент. За новите клиенти има кодове за 10 евро.

# 676
  • София
  • Мнения: 1 476
shmetia, това е мейла, и аз на англисйки им пиша от моя си мейл, посочваш ако трябва номер на поръчка, за да ги ориентираш и им пусни и линка към dhl проследяването  Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 15
Ох да, объркала съм в писането. Защото успоредно пусках чрез една приятелка в спортсдирект, та там 10% плащах пътни  Embarassed и затова.
Shmetia, да ти се връща добрината. Оправих се с поръчката. Огромно благодаря   bouquet

# 678
  • Мнения: 1 153
Момичета, скоро коментирахте едни цветни моливи със странно немско име (ще ме извинят немско-говорящите, но ми е много труден този език Simple Smile) - видях ги в Карфур днес, даже взех една пакетче за проба:)

# 679
  • Мнения: 1 084
Момичета, има ли телефон на Бг пощи, на който мога да направя справка за едно колетче?  От 30.12. си стои със статус  "SOFIA CP    Receive item at office of exchange (Inb)" - а в местния клон логично го няма като получено.  Разбирам, че бяха почивни дни, но за толкова време вече трябваше да го пратят към кварталната поща Wink)

# 680
  • Мнения: X
makoka, благодаря ти, явно в амазоните ще гледам. Харесах това.  Жасмин, ти да имаш излишна някоя преграда  Mr. Green


Здравей, мила! За жалост, имам 2, но ги ползваме и двете - едната съм я сложила откъм дългата част на леглото, а другата - откъм главата, че синът ми ужасно се търкаля, а леглото е високо.
Едната е точно такава, каквато си показала, другата е пластмасова изцяло. И двете са добри, но да те предупредя, че не могат да се използват, ако има подматрачна решетка. Трябва да е равна повърхност под матрака, иначе няма как да се мушнат и защипят между матрака и леглото.

Иве  Laughing , шейната от Швеция дойде за каката, а нейната шейна на КХВ я продадохме.
Така че, тя има 1, и малкият има 1, не са никакви 9.  Crazy Laughing
Тая, която съм харесала сега, е за малкия. Има лампа и сирена, че вече прегази 2 деца на пързалката - да се вижда отдалеч.  Crazy
Ей тази е: http://www.khw-geschwenda.de/snow_flyerdeluxe.htm

А за мен съм си харесала ей тая: http://www.amazon.de/gp/product/B004H24F08/ref=s9_simh_gw_p200_d … mp;pf_rd_i=301128
Ама не на тая цена и не за тая година. Догодина, като проходя, тогава.  Laughing

Но на KHW шейните са страшни като качество, имахме такава и съм фен.  Peace

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 15:33 от Анонимен

# 681
  • София
  • Мнения: 1 845
И аз нищо не разбирам от колелета. За дъщеря ми има ли подходящо колело, че нещо напоследък мрънка за колело, досега изобщо не е карала, имаше едно като по-малка, но го продадох чисто ново, че само си събираше прах. Колко трябва да е голямо за нея?
Много се радвам, че няма да тичам само аз след колелото в парка  hahaha ще тичаме заедно, коментирайки Хансапласт и коя каска е по-здрава  Laughing Като начало ... вече писах, че дребосъка е с 16", навярно може да пробвате 20" във вело-магазина до нас, преди да се жертваш с поръчка, помощни колела има и за този размер, ако потрябват  Wink
Дали ще ти е по-спокойно, ако кажа, че и дъщеричката иска колело, подозирам отново само за да се "закара" до парка  Mr. Green Ще си караме с нея ролерите, то и аз искам хеликоптер ... ама ще си купя ... друг път  Joy

Иве, благодаря ти, полезна както винаги. Изобщо изключих, че имаме наблизо магазин, наистина ще я заведа да пробваме 20". За интереса не се й съмнявам, че ще трае от ден до пладне, но поне този път няма да направя грешката да купувам розово колело  Confused А ролерите ги е слагала точно веднъж  Confused Освен да й купя хубав скутер, че старият се счупи, него поне го караше Thinking

# 682
  • Мнения: 1 084
Момичета, има ли телефон на Бг пощи, на който мога да направя справка за едно колетче?  От 30.12. си стои със статус  "SOFIA CP    Receive item at office of exchange (Inb)" - а в местния клон логично го няма като получено.  Разбирам, че бяха почивни дни, но за толкова време вече трябваше да го пратят към кварталната поща Wink)

Отговарям си сама, защото информацията може да е полезна и за друг. Телефонът на международния разпределителен център е 8922612 - там можете да направите справка за колетчетата, за да разберете дали са тръгнали към пощенския клон.  Казаха ми да не чаквам последния ред в системата за тракинг, а направо да тръгвам към местната поща. Отбелязвам, че и двамата господа, с които говорих, бяха много любезни.

# 683
  • София
  • Мнения: 324
Телефонът на международния разпределителен център е 8922612 - там можете да направите справка за колетчетата, за да разберете дали са тръгнали към пощенския клон.

Супер, ще е добре да се сложи на първа страница.

# 684
  • Мнения: 482
За любителите на Скаут, ето едно изгодно предложение: http://www.mytoys.de/Scout-Schulranzen-Mega-Style-Set-5tlg-Drach … a01.01.01/1914570 - комплект от 5 части за 120 евро.

# 685
  • Мнения: 288
Инче, прекрасна находка, дано се задържи налична още 1-2 дни  Wink  А ако намалят още някой от моделите или цвят, ще бъде още по-добре  Grinning
Ето вчера какво успях да поръчам за дъщеричката:
1. http://www.mytoys.de/RICOSTA-RICOSTA-Lally-Sympatex-Kinderschuhe … .29.06.07/2025678 - 37.30 евро (-54%)
2. http://www.mytoys.de/RICOSTA-RICOSTA-Mina-Kinderschuhe/Mini-M%C3 … .29.06.07/2025668 - 30.24 (-51%)
дано все още се отварят линковете и да може да ги видите. След като пуснах поръчката вчера и двата модела станаха zzt. nicht lieferbar, но пък все още стоят като артикули в сайта, добър знак, може отново да заредят по някоя бройка. Пиша всичко това, не само за да споделя радостта и доволството от покупката, но и да поощря "избора" в последния момент, последен оглед и чудесни находки! Дано да съм полезна с инфо!

ПП: Да допълня, че по същия начин преди два месеца, успях да поръчам и тези за сина: http://www.mytoys.de/RICOSTA-RICOSTA-Wingo-Kinderschuhe/Mini-Jun … .29.05.07/1956617 - 32.44 (-54%), в беж-кафяво, с червени гуми на "колата". Нямам търпение да ги обуе и да видя самодоволната му усмивчица на лицето  Grinning Едвам щеизчакам есента, когато ще са му добрия размер.

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 09:40 от ivasl

# 686
# 687
  • София
  • Мнения: 714
Здравейте,
Има ли някакви специфки, който трябва да гледам за скутер.
Чудя се заслужава ли си да си поръчваме Скутер от Тойса или да си купим от БГ на пролет? newsm78
http://www.mytoys.de/Scooter-Roller/Hudora/KID/de-mt.sp.br01.10. … se&sort=price

# 688
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Ако някой от Б-с иска нещо до следобед ще пускам да си делим доставката.

# 689
  • Мнения: X
НАМАЛЕНИЯТА НА ДРЕХИ ЗАПОЧНАХА, ако някой не е видял.
Някои марки са вече на 50%, други на 40% и 30%.
Аз смятам да почакам още и да купя на 60% и 70%, защото нямаме вопиюща нужда от дршоряци, ама ей така, колкото за спорта.  hahaha  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт