Как почиствате при смяна на памперс?

  • 1 894
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 969
С мокри кърпички. Ако положението е много оакано- с вода. Simple Smile

I az

# 31
  • София
  • Мнения: 596
Леле, май съм била най-вманиачена!  newsm78  Laughing

До края на третия месец при всяка смяна на памперса го миех с вода и душ гела на Бюбхен, дори да е напишан. Чак после минах на мокрите кърпички.

# 32
  • Мнения: 8 505
С мокри кърпички.А всяка вечер-баня.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ако е била напишкана, но е сухо дупето - само сменям памперса, ако е мокра или наакана, бърша с мокри кърпички.
Само няколко пъти я мих след оакване, но ми е много неудобно - докато я занеса в банята и аз се омазвам, въпреки кърпите преди това.

# 34
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ако е само напишкана с мкори кърпи, а иначе под чешмата!
И ние сме така, само че влизаме в легена Wink

# 35
  • Мнения: 8 769
Мия абсолютно всеки път-доволно насран е до ушите, мокрите кърпички ще ми излязат златни...още повече, че принца ака по минимум три пъти на ден Tired Ползвам душ-гел за проблемна кожа на Мустела, както и кремчето им против подсичане.

# 36
  • Мнения: 2 028
при всяко аки сме на чешмата, дупата се мие на течаща вода, без сапун, след това, ако е било сериозно аки, минавам гънките с мокра кърпичка, за всеки случай...имаме си мноооого гънки  Wink и акаме мнооого и като количество и като брой...това памперсите въобще не ни спасяват

сапун ползвам само вечер за баня

ако е само пишан, не го мия на течаща вода, а само с кърпички

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Мием се с вода.Само нощем,когато мноооого ми се спи с мокри кърпи.

# 38
  • Мнения: 4 629
Аз почиствам с мокри кърпички

# 39
  • Мнения: 2 922
Винаги мия!newsm37
Не мисля, че мокрите кърпички изчистват добре. Ползвам измиващия гел на Бюбхен, който е много нежен за кожата и после мажа крем, ако има нужда.

# 40
  • Мнения: 1 190
Мия всеки път с вода под чешмата, когато е наакана забърсвам с кърпичките и после пак с вода и сапунче, а вечер за банята с душ гела на Бюбхен.
Мокри кърпички използвам само когато сме навън и се наложи да сменя памперса!
А кремче мажа всеки път след смяна, пак на Бюбхен!

Поздрави  Wink

Последна редакция: вт, 15 ное 2005, 18:50 от Toni4ka

# 41
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Когато сме наакани, а това е минимум 4 пати на ден - на чешмата със сапун, при напишано съмо с мокри кърпички.

# 42
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
С мокри кърпички. Само когата е оакан до ушите - с вода.

# 43
  • Мнения: 3 537
мокри кърпички

# 44
  • Мнения: 212
Когато е само напишкана - с мокри кърпички на Памперс - много съм доволна от тях. Единственото неудобство е, че са студени, ама няма как да ги загрееш  Confused. Акането ни е веднъж дневно, но е достойно за внимание - никакъв памперс на може да го удържи  Laughing, сменяме и всички дрешки (познайте защо  Wink). Тогава се мием в легенче с водичка, а вечер на банята - и със сапун Чико. Против подсичане мажа с Бочко, досега не сме имали проблеми, нито заже зачервяване.

Общи условия

Активация на акаунт