Отговори
# 720
  • Мнения: 397
Привет на всички пишещи в тази полезна тема   bouquet
Преди известно време писах тук за моя проблем, и по-точно за резултат от биопсия.
Имам контактно кървене. Резултатите от микробиологията и цитонамазката са си в норма. Последната е II-ра група, лекарят каза, че кървенето е от много навътре по канала, като взе материяла за изследването четчицата се оцвети в червено  Sad Биопсията е с резултат хроничен  обострен цервицит и папиломатозен, сквамозен епител с групи койлоцити. За лечение ми изписаха след този резултат Ципрофлоксацин 500 мг. за 7 дни. Естественно нищо не се подобри. Нещата са си същите  Sad На всеки преглед ми казват матката е леко уголемена и никой не ме преглежда с ехограф, нито казва за какво е уголемена. Сега съм решила да посетя някой по-известен онколог, да чуя мнение, защото проблема е вече от 2 години и не намирам изход. Препоръчаха ми д-р Алън Начев, но не виждам тук да сте коментирали нищо за него. Препоръчвате д-р Антоанета Ганчева.
Чудя се кой от двамата да избера така или иначе ще си плащам (не работят с здр. каса) Нищо др. не ме интересува, просто искам лекар, който да ми помогне....  Tired

# 721
  • Мнения: 7
Radda съчувствам Ви за проблема, но как така никой не Ви гледа на ехограф. Моя д-р колкото пъти отида първичен, вторичен, третичен..няма лабаво на магарето после на ехографа, имам предвид трансвагинален ехограф де. Човека гледа , обяснява, показва на монитора кое какво, защо...без дори да питам. А ако питам се почват едни лекции....много обяснява.

Пожелавам ти да си намериш добър д-р и всичко да се оправи ...прегръдка  Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 964
    radda  ,  Папиломатоза  и  койлоцити  с  Ципрофлоксацин няма  как  да се  излекуват .Ципрофлоксацина лекува  бактерии.  Наистина най-добре  отиди  при  онко-гинеколог -  Ганчева  е  много  добър  избор  .  За  Начев  -нищо не знам и не мога  да коментирам ........ Ганчева  ще те види и на  ехограф  и ще ти каже  -каква е причината за  уголемената  матка  .  Успех !  Peace Peace

# 723
  • Мнения: 397
Благодаря, днес след 15 часа ще позвъня на телефона в кабинета й, да си запазя час. Но ако е за след месец, незнам дали ще мога да чакам. Започвам все повече да се притеснявам да не е тръгнало нещо нагоре по тръби, яйчници и т.н. Като се замисля проблемът е от както съм родила, в смисъл прокървяването, но пих противозачатъчни и се предполагаше, че е от тях. След това на стрес основа, нооо писна ми от "специалисти" лекари. Дано да намеря правилният лекар преди да стане късно.  Tired

# 724
  • Мнения: 4 204
Джеси, пият се две хомеопатични /ще ти ги дам по-долу/ и 1 пробиотик по избор, за изчистване на флората и вредите от АБ.Защото той лекува детето, но и нанася поражения.
виж тази тема
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=8&t=4493
Thuya 15 CH- вторник- четв- съб по 5 зрънца
Monilia albicans 15 CH- пон- ср- петък- по 5 зрънца
Лактофлор се дава най-често на деца/пробиотик/

Аз ходих при Ат.Михайлов покрай нашите си изменения и на мен също ми препоръча да взимам по тази схема известно време. Прочети, може да те заинтригува.

П.п. дават се след като е приключил приема на АБ.

# 725
  • София
  • Мнения: 964
gerka ,  - Hug  мерси  много  ! 

Аз  за  пробиотиците  знам  - и  аз съм пила доста Лактофлор  , просто  не  знаех каква  е  тази  опашка ....  Иначе  на мен  Ганчева  ми  изписа  три хомеопатични препарата  за  миомния  възел  ,които се  пият само по време на  цикъла  .  Мерси  ще  видя линка  ! Hug

# 726
  • Мнения: 1
Здравейте,

Понеже не ми се е случвало досега да се разболея от грип преди да отида на профилактичен преглед и цитонамазка.
Та се чудех, това че съм леко грипава, дали ще бъде проблем да се направи прегледа.
Извинявам се за глупавия въпрос  Embarassed

# 727
  • Мнения: 5 140
Чак пък да е проблем не, аз съм питала след изкаран грип дали се отразява на цитото, ми се отговори с НЕ! Единствено е кофти от здравословбо съображени, ако те притеснява стой с маска или кърпичка.

# 728
  • Нотингам/Пловдив
  • Мнения: 40
Момичета да ви почерпя днес виртуално,имаме годишнина от сватбата днес с моето слънце  1dating txtloves   Hug

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 17:30 от cocko

# 729
  • Мнения: 199
Момичета да ви почерпя днес виртуално,имаме годишнина от сватбата днес с моето слънце  1dating txtloves  (нещо не успявам да кача снимка)   Hug






Хайде честито  bouquet Дълъг и щастлив семеен живот

# 730
  • Мнения: 397
Където и да позвъня ми дават час за след месец  Cry Имате ли представа при д-р Божидар Славчев дали е със записвания  newsm78 Нещо не отговарят на посочените телефони, а ми е наблизо клиниката, ако отида директно там дали ще имам шанс да ме прегледа....  newsm78

# 731
  • София
  • Мнения: 964
radda   доколкото  знам и  там  е  с  час  . Имай  предвид  ,че преглед  при  Славчев  струва  180 лв.

 cocko , - Hug  Честита   годишнина  !    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


  Дълъг и щастлив  съвместен  живот  Ви  желая  , изпълнен  с  прекрасни  емоции!

 

# 732
  • Мнения: 397
И какво включва пргледа - за 180 лв. най вероятно абсолютно всичко. Заедно с изследванията или не  Shocked До толкова съм отчаяна, че и 200 лв. ще дам само някой да даде решение на проблема ми  Praynig

# 733
  • Мнения: 430
Cocko, честита годишнина и от мен , желая ви дълъг съвместен живот и много късмет.http://www.vbox7.com/play:23c8a9bd&start=17

# 734
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен, 4ери много се радвам за теб и за хубавите новини около теб ,относно доктор Слав4ев ще кажа 4е наистина взима около 200 лв на преглед за цито и ехограф

Общи условия

Активация на акаунт