Отговори
# 630
  • Мнения: 123
Да ви попитам!Нали ви казах,че д-ра ми препоръча смрадлика за киснене и йодасепт за мазане.Раните ми станаха по-големи,до кръв червени и отгоре разлоквени.Нощес направо ми горяха.Не съм прекалявала нито с разтвора на смрадлика,нито с мазането.Ставах мих се и се намазах със судокрем,който се използва и за подсичане при бебета.Поуспокоиха се раните.Вие какво ще ми препоръчате или да звънна направо на д-ра?

# 631
  • София
  • Мнения: 964
Тези  рани  не са  ли от  разраняването  с  инструменти ,както  писа  ?  Това  ще  рече ,че  са  вътре в  самото  влагалище  -ти как  така  ги  виждаш ? Shocked  Чудя  се  каква е тази  груба  конизация , че  чак  да се  стигне  до  такива  рани  ?  newsm78 Аз  след  първото  раждане  ,което  беше с  вакуум и форцепс  имах  множество  разкъсвания  , но   все пак  бях  зашита .  Теб така ли  те  оставиха  да  стоиш  с  рани  ?  Rolling Eyes

# 632
  • Мнения: 5 140
Янка тея рани къде са? От смрадликата не може да имаш проблеми!!!!!
Ако са външни (на срамните устни) мажи с крем Здраве....

# 633
  • Мнения: 5 140
Желая Весела, Щастлива, Приказна, изпълнена само с добри резултати седмица....естествено да не забравяме нашата приятелка Позивитивизма!!!  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   bouquet  bouquet  bouquet

и мюзик! http://www.youtube.com/watch?v=FkODGzPlfzA&feature=related  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 634
  • Мнения: 123
Раните са около влагалището,даже едната е тръгнала и малко към влагалището.Аптекарката каза ,че е от йодасепт и никога не е харесвала йода.Ще продължавам със смрадлика и судокрем,а здраве-то ще го оставя за довечера ,че е по-твърд крем.Погледнах се с огледало,за да видя какво толкова ме пари.

# 635
  • Мнения: 5 140
Да и аз си помислих, че е от Йодасепта, остави я, давай само със смрадликата, а вечер мажи със Здравето! Но задължително и сутрин и вечер смрадликата, ако можеш и по обедно време няма да е лошо. Дано скоро ти минат!  Praynig Hug

# 636
  • Нотингам/Пловдив
  • Мнения: 35
Раните са около влагалището,даже едната е тръгнала и малко към влагалището.Аптекарката каза ,че е от йодасепт и никога не е харесвала йода.Ще продължавам със смрадлика и судокрем,а здраве-то ще го оставя за довечера ,че е по-твърд крем.Погледнах се с огледало,за да видя какво толкова ме пари.
Пожелавам ти бързо възстановяване,не разбирам защо си разранена толкова след конизация но както и да е станалото станало,исках само да ти кажа да внимаваш със судокрема защото го дават за обрив ,екзема, рани от слънчево изгаряне , акне и измръзване но при усливие че не е на по големи повърхности.За подсечени бебешки дупета е идеален ,но не съм убедена че става и за следоперативни рани.
 Мерси на Синеоч за хубавите пожелания и песничката  Hug Hug Hug
 

# 637
  • Мнения: 5 140
моля, моля за вас винагииии  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 638
  • София
  • Мнения: 2 521
И Пантенола е добро за следоперативни рани, но малко щипе в началото.

# 639
  • Мнения: 123
Звъннах на д-ра.Каза да продължавам със същите неща,от здраве-то какво толкова може да помогне.Но раната от сутринта е много по-голяма,навътре към влагалището и края и не го виждам и цялото това до кръв червено отгоре е в бяло разлоквено.Утре вечер направо отивам без да му се обаждам,но чувствам парене.Ох,че ме страх.

# 640
  • Мнения: 34
Ето ме и мен в новата темичка,присъединявам се към пожеланията за перфектни резултати на всички чакащи(в това число и аз - все още чакам)  bouquet

Благодаря и аз, сега си взех разултатите от цитоната мазка и всичко е наред! Голяма радост!

# 641
  • Мнения: 5 140
Ето ме и мен в новата темичка,присъединявам се към пожеланията за перфектни резултати на всички чакащи(в това число и аз - все още чакам)  bouquet

Благодаря и аз, сега си взех разултатите от цитоната мазка и всичко е наред! Голяма радост!

Браво Бъгс Лили - наборе  Hug  bouquet

# 642
  • Мнения: 758
Минавам да се похваля и аз с добри резултати - Резултатите от абразиото не показват никаква патология, няма болестен процес. С две думи - казаха ми "Нищо ти няма". Дано да е така. Кървенето наистина ми изчезна след абразиото - дано това да е решило проблема. Отдъхнах си най-сетне.

# 643
  • Мнения: 5 140
roverandom браво и на теб!  Hug  bouquet

Аз казах ли ви, че тази седмица само хубави резултати ще има!!! Ех как ги усещам тия неща!!! Whistling

# 644
  • София
  • Мнения: 964
roverandom,   Hug  Честито  !!!   bouquet Peace

 (  Дано  повече  да няма  такива  некомпетентни  лекари  , като  онази  дето   ти беше  казала  ,че  "рак  "  виждала  или нещо  подобно  ........)

Общи условия

Активация на акаунт