БГ Колектива, Задружно, Грабо и т.н. - Да обсъдим сделките:)

  • 119 641
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 895
Да се надяваме, че четат тук и че ще я повторят офертата с пастирането на автомобила, надникнах във форума на офертата, само доволни клиенти има.

Не мога да не кажа две добри думи за Грабо, плащането е супер лесно с Изипей, те са под път и на път, коментарите към офертите са на видно място, потребителите ги разчепкват до последната подробност Laughing, пращат ти всичко на СМС, платежен код за Изипей, напомняния за крайния срок за плащане, номера на ваучера и няма нужда да принтираш и записваш.

# 676
  • Мнения: 2 200
Надявам се да четат... И дано някой от сайтовете предложи лазерна епилация на интимна зона.
Ако може и да е от "Версус" ... Simple Smile   Mr. Green И да важи и за настоящи клиенти ... Simple Smile Еееех!

# 677
  • Мнения: 958
Аз пак съм на автомивка  Twisted Evil
колектива - 12 лева автомивка + пица.
И преди бях писала, че съм много доволна от Грило, препоръчвам.
Само са на кофти място ама всеки си преценява.  Peace

# 678
  • София
  • Мнения: 3 099

Здравейте,

На сайта http://napolovina.com/index.php?offer_id=37 в допълнителна информация пише:

Избраната от Вас снимка минава през програмна обработка със специални филтри, след което я отпечатваме  на канаваца ( плат за картини ) на мастиленоструен принтер с ЕКО солвентни, UV защитени мастила. След това опъваме канавацата върху дървена подрамка, така че картината става абсолютно завършена и не се нуждае от външна декоративна рамка.

Ако беше върху фотохартия нямаше голям смисъл!  Wink

....

Извинявай, ама какво искаш да кажеш? Защото това инфо сме го чели, а и то е доста достъпно поднесено...

Аз поръчах две снимки. Ще пиша как е, когато дойдат.  Peace Иначе, Глезотийковците бяха учтиви и ми направиха добро впечатление. Wink

# 679
  • София
  • Мнения: 690
Да си побутна питането от вчера:
zvet81 би ли споделила кое е студиото, което работи 'набързо- набързо' мисля, че е добра идея да споделяме точно тази информация, за да се възползваме максимално от офертите на коректните

# 680
  • Мнения: 1 178
ivonska, заради мен е това уточнение, че ми беше убягнало.  Peace

# 681
  • София
  • Мнения: 3 099
ivonska, заради мен е това уточнение, че ми беше убягнало.  Peace

A, оки.  Wink

Тръпна в очакване - дадох любими семейни снимки и видях предварителната обработка - станали са страхотни! Дано и принта е такъв!

# 682
  • София
  • Мнения: 1 555
Айде аз се наканих и си запазих час за полирането на колата за петък. След това ще пиша и отзиви. Simple Smile Дано да пуснат още веднъж офертата, за да могат да се възползват от нея и тези, които са изпуснали.

 joya - Ох, много изкушаващо звучи тази офертата с пицата и автомивката, аз единствено се въздържам, защото ми е далече - горе-долу на другия край на София.  Rolling Eyes Но май, май  може и да взема да се изкуша.... Joy

t_ilieva - За съжаление всякакви подобни намаления и изгодни оферти водят до пристрастяване. Аз се въздържах и съм скромно с 8 ваучера за един месец закупени, но само, защото почти целия януари висях в Ла Редута (то и там е пристрастяване) и харчих ли харчих пари.  Blush С две думи си мисля, че ако си спра нета определено ще спестя доста.... Crazy Joy hahaha

# 683
  • София
  • Мнения: 1 455
Да си побутна питането от вчера:
zvet81 би ли споделила кое е студиото, което работи 'набързо- набързо' мисля, че е добра идея да споделяме точно тази информация, за да се възползваме максимално от офертите на коректните
  И аз да попитам същото, добре е да се знае  Hug

# 684
  • Мнения: 10
 С две думи си мисля, че ако си спра нета определено ще спестя доста.... Crazy Joy hahaha
[/quote]

как хубаво го каза:-)
ох Laughing smile3501 smile3501
де да имах тази смелост:-)

# 685
  • Мнения: 2 200
Днес с колежка се възползвахме от офертата на ето
този салон ("Долче вита") - процедури за 70 лв. по избор за 25 лв. (само не се сещам кой сайт я предлагаше):

http://www.saloni-za-krasota.vlez.bg/?showpage=69709

Като цяло съм много съм доволна, атмосферата в студиото беше приятна, с колежката си
тръгнахме с подобрено настроение. Аз си избрах почистване на лице, маникюр и подстригване. По време на почистването, докато имах маска на лицето, момичето ми  прави масаж на врата и скалпа, дори само заради масажа си заслужаваше Simple Smile))) Накрая се оказа, че до 70 лв. остават около 15 лв. и ми предложиха да си избера продукт за тази сума (можеха и да не го направат).
Бих се върнала при тях дори и да плащам услугит на редовна цена.

# 686
# 687
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
..........С две думи си мисля, че ако си спра нета определено ще спестя доста.... Crazy Joy hahaha

.......де да имах тази смелост:-)
Днес пък аз не виждам нищо интересно за себе си  Rolling Eyes... ето днес нищо няма да купя....  Peace
Това го броя за напредък!  Embarassed

# 688
  • Мнения: 1
Да попитам - някой дали си използва ваучера за пастиране/полиране на автомобил от тази оферта и услугата от врата до врата - http://grabo.bg/grabons/625601. Аз все още се помотавам, не ми се остава без кола за цял ден ...  Crazy

Ако някой има свободен такъв ваучер искам да му го купя! Praynig Колко парички струваше и къде е адреса на фирмата която предоставя услугата?

Вече ги има всичките оферти в един сайт, само разглеждаш и си избираш.
http://www.vsichkioferti.bg/
Спестява доста време.
В момента има хакерска атака срещу сайта ми, изглежда дразни доста хора.
Надявам се скоро да е отново на линия. Извинявайте за неудобството.

Вашият сайт е страхотен поради директната връзка от офертата към сайта, който предоставя съответната оферта. В eha.bg не ми харесва точно това, че като кликна върху офертата и те ми дават някакво минимално инфо за нея и нищо повече  Crossing Arms - няма директен линк, и трябва да отварям допълнително прозорци, да пише сайта, да видя кой точно е...абе спестявате ми 5 мин на оферта!  Hug Страхотно е сайтчето.
Имам само една препоръка - някак си да направите офертите "по-прегледни" - може би да ги сортирате по вид (красота, фитнес, екскурсия...т.н.), а може да поддържате различни сортировки за улеснение на клиентите - примерно ако искам да ги подредя по вид да кликна на бутона за сортиране и сама да го направя, или може да искам да ги сортирам по име на саита който предлага офертата, за да видя примерно всички оферти от даден сайт...а не да скролирам из цялата страница и да се чудя дали не съм изпуснала някоя оферта от съответния сайт! Надявам се ме разбрахте. Wink   bouquet

Как би било по-удобно за вас?
1. да се сортират по цена, %отстъпка, най-нови и най-скоро изтичащи.
2. по катеогрии - здраве, красота, почивка и т.н.

Скоро ще има оферти и за по-малките градове.

# 689
  • Мнения: 3 895
Моето предложение е
-първо добавени по дати;
-вътре в датите, да са по-градове.

Общи условия

Активация на акаунт