С лента или шапка във вкъщи

  • 3 734
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
Памучна шапчица  Peace

По-голямата част от човешката топлина по принцип отива и влиза през главата. Недопустимо е бебе да се остави да мръзне така. Аз, дори за бебе родено август, слагах памучна шапчица.
Лента -   Stop

# 46
  • Мнения: 4 668
Аз лично съм против шапките в къщи . Не виждам смисъл да се изнежва така детето .

# 47
  • София
  • Мнения: 5 794
 Rolling Eyes с нищо
д-рката ни е казвала, че и навън шапка се слага при под 15 градуса
21-22 за стайна Т е много даже

# 48
  • Мнения: 3 241
Нищо не съм слагала.
Дъщеря ми е родена януари и още на 2рия ден в болницата ми казаха да не слагам шапка вече Simple Smile

# 49
  • Мнения: 158
В къщи без нищо Naughty

# 50
  • Мнения: 13
Вкъщи не слагай нищо,само след къпане може да и сложиш за малко шапка! smile3522

# 51
  • София
  • Мнения: 600
На мен ми направиха забележка още в родилното, да не я държа с шапка през деня. Спомням си че единия ден я бяха донесли с една много красива шапка и аз много държах да си я гледам с нея. Simple Smile Иначе вкъщи само в много студени дни, за няколко часа след къпане съм слагала тънка, памучна шапчица.

# 52
  • Мнения: 472
И аз мисля, че не бива да се слага шапка вкъщи. Навън да- особено ако духа.

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Шапка?! Дори не съм си помисляла да слагам шапка на бебето вкъщи. Родена е януари, зимата беше много студена.

# 54
  • София
  • Мнения: 357
В къщи не слагам шапка дори и след къпане, според мен няма нужда и само ще се изнежи бебето Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 1 529
 Зависи от стайната температура. Шапка не сме слагали,бяха плешиви до годинка и двете бебета.
 Лента за красота и за снимка.
 Когато не е била добре изсушена косата,вече пораснала и е било хладно в стаята и детето с хрема съм слагала памучна шапка.

# 56
  • Мнения: 150
Дъщеря ми се роди в началото на Януари и почти нямаше косичка. Никога не съм й слагала шапка или лента у дома. Това за мен е пълна глупост,а за свекървата беше най-големия ад - не се примири тази жена,че детето ще е с гола главичка у дома. Mr. Green Ако у дома слагам шапка,какво да слагам на детенцето,когато излизаме навън? После,що децата боледували често?  ooooh!

# 57
  • Мнения: 6 164
Няма нужда от шапка при 22 градуса и то вкъщи.

# 58
  • Мнения: 780
В началото слагах тънка памучена шапчица след къпане-по съвет на бабите Simple Smile.Да не настивали ушичките.През останалото време си беше без шапки.Лента сложихме много по-късно, като аксесоар.

# 59
  • Мнения: 15
Те бабите понякога така могат да те объркат. Нашите и двете се чудеха, защо са му студени ръчичките и се мъчиха да ги стоплят  Close Свекървата дори реши, че понеже на мен ми е топло и не мисля за бебето... А вкъщи си поддържаме температура около 22 - 23 градуса и на моя сладур по всичко му личеше, че се чувства добре. Та непрекъснато се опитвах да им обясня, че ако ръчичките са студени, това не значи че и на бебето му е студено. Така де, по въпроса със шапката, ще повторя 99 % от постовете.

Общи условия

Активация на акаунт