Да спиш с шефа.....

  • 59 746
  • 473
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 30 501
Не е точно така. Не се съмнявай в способността на жените да се самозаблуждават, че обичат човека, към когото имат материален интерес.  Laughing
Наложен от вековете модел, природосъобразен начин за оцеляване на по-слабия физически пол, стокхолмски синдром... Както и да го наречем, резултатът е един и същ – обикновено съществува някаква форма на любов. Малко са жените, които са толкова цинични, че да не изпитват някакви чувства към мъжа, с когото спят.

# 286
  • Мнения: 177
Винаги са ми били интересни постовете ВИ КАК СЙКА, вие сте от малкото интелигентни хора тук, интерсно го нарекохте - форма на любов, много ми хареса, Не искам да обиждам която и да е професия но може ли проституцията да се нарече форма на любов!

# 287
  • Мнения: 3 030
Шефът не може ли да бъде обичан по принцип? Или все му надничат в джоба на горкия?

# 288
  • Мнения: 307
Шефът не може ли да бъде обичан по принцип? Или все му надничат в джоба на горкия?
Можеее, само да е готин и свободен  Wink

# 289
  • Мнения: 1 363
Такава връзка съм нямала, но бивша колежка имаше 5 годишна връзка с шефа. Издигна се много за изключително кратко време, но след това жена му разбра и той ѝ отне всичко, а колежката си мислеше, че ще се разведе заради нея. Сега се занимава с вуду и чинно публикува послания на стената си за "неверникът, който ми разби сърцето" и "онази кучка". Stop

# 290
  • Мнения: 177
Такава връзка съм нямала, но бивша колежка имаше 5 годишна връзка с шефа. Издигна се много за изключително кратко време, но след това жена му разбра и той ѝ отне всичко, а колежката си мислеше, че ще се разведе заради нея. Сега се занимава с вуду и чинно публикува послания на стената си за "неверникът, който ми разби сърцето" и "онази кучка". Stop
Поучителнa история!!!

Последна редакция: чт, 21 юли 2016, 10:08 от tilginab

# 291
  • Мнения: 307
Такава връзка съм нямала, но бивша колежка имаше 5 годишна връзка с шефа. Издигна се много за изключително кратко време, но след това жена му разбра и той ѝ отне всичко, а колежката си мислеше, че ще се разведе заради нея. Сега се занимава с вуду и чинно публикува послания на стената си за "неверникът, който ми разби сърцето" и "онази кучка". Stop
Е, тя какво е очаквала... 5 години заедно и той не се развежда, логично накрая да я зареже.

# 292
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Обичайно жените, които спят с женени мъже не притежават разум, та е нормално да се е надявала на нещо.

# 293
  • Мнения: 307
Обичайно жените, които спят с женени мъже не притежават разум, та е нормално да се е надявала на нещо.
Tова много ми хареса  Laughing

# 294
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 084
Винаги са ми били интересни постовете ВИ КАК СЙКА, вие сте от малкото интелигентни хора тук, интерсно го нарекохте - форма на любов, много ми хареса, Не искам да обиждам която и да е професия но може ли проституцията да се нарече форма на любов!
Може да се нарече "форма на любов"-дали към самия секс, дали към парите, дали към цялото мъжко съсловие.
Да си проститутка е осъзнат избор при всички жени (не включвам принудените да проституират), и често е продиктуван от някакво желание. Та, да-може да се нарече форма на любов.

# 295
  • Мнения: 12 471
Обичайно жените, които спят с женени мъже не притежават разум, та е нормално да се е надявала на нещо.

Не бих била толкова крайна.

# 296
  • Мнения: 307
Обичайно жените, които спят с женени мъже не притежават разум, та е нормално да се е надявала на нещо.

Не бих била толкова крайна.

Ти спиш с женен мъж или твоя позната ?

# 297
  • София
  • Мнения: 37 515
И за мен изказването е малко крайно.

ПП Спя с женен мъж повече от 10 години. Че и други работи правя с него  Laughing

ПП Защо се слага знак за равенство между "шеф" и "женен мъж"?

# 298
  • Мнения: 307
И за мен изказването е малко крайно.
ПП Спя с женен мъж повече от 10 години  Laughing
Добре, и каква е връзката ви - чисто сексуална, романтична, той обещава да се разведе ?

# 299
  • Мнения: 12 471
Имала съм такава връзка преди доста време. И близка приятелка, която от 15 г. е в такава.
Прекалено хубав, добър и свестен човек е, за да я осъждам или категоризирам.

Общи условия

Активация на акаунт