Отговори
# 45
  • Мнения: 43
Добро утро  Hug
Стана ми интересно за мъжете  Grinning Моя за най-малката хрема и дразнене в гърлото-бааам антибиотик  #Cussing out
Ели, честита ти работа. Пожелавам ти да те удовлетворява психически и финансово  Hug
Бубето май я имаше "Кака се възпитават момчета"  newsm78 То и аз май ще трябва да я прочета  Grinning
Утре ми е последен ден на работа  newsm68 Излизам малко отпуска и после 45 дни...
А какво стана с НР? Дали роди, май за декември беше, ама кой  Thinking

# 46
  • Мнения: 1 767
Аз имам "Как се възпитават момчета" и "тайната на щастливите деца" (от един автор са), и двете много ми допадат

Ками, същото е Laughing

# 47
  • sf
  • Мнения: 10 143
ДУ
Ей днес страхотно време, а от утре бляк  Sick
сутринта си подготвихме колите за студа, мъжо каза,всеки да си оправи неговата, вика"да видиш,че то не е само да въртиш волана"  Joy
Сега се мотам, уж чистя, че със свеки са се хванали да оправят терасата и борчетата, та се правя,че и аз съм заета  Joy
Аз за събота ще кажа в събота  Mr. Green

Яна, аз последния път давах Умкалор, предполагам,че от него спря да кашля,че и спазъм нямаше,което си е цяло постижение,ама не знам щом е на хомеопаия дали може. Всъщност щом се е почнало с Х, никакви други лекарства ли не може да се дават?

# 48
  • Мнения: 766
 Hug
И аз съм чувала много хубави думи за "Как се възпитават момчета"  Peace но не съм я чела   Wink
В гадината на Ина няма да има Коледно тържество с публика родители  Confused Малко съм обидена - много исках да ходя  Blush
И моят мъж се лекува по тази система
...............................
................Моя за най-малката хрема и дразнене в гърлото-бааам антибиотик  #Cussing out
Crossing Arms
А пък малко нещо да го заболи глава - ужас идва края на света  hahaha
Ками, и при нас е същата ситуация с "Искам - не искам"  Tired
Мая изчезна newsm78 Дано всичко е наред с Малчо  Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 3 414
Веси нещо по въпроса ми?
Вики не ти разбрах въпроса за Х?
Яна и Вики съботаж ли правите за събота? Twisted Evil ядосвате ме

# 50
  • София
  • Мнения: 254
 Laughing И моят е от хипохондриците. Признавам, че това с обонянието е доста странно, че изчезва. Но след няколкочасово главоболие тази нощ, смята че ако му запиша час за УНГ за следващата седмица може да е късно, че възпаленията на мозъка много бързо се развиват...

Кая влезе в някакъв период на отрицание - всичко е няма и най-важното - изобщо не иска да ходи на градина. Оняден даже сутринта госпожата я взе насила, ревяйка. Опитвам се да разбера защо, да поговоря с нея - не й харесвало там, всички я ядосвали. Тази сутрин поговорих с госпожата, тя не е забелязала да  има конкретен проблем, но наистина Кая страняла от другите деца, сядала на един стол и си говорела нещо. Обясних й, че аз единствената причина, която мисля, че може да има за поведението на  Кая, е да протестира затова, че миналата седмица реално ме нямаше, защото или се затварях в стаята да уча, или пътувах (понеже лятото, като стоя с бабите и лелите дълго време, после се държеше доста зле известно време). Госпожата тогава ми каза: "Ами не знам, ама да ви кажа, тя по-скоро за баща си повече плаче"  hahaha

# 51
  • sf
  • Мнения: 10 143
Иве, къв саботаж, точно аз, като гледам само ние с теб и Яна сме на линия. И то не 100%
Айде в събота ще се чуем/пишем да видим как са децата, работата/сърдитите мъже  Wink

А за Х имах впредвид- както при Яна сега, дава хомеоптия по принцип,но ако реши може ли да даде Умкалор-а например?
И Виктор се пъне сутрин, мрънка,днес даже двамата с баща му го водихме,че вчера учителката помисли брат ми за баща му и мъж ми се засегна  Joy ама така е ,като не се е вясвал там въобще. та той ядоса вико сутринта ,ама му мина бързо на малкия и като чу,че има плуване влезе кротко. Вчера и на наглийски е бил,ама каза,че учели само глупости  Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 3 414
Защо да дава умкалор като дава предписаното от Х лекарство,ако имаш доверие не даваш и сироп ако не каже хомеопата.Въпроса е в доверието и вярата в лечението.Вчера даже педиатърката препоръчала зелена Е и коластра,мъж ми се смя с глас.

# 53
  • sf
  • Мнения: 10 143
Добре,де, а защо тогава кашлицата продължава като дава лекарството?
както и да е, няма да я хващаме тая тема.

Как са децата?  А ти за събота сигурна ли си?

Уф, мисълта за студа и снега ме побърква, все за това си мисля и се сдухвам.  Tired
И да мислите,че само мързелувам тия дни-ето малко труд и творчество - http://picasaweb.google.com/donsyy/Gobleni#5548607396327329858

# 54
  • София
  • Мнения: 3 414
Еми нищо не казвам за децата Praynig
Зависи от вируса,зависи даи е правилното лекарство,зависи дали не е лепнала нещо от дг.Имаше подобрение,ама може да е лепнала нещо.Кашлицата продължава до 20-30 дни това според педито вчера.Въпроса е да няма влошаванена слушалката.Ти на сополите обръщаш ли внимание......ще ти обеснявам ако имаш желание.в бялото

# 55
  • sf
  • Мнения: 10 143
На кои сополи- той сега няма сополи?

Ще правя скумрия във фолио днес,ако мъжо изчисти рибата  Crossing Arms за туй мрая да купувам неизчистена,щото само той я чсити,а аз трябва да го чакам.
Довечера като взема Роки от училище ще ходим в групата да чакаме свеки и Вико и му общеах да си играем на дървеното влакче  Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 3 414
По принцип за сополите
скумрията само на скара я ям,и то филе.Аз също не обичам да чистя и не купувам
Много са хубави картичките Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 254
Вики, много са сладурски картичките, щом на мен ми харесаха, а аз не съм почитател на гоблени  Simple Smile

Яна, а Надина търпи ли инхалации?

Записах час при Френгов, благодаря ви за информацията  Hug

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 13:45 от ayka

# 58
  • Мнения: 384
Аз нямам инхалатор,на пара неще да стои и ми остава само банята.Днес от сутринта не е кашляла,но утре ще ходя до Галя.Ние бяхме три часа навън,времето беше чудно радвам се че ги оставих за да сме на въздух малко.Но съм изгубила тренинг,трупясах.
Свекър ми е зле и е з аболница за сложна интервенция,тва утежнява положението в къщи и при мъжът ми затова не че съботирам,но реално до последно ще се надявам да ме пусне да изляза.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 414
така кажи HugЧовек ще си помисли че двете с Вики сте се наприказвали и...... Praynig дано се оправи човека

Общи условия

Активация на акаунт