Юлче сладко, я кажи - дядо Коледа какво ти подари

  • 23 471
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
Ето ни отново-7.200 и 64 см , с 1 кг и 4 см е порастнал Емко.
На ваксините пак не плака,но иначе му се спеше,а и само като видя сестрата и рев..докато не излязохме от кабинета  Shocked
Казаха ми да му дам сиропче и като се прибрахме му дадох ,дано не вдигне Т.

Честит имен ден на празнуващите днес!  Hug

Честити месечинки на Доника и Калоян!Кога минаха тези месеци... Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 165
Така така...ние днес ставаме на половин годинка  http://inlinethumb01.webshots.com/37824/2809020220068563375S500x500Q85.jpg 
да почерпим ,а това е порасналата Доникаhttp://pepina2.snimka.bg/children/donika-na-6-meseca.555108.21699663
Честито и на Калоян на АЛЕНА smile3525
ДА са ни живи и здрави и много да слушкат Heart Eyes
Ние се разкашляхме,днес ходихме на лекар,добре е но има задна хрема от която кашля,ще пием малко сиропче,малко капки и ще мине Peace
чакаме големия сняг Hug

# 32
  • Мнения: 7
Днес е денят на Света Анна. Честит празник на всички именници! С пожелание за много емоционален ден!
Аз да се изкажа за плодовете и зеленчуците от село.Понеже аз самата съм от село и произвеждаме продукция както за пазар,така и за лична консумация.Момичета,мога да ви уверя,че всичко вече се пръска с препарати,тори се с изкуствени торове и т.н.Самата земя вече е пропита с тези боклуци,дори и да не се пръска. Семена се обеззаразяват и дори и да се отглеждат еко,то им е генетичо заложено.Но пак е по-добре отколкото да се купува от големите производители или вносни продукти,които дори се обработват химически за по-добър търговски вид.Аз самата не бях достатъчно съобрезителна да отделя едно кътче и дам да отгледаме зеленчуци за детето,но догодина ще го направя,но пак си мисля че няма да са толкова био продукти,а по-скоро ще е за мое успокоение.

# 33
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
asq80 и аз съм мислилапо този въпрос, че дори бабите на село пръскат с пестициди от години и торят за по-добра реколта  Rolling Eyes Както изглежда, ние нашите деца сме ги "закърмили' от утробата с какво ли не, та се питам има ли смисъл да треперя чак толкова. Колкото и неприятно да е, това е положението  ooooh!

# 34
  • Мнения: 5
Да се отчетем и ние след консултацията 7 200 гр 65 см. Наддал е само 350 гр този път, но доки каза да не се треожа, изглеждал супер, а иначе е пораснал с цели 3 см. Като гъба никне  Grinning
Честита половин годинка на Доника и Калоян.  Heart Eyes
Честит имен ден и на всички именници днес!

# 35
  • Мнения: 2
Момичета, препоръчайте ми добър кожен специалист в София.

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте!
И ние днес бяхме на ДК и сме 8.750кг и 68см.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС!
Да не забравя да благодаря на Алена за новата тема.  bouquet

# 37
  • Мнения: 69
Честита половин годинка на Доника и Калоян. newsm67
честито и на всички именници  bouquet

# 38
  • Мнения: 1
Много е сладка Доника  Hug и добре се ориентира с паяка  Heart Eyes и е много фотогенична, страхотно !

# 39
  • Мнения: 3
Честита половин годинка на Доника и Калоян, честито на именниците.  bouquet
Идваме от консултация+700 грама и 3.5 см.
Каза на обяд картоф с мляко адаптирано, после с морков и до 10 дни да заместя обедното ядене, минимум 120 грама да е като е само пюре. После и други зеленчуци.
Сложиха ни последните пентаксим и синфлорикс, поплака после спинка. Дано ги понесем добре.

# 40
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
с Калоян благодарим на всички за милите пожелания, честит празник и на другите месечинки и именници  Hug

# 41
  • Мнения: 366
Момичета, като гледам всеки педиатър дава различни препоръки за захранване.
Аз засега не замествам хранене.
Въвеждам бавно всяка храна в период 7-10 дни. Максималното количество което досетигаме на ден е 50-60 г.
Моята педиатърка ме посъветва да сме само на сокове, но аз въвеждам плодовете чрез пюренца.
Кърмя на поискване и сутрин давам малко пюренце  Peace

# 42
  • Мнения: 361
Запис!!!

Нямам време да ви чета и пиша.Дано всички сте здрави.

Ивон е на втори АБ,Алекс е с Бронхиолит,аз съм с Т,р-во и повръщане.Дано не става и по -зле Praynig

Честито на всички именници  bouquet

Пепка,Доника е страхотна Hug

# 43
  • Мнения: 366
Лелеее Ади, много неприятно  Blush.
Дано бързо оздарвявате и повече да не ви застигат такива болести!

# 44
  • Мнения: 4
Честито на именниците и на навършилите полугодие!
Ади, бързо да се оправяте, че как сте се наредили.... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт