Отговори
# 45
  • Сливен
  • Мнения: 145
Запис. Честита нова тема! Казвам добро утро, защото сега ставам. Голям студ днес, цяла вечер такъв вятър се вихреше Confused

# 46
  • Мнения: 251
 Здравейте момичета, имам един въпрос към вас, моля ви ако някой знае как се изследва количествения показател на албумина да пише т.к. моите неволи в тази посока продължават. За съжаление ЛЛ не беше много запозната и ми пусна изследвания кръв и урина, понеже наблюдаващият ме лекар ми поиска такива и по-конкретно количествен показател, но такъв не излезе. Благодаря ви, предварително!
 Нощни - благодарности за темата

# 47
  • Мнения: 2 590
Запис!

Нощни,   bouquet

# 48
  • Мнения: 493
vall_t  Имам един въпрос от твоята компетенция, надявам се да ми помогнеш  Hug
Болничния ми 45 дена преди раждане започва на 30ти ноември. Сега са ми опреснили информацията в сайта на НОИ и виждам че болничния ми от 11-30.11 е заведен, но този за 45то дни не е. Не би ли трябвало щом обхваща и ноември (макар и само 1 ден) да бъде подаден с този от 11-30.11? Притеснява ме, че януари ще разчитаме изцяло на него финансово и за това питам.
Благодаря ти предваритлно  Hug

# 49
  • Мнения: 2
Момичета,

черпя ви по случай втория рожден ден на нашия бъдещ батко Марти. Да ви е сладко!







# 50
  • Мнения: 488
Да е жив и здрав Марти!
Слънчево и безгрижно детство!  newsm67

# 51
  • Мнения: 539
 newsm59 newsm67  Gift  ura  bigdance2
Да е здрав и усмихнат бъдещият батко! Много да се радва на бебчо!

# 52
  • Мнения: 187
Да е жив и здрав Марти на bg_desi! Голям батко да порасне и да радва много мама и тати!

На самата бланка за попълване пише ,че трябва оригинала на бебо и копие за другите деца.Но след малко ще ходя да си взема Пик кода и социални грижи е близо и ще попитам за да не заблудя и вас.

Нося всичко що имам като документ и за детски и за еднократни да не му мисля... Благодаря ти за информацията!

Аз сега отивам във Вита на отворени врати. Все пак да видя болницата преди раждането Simple Smile Дано да ми е готова стерилната урина днес да не чакам до понеделник, че цяла нощ не съм спала от болки в бъбреците...

# 53
  • бургас
  • Мнения: 624
  bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Сливен
  • Мнения: 145
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИ! Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 1
Разбира се, че е подобри отсега всичко да си провериш и подготвиш. Именно затова попитах и аз, тъй като сега подадох за детски на щерките. Ако вече взимате детски за каката не е нужно да подаваш наново документите когато се роди бебето, а само копие от акта му/й и бележка от личен лекар.
[/quote]

На самата бланка за попълване пише ,че трябва оригинала на бебо и копие за другите деца.Но след малко ще ходя да си взема Пик кода и социални грижи е близо и ще попитам за да не заблудя и вас.

Здравейте отново,само да споделя,моя колежка роди юли месец четвъртото си дете(майка героиня Simple Smile )два месеца преди това беше подала документите за детски надбавки и за четвъртото се наложи НАНОВО да ги подава,и така всички доходи година назад наново  я накараха да ги извади и подаде...не виждах смисъла но при нея така беше.Ако има някаква промяна сега..незная,но това беше преди 3 месеца и не вярвам.

# 56
  • Мнения: 455
 bg_desi  newsm59 newsm67 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на МАРТИ! Да е жив и здрав, да бъде грижовен батко и много да слушка мама и татко! Hug

Днес ходих да си видя резултатите от изследванията - хемоглобина ми е 133 Shocked Shocked Shocked НЕ можах да повярвам...винаги съм била с нисък, даже страдах от анемии..та почнах да се чудя нормално ли е това???

# 57
  • Мнения: 58
Деси, ЧРД НА МАРТИ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО РАДОСТ  И ЩАСТИЕ!

Емили, биеш рекордите с тези стойности. Браво

# 58
  • Мнения: 196
Запис от мен!
Ходих на запис на тонове и изненадващо се оказа, че съм с 2 см. разкритие, доста изгладена шийка и главичката на бебето е слязла много ниско долу. Общо взето май се очертава скоро да е при мен Rolling Eyes #Crazy

# 59
  • Мнения: 455
chopi благодаря, сега рових в нета да проверя пък нормално ли е да ми е толкова висок хемоглобина... Laughing

Zahira как ти установиха тези неща, с преглед или с ехограф? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт