Отговори
# 15
  • Мнения: 58
На мен лично идеята на колажа да са имената и датите на раждане е страхотна. Поздравления!!!!!!

# 16
  • Мнения: 38
Ехаааа,4естита ни нова теми4ка!!!!прекрасно оформление!благодарим този път на Галето !  Hug
Диди666,страхотен колаж!!!!много е готин наистина !!!ей,ама и аз се развълнувах ,само хубави новини днес във форума!  :hug:
Биби,4естит племенник!!!! :hug: Hug Hug
аз само да кажа 4е по това време на годината колетите малко се бавят,така 4е мацката,която 4ака от мен ,може малко да по4ака  Crazy но съм го пратила още на 8-ми ! Peace
много ще е весело сега с полу4аването на карти4ките и подаръ4етата:)))))
хехе,засега бягам 4е имам малко работа и после разходка:)) Heart Eyes

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 39
Здрасти и от мен.

БЛАГОДАРЯ ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ!!!!
  party023 smile3510Благодаря, че сте сетили за мен/ сигурно съм най-нередовната, в този форум Embarassed /.

Колажчето е супер!
Биби, честит ти племеник!!!

# 18
  • Мнения: 2 494
Соня, ЧРД!!!!!!!!!

БИБИ, ЧЕСТИТ ПЛЕМЕННИК!!!!!!!

Диди, колажа е супер, ама как да го видя по-голям да си позная чавето  Joy

# 19
  • Мнения: 151
Соня   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!!!  Да си жива и здрава и мнооого да те радват твойте мъничета !! newsm63 newsm67

Биби - Честит ти племенник !!! Каква радост само ,имате си и момченце вече   ylinfant smile3525 ДА е жив и здрав

диди 666 - страхотна работа си свършила  smile3501 Благодаря

Галето - Отлично оформление  newsm08 smile3521

И моята картичка отлетя вчера  smile3508 сега чакам получателя да се похвали  newsm03 за да издам цветето си  Crazy

# 20
  • Мнения: 3 695
Galeto, благодарности за темата!   bouquet
Диди, колажа е супер, ама как да го видя по-голям да си позная чавето  Joy
Joy Твоето е на втория ред най-вдясно.  Peace Аз си изтеглих файла от пощата, затова знам. Wink
Mоето цвете да очаква другата седмица картичката си. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 265
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА. Hug  bouquet

sonya_yancheva  - ЧРД.. бъди много обичана и щастлива. smile3525

ЗА ТЕЗИ КОИТО ИСКАТ ДА ВИДЯТ КОЛАЖА В ПО-ГОЛЯМ РАЗМЕР- натиска се десен бутон на мишката върху колажа- view image- излиза само колажа ctrl ++ със задържане и се zoom  Hug

# 22
  • Мнения: 20
запис и от нас  Hug

имеме си 2 зъбчета - първите сега Петинка е като зайченце
тази сутрин пак се събуди със сополки тъкмо бяхме оздравели мина се 1 седмица и пак

благодаря за новата тема постарали са се момичетата и колажа е много хубав  bouquet

честито и на рожденничката соня много семейно щастие ти пожелавам!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

няма го още тоя дългоочакван сняг снощи ни наплашиха по тв но уви Heart Eyes

хубав ден

# 23
  • Мнения: 1
Цооооп и аз в новата темичка, която е страхотна - Galeto благодаря!

трябва да е добре пасирано иначе му се повдига. не знам как ще го свикна  по-едри частички да яде

Все едно аз съм го писала и Дони все още яде пасирано,но се надявам скоро да почне да яде по едро....засега съм му взела биберона за дъвкане от хиполенд, поне да се уче да дъвче...не само да смуче

Веси радвам се да чуя че сте добре

anni2002  как мина вчерашния празник

Ивета ситскаме палци всичко да мине добре и без препядствия  Praynig

*Sesil*Moli_Btini-mini радвам се че фотосесията ви е харесала

Аз днес вече пуснах картичката за моето цветенце.....чакам скоро да се похвали  Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 303
Мноооого ни е красива, темичката. Едно голямо,благодаря.   bouquet
Айде и аз да се запиша в темичка с въпросче.  Mr. Green Кажете ми как се дава кисело мляко? Пак както се захранва с нова храна или... и колко процента да е? Чета, чета, ама едните пишат задължително нискомаслено 2%, други 3.6%  Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 1 621
Еха, нова красива темичка!  bouquet

Лельо bibi, честит ти племенник, да е жив и здрав!  bouquet

Sonya_yancheva, честит рожден ден!Много здраве,обич и късмет!  bouquet

didi666,браво на теб! Страхотен е колажа, мерси за усилията!А бебоците са уникални!  bouquet

Всички болни бебчета да оздравяват бързо! Peace

# 26
  • Мнения: 58
Но рожденичката - честито .
Днес бяхме на консултация - пораснали сме 400гр, но на дължина лелееееееееееееееееее цели  3 см. Вече сме 8500гр и 71 см. Вън е страшен студ, а в поликлиниката един хипопотам така ме ядоса- щяла да вика телевизия да види как преглежда докторката и как майка с дете я предрежда. Представяте ли си наглостта й - тя е болна, а ние си имаме час за консултация и детето ми е здраво. Няма да го оставя да чака и да се зарази я. Ей, лоши сме понякога и това си е. И бързо забряваме някои неща, ама както и да е.
 И моето цветенце вече има картичкааа. Вяра, страхотна беше идеята ти за това, а пък на диди 666 - за колажчето, а Галето пък - адмирации за оформлението.  Страхотни сте, момичета.
Това е за момента.

# 27
  • Мнения: 157
Пропуснах да поздравя Диди666 за колажа  Hug
Алеся, фотосесията е превъзходна, в което не съм се съмнявала -Дони  е фантастичен на всички снимки   bouquet
Аз надписах картичката и съм приговила за изпращане ама как и кога  незнам в тоя студ  Crazy
Вие само картички ли изпращахте или и нещо друго?

# 28
  • гр.София
  • Мнения: 30
ВЯРА,В КРАЙНА СМЕТКА ОСТАНА ЛИ ЗА ТЕБ ЦВЕТЕНЦЕ КОЕТО ЩЕ ТИ ПРАТИ КАРТИЧКА?

# 29
  • Мнения: 7

Айде и аз да се запиша в темичка с въпросче.  Mr. Green Кажете ми как се дава кисело мляко? Пак както се захранва с нова храна или... и колко процента да е? Чета, чета, ама едните пишат задължително нискомаслено 2%, други 3.6%  Rolling Eyes[/i][/color]

Аз до колкото четох останах с впечатление че трябва да е 3.6 %  , а и за зъбките исках да ти пиша ,че според мен в близките дни ще си имате зъбче. Grinning
И ние сме в отбора на сополивите вече 1 мес. днес я водих да и вземат нослен секрет ще видим какво ще стане в понеделник.

Страхотно оформление на темичката Галето   bouquet
didi666   колажа е чуден. Peace
Sonya_yancheva честит рожден ден!Много здраве и щастие ти желая. newsm59  bigdance2
Биби ха честит ти племенник да е жив и здрав!
Алеся Дони е невероятно хубав пу-пу.

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 16:51 от zlatomira

Общи условия

Активация на акаунт