чай HIPP за коликите????

  • 36 870
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 442
Всяко дете е различно.
Дъщеря ми имаше силно изразени колики около 2 седмици.Давахме Еспумизан,но не помагаше.
Синът ми до момента няма кой знае какви колики,но от самото начало му даваме Колийф.Пробвахме да ги сменим с Инфакол и това беше най-голямата грешка,която направихме.Все още сме на Колийф ,но до изчерпване на опаковката и приключваме.

# 16
  • Мнения: 31
 А да попитам от  чая на ХИП с копър който е стана ли ви зелено акото  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 39 775
Не съм забелязвала подобна реакция при сина ми. Може да се получи при настинка, колики и т.н.

# 18
  • Мнения: 332
Ние го пробвахме на около месец - и на нас ни казаха че няма проблем. Но не помогна и го спряхме, помогна Инфакол Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 357
Давам такова чайче от втората седмица на сина ми в комбинация с капки саб симплекс и нямаме проблеми с коликите Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 589
И аз давам от време на време, но моте го плюят, не искат да го пият, нищо с вода. Едвам давам и от чая разхлабващия....сега сме с тези капки http://apteka.framar.bg/18000129/%D1%81%D0%B0%D0%B1-%D1%81%D0%B8 … E-30-%D0%BC%D0%BB и сме по-добре.

# 21
  • Мнения: 275
Чая на Хип ни свърши чудесна работа + Еспумизан. Коликите отшумяха за 2 седмици.

# 22
  • Мнения: 8 999
Чайчета-майчета, нищо не помогна на сина ми, докато не ме светнаха /и съответно не ме снабдиха/ с Лефакс, защото по това време не се продаваше в България. Давах преди всяко хранене.

# 23
  • Мнения: 1 243
А да попитам от  чая на ХИП с копър който е стана ли ви зелено акото  newsm78

не, не съм имала никога такъв проблем! давам чая от 2-рата седмица, давах и малко "инфакол" по-скоро профилактично.. бебешорката ми колики не е имала, не знам дали е от чая, но бих казала, че има ефект!
Wink

# 24
  • Мнения: 53
Пробвахме всичко каквото има на пазара.Колийф май вярно помага но незнам до каква степен защото едновременно с това мажехме коремчето с Медиклай гел против колики ,много трудно се намира

Общи условия

Активация на акаунт