За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 33 107
  • 754
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 894
а тогава НЕМО защо си такъв върл женомразец?

# 271
  • Мнения: 924
Немо не е женомразец, той  провокира успешно женско мрънкане и недоволство  Joy Joy Joy
Соте, когато ми помагат както аз искам , не мрънкам, но определено има неща, които най-добре мога сама да свърша или просто помоща не ми харесва  newsm78

# 272
  • Мнения: 755
Немо не е женомразец, той  провокира успешно женско мрънкане и недоволство  Joy Joy Joy
Соте, когато ми помагат както аз искам , не мрънкам, но определено има неща, които най-добре мога сама да свърша или просто помоща не ми харесва  newsm78
JoyЛаси абсолютно си права за Немо, затова и писах, че съм очарована от ъгъла през който провокира. Sunglasses Laughing Sunglasses

becky bloomwood совите не са това , което са... Laughing

А иначе и аз като теб, когато помагат оценявам, но когато ми е ясно, че определено нещо няма да бъде както аз искам дори и не моля за помощ , а си го върша сама . Peace

# 273
  • Мнения: 1 894
озлобен към жените, хайде. но определено има много повече от мрънкане. доста им е насъбрал НЕМО...

# 274
  • Мнения: 135
Най-дразнещите женски звуци.....това уникално умение????? newsm78

Цитат
Мърморенето

Познато е до болка на всички мъже, които някога са имали връзка с жена, по-дълга от едно денонощие. Наричат го още дуднене. Характеризира се с монотонно скрибуцане и безсмислени брътвежи на една и съща тема до безкрай.

Цитат
Подсмърчането

Това го прилагат, за да подсилят ефекта от много често крокодилските сълзи, които леят – за по-голяма достоверност. Точно като крокодилите, жените много често плачат, докато изяждат жертвата си. Извратен начин да плачеш от радост.

Цитат
Пищенето

Това явление може да се наблюдава както в случаите, когато жената е видяла червей на пътя, така и в онези, когато вижда ненадейно стара приятелка или на витрина в мола стои любимата й фуста, намалена на половина.

Цитат
Кикотенето

Един колега твърди, че напуснал бившото си гадже, защото онази имала навика да се смее като гладна пуйка в двор с кокошки – досадно, изнервящо и много отблъскващо. Резултатът – оскубал й перушината и я пратил да си ходи.

Цитат
Говоренето

Доказано е, че жените говорят два пъти повече от нас, а ¾ от всичко, което казват са абсолютни глупости. Двучасовото говорене с майка й по телефона обаче е като китайско мъчение за всяка мъжка психика, дори и тази на сериен убиец.

Цитат
Мрънкането

Ако има нещо, което жените да обожават да правят, това е да мрънкат. Мрънкат, че им е студено, че им е топло, че не ги забелязваш, че им обръщаш твърде много внимание, че нямат нови дрехи, че остаряват, че са дебели, че имат бръчки, че имат целулит, че са гладни, че са изморени, че са в мензис, че са поръчали салата с друг дресинг, че им се яде шоколад... Мрън-мрън-мрън...

Цитат
Крещенето

Наблюдава се най-често, когато лирическия герой се е върнал в три през нощта, залян до козирката, а тя не е мигнала, за да изпее оперната си ария както само тя си знае. Най-опасни за подобни среднощни изпълнения са жените с най-високия женски глас – сопран. Дано твоята не е от тях!

Цитат
Ние жените никога не сме напълно доволни от мъжете си, винаги намираме някакви кусури и смятаме, че нещо не е наред. Не е бил достатъчно мил предната вечер, казал е някоя реплика, която не е прозвучала достатъчно влюбено и ние бързаме да си правим трагичните изводи, че нещо в отношенията ни не е наред.

Цитат
Спрете да се мъчите да моделирате половинката си и да се опитвате да вкарвате поведението му в определени рамки. Ние жените искаме да имаме перфектния мъж и той да отговаря на очакванията ни. Той обаче може никога да не се появи и затова се опитваме да напъхаме в изградената представа този, с който сме в момента.

http://plus2razmera.com/blog/%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%B6%D0% … 0%BA%D0%B0%D1%82/

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 07:52 от sote-full

# 275
  • Мнения: 755
Eeee Соте ти пък ... егати...  Crossing Arms
То на това има ли кво да се каже или изкоментира... ми не може всички под общ знаменател.  Naughty
Ето, защо после потребителките пишат за женомразството...
Иначе за мрънкането , ами познавам доста представители на мъжката половина, които си мрънкат ей така за всичко. няма чисто женско и чисто мъжко... много ме дразни унифицирането.
Направо ме убиваш , от къде ги изравяш тези бисери... Joy Laughing Joy
Иначе от блога , който си пуснал видях една полезна статия , която мисля да препоръчам в една друга тема на авторката. Twisted Evil Laughing

# 276
  • Мнения: 7 947
Последните два в червено - напълно истиски са, съдя по себе си. Другото, което в пълна сила се отнася до мен и до по вечето ми познати, а и до наблюденията ми върху жените - е мрънкането. То си е типично женски специалитет. 

# 277
  • Мнения: 135
Последните два в червено - напълно истиски са, съдя по себе си. Другото, което в пълна сила се отнася до мен и до по вечето ми познати, а и до наблюденията ми върху жените - е мрънкането. То си е типично женски специалитет. 

 smile3508 smile3501 smile3508
Браво Вилико....смела жена си щом си го призна....щот повечето се сърдят като им кажа очевидното!!!! Laughing
Но да знаеш, може би там ви е силата и чара...а това си е умение та дрънка!!!! Laughing

Ето, защо после потребителките пишат за женомразството...
Иначе за мрънкането , ами познавам доста представители на мъжката половина, които си мрънкат ей така за всичко. няма чисто женско и чисто мъжко... много ме дразни унифицирането.
Направо ме убиваш , от къде ги изравяш тези бисери... Joy Laughing Joy
 Twisted Evil Laughing[/i]
За съжаление и аз познавам такива мъже но пък тяхното си е по рождение!!!! Laughing

# 278
  • Мнения: 7 947
Разбира се, че е умение. Моят мъж също е наясно какво би се случило, ако еди какво си направи и за да го избегне - просто не прави еди какво си, а онова - което ще му спести еди кое си и така и аз доволна и той...с тая разлика, че често постъпва по моята гайда  Joy,

# 279
  • Мнения: 135
Разбира се, че е умение. Моят мъж също е наясно какво би се случило, ако еди какво си направи и за да го избегне - просто не прави еди какво си, а онова - което ще му спести еди кое си и така и аз доволна и той...с тая разлика, че често постъпва по моята гайда  Joy,
Това е ясно.... само не разбрах кой надува гайдата????? Mr. Green

# 280
  • Мнения: 0
а тогава НЕМО защо си такъв върл женомразец?

Немо не е женомразец, той  провокира успешно женско мрънкане и недоволство  Joy Joy Joy
 

озлобен към жените, хайде. но определено има много повече от мрънкане. доста им е насъбрал НЕМО...

Не се карайте Плииз  Peace

Защо не приемете че не обичам всички жени като цяло .... как наричате жени които обичат всички мъже  Thinking

# 281
  • Мнения: 7 947
Разбира се, че е умение. Моят мъж също е наясно какво би се случило, ако еди какво си направи и за да го избегне - просто не прави еди какво си, а онова - което ще му спести еди кое си и така и аз доволна и той...с тая разлика, че често постъпва по моята гайда  Joy,
Това е ясно.... само не разбрах кой надува гайдата????? Mr. Green


Това е лесно - първо той ми угаджа, после аз надувам гайдата  Laughing

# 282
  • Мнения: X
sote-full , то хубаво си се постарал да систематизираш гадните женски недостатъци...
Ама си пропуснал най-важното:ТОЗИ,КОЙТО ГИ ПРЕДИЗВИКВА!    Peace

Нали ,ако насреща си имаме един разбран,човечен,отговорен ,стабилен мъж,няма срещу кого да проявяваме  тези дразнители?!     Mr. Green    

Иначе:аз съм се убедила ,че крещенето,говоренето ,мрънкането ,мърморенето и прочие нямат особен ефект!Но като покажеш насълзени очи,забележи,не рев, а само насълзени очи,и мъжете се разтапят.И са готови на всичко !    Grinning
Така и аз не хабя нерви да викам,мрънкам и прочие с часове, и той бързо разбира от какво имам нужда!    Grinning

# 283
  • Мнения: 7 947
За да има една жена гадни навици - въобще не е задължително да има някой да ги предизвиква. Това е характер, темперамент, навик. Същото е и при мъжете, разбира се.
П.П. Никога не съм ползвала сълзите като оръжие. Мисля, че е достатъчно тъпо.

# 284
  • Мнения: 0

Нали ,ако насреща си имаме един разбран,човечен,отговорен ,стабилен мъж,няма срещу кого да проявяваме  тези дразнители?!     Mr. Green    

Иначе:аз съм се убедила ,че крещенето,говоренето ,мрънкането ,мърморенето и прочие нямат особен ефект!Но като покажеш насълзени очи,забележи,не рев, а само насълзени очи,и мъжете се разтапят.И са готови на всичко !    Grinning
Така и аз не хабя нерви да викам,мрънкам и прочие с часове, и той бързо разбира от какво имам нужда!    Grinning

Ако нямате - също няма  Peace

Има и неопитни мъже - признавам   Confused

Същото е и при мъжете, разбира се.

Не сте права Уважаема Вилико - ама изобщо не сте права  Peace

Общи условия

Активация на акаунт