За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 33 177
  • 754
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 947
ЪЪъъъ  newsm78
Как тъй не съм права?

# 286
  • Мнения: 0
Извинете че Ви противореча  Peace но пак ще кажа че не сте права Уважаема Вилико като твърдите че ‘същото е и при мъжете’ особено що се отнася до мрънкането и търсенето на косурите.  Peace

За нас мъжете е по-характерно да приемаме една жена първо с положителните и качества и чак след като ни разочарова достатъчно да вземем да мрънкаме за недостатъците и.  Peace

За жените - както сама виждате от форума – е характерно това че първото което виждат в един мъж са недостатъците му и започват още в началото с мрънкането и натякването на това или онова нещо, което той трябва да промени в себе си за да има честта да е в тяхното интимно обкръжение. Не че няма и жени които търсят положителното у мъжете но тази промяна обикновено настъпва когато нещата са много много зле  Peace

Добре ли се обосновах  bowuu

# 287
  • Мнения: 755
Кво е систематизирал Соте... Shocked Ама вие сериозно ли?!?  Joy Joy Joy
Как може някакви си отделни цитатчета , от тук и там ... да бъдат повод за разсъждения над женската психика. По-скоро са ми повод да се посмея... темата става като за деца. Нищо де пак е гот, щото децата са наивни и забавни. Peace
Как е възможно тези зачервени изводи да са валидни за всички , ама моля ви се деее това вече е повече от несериозно.
А, да и Вилико ти си пич...  Mr. Green затова , че си си признала нещо валидно само за теб обаче.  Laughing
Какви ти умения , какви ти неща... тези изводчета са все едно правени за сина ми, който е на 7 години и не е наясно , че света не се върти още само около и заради него. Той също така с присъщата си детеска наивност иска всички да се държат както той иска и както му е угодно... е това , ако е сериозен извод за женското съсловие..то аз не съм жена  тогава. Crazy Нито се вписвам в клишетата, нито пък т.нар. недостатъци са ми присъщи ... дали пък не съм извънземно... Crazy Чудно е също , че и около мен няма подобно държащи се и мислещи екземпляри , сигурно съм и на друга планета вероятно. Laughing Mr. Green Laughing



За жените - както сама виждате от форума – е характерно това че първото което виждат в един мъж са недостатъците му и започват още в началото с мрънкането и натякването на това или онова нещо, което той трябва да промени в себе си за да има честта да е в тяхното интимно обкръжение. Не че няма и жени които търсят положителното у мъжете но тази промяна обикновено настъпва когато нещата са много много зле  Peace




поименно Немо, поименно... Joy Laughing Joy

Последна редакция: пн, 20 дек 2010, 14:47 от Fortune

# 288
  • Мнения: 7 947
Ако приемем, че мъжете са по-неразсъдливи, а жените доста повече обръщат внимание на тълкуването на отношенията - да, има нещо такова. Пък и по презумпция, жената е тази, дето намира повече кусури  Wink

# 289
  • Мнения: 0
Ако приемем, че мъжете са по-неразсъдливи, а жените доста повече обръщат внимание на тълкуването на отношенията - да, има нещо такова. Пък и по презумпция, жената е тази, дето намира повече кусури /на другите/   Wink

Би било добре да намирате и собствените си косури , което не става - тъй че допълних фразата  Peace

# 290
  • Мнения: 925
Само дето сега Немо усилено ни търси косури  Crossing Arms

# 291
  • Мнения: 135
sote-full , то хубаво си се постарал да систематизираш гадните женски недостатъци...
Ама си пропуснал най-важното:ТОЗИ,КОЙТО ГИ ПРЕДИЗВИКВА!    Peace
Нали ,ако насреща си имаме един разбран,човечен,отговорен ,стабилен мъж,няма срещу кого да проявяваме  тези дразнители?!     Mr. Green    
краси.мира.... почти сме на едни години и на едно положение в брака... не мислиш ли че ако живеем в пълен синхрон с половинките, магията ще се загуби ако не се посдърпаме за нещо... инак ще станем много скучни!!!! Laughing

Кво е систематизирал Соте... Shocked Ама вие сериозно ли?!?  Joy Joy Joy
Как може някакви си отделни цитатчета , от тук и там ... да бъдат повод за разсъждения над женската психика. По-скоро са ми повод да се посмея...
Как е възможно тези зачервени изводи да са валидни за всички , ама моля ви се деее това вече е повече от несериозно.
А, да и Вилико ти си пич...  Mr. Green затова , че си си признала нещо валидно само за теб обаче.  Laughing
Fortune всички извадки са актуални..... обаче си права, не важат за всички... това че не се вписа при тях..... абе много не ми се вярва, ама карай...да не говоря повече глупости!!!! Peace
А че Вилико си е пич, не се съмнявай.... затуй и си я уважавам!!!!
Вилико.... понеже си пич...    bouquet

# 292
  • Мнения: 7 947
Добавете едно "У" и няма да имате вече и вие кусури  Mr. Green

Fortune - достатъчно ясно написах: "...в пълна сила се отнася до мен и до повечето ми познати, а и до наблюденията ми върху жените ...". Всеки пише от личен опит, от собствено име.

sote-full - бяха ме питали преди време - аз всъщност мъж ли съм  Joy

# 293
  • Мнения: 0
sote-full - бяха ме питали преди време - аз всъщност мъж ли съм  Joy

Брат Соте не искаше да каже че си мъж Уважаема Вилико  Peace Просто женския род на думата 'пич' не би прозвучала много приятно  Peace

# 294
  • Мнения: 7 947
sote-full - бяха ме питали преди време - аз всъщност мъж ли съм  Joy

Брат Соте не искаше да каже че си мъж Уважаема Вилико  Peace Просто женския род на думата 'пич' не би прозвучала много приятно  Peace

Оооо, знам, знам, просто се сетих  Laughing

# 295
  • Мнения: X
краси.мира.... почти сме на едни години и на едно положение в брака... не мислиш ли че ако живеем в пълен синхрон с половинките, магията ще се загуби ако не се посдърпаме за нещо... инак ще станем много скучни!!!! Laughing
Не говоря за синхрон,а да използваш недостатъците на другия...   което е много различно!   Peace


Нали ,ако насреща си имаме един разбран,човечен,отговорен ,стабилен мъж,няма срещу кого да проявяваме  тези дразнители?!    Mr. Green   

Иначе:аз съм се убедила ,че крещенето,говоренето ,мрънкането ,мърморенето и прочие нямат особен ефект!Но като покажеш насълзени очи,забележи,не рев, а само насълзени очи,и мъжете се разтапят.И са готови на всичко !     Grinning
Така и аз не хабя нерви да викам,мрънкам и прочие с часове, и той бързо разбира от какво имам нужда!    Grinning

Има и неопитни мъже - признавам   Confused

Да ти кажа,за всичките ми години и опити...още не съм срещнала "опитен" по твоите думи мъж!   Mr. Green    Всички поддават!    Laughing

# 296
  • Мнения: 755

Кво е систематизирал Соте... Shocked Ама вие сериозно ли?!?  Joy Joy Joy
Как може някакви си отделни цитатчета , от тук и там ... да бъдат повод за разсъждения над женската психика. По-скоро са ми повод да се посмея...
Как е възможно тези зачервени изводи да са валидни за всички , ама моля ви се деее това вече е повече от несериозно.
А, да и Вилико ти си пич...  Mr. Green затова , че си си признала нещо валидно само за теб обаче.  Laughing
Fortune всички извадки са актуални..... обаче си права, не важат за всички... това че не се вписа при тях..... абе много не ми се вярва, ама карай...да не говоря повече глупости!!!! Peace
А че Вилико си е пич, не се съмнявай.... затуй и си я уважавам!!!!
Вилико.... понеже си пич...    bouquet


Соте, явно не достатъчно ясно, а емоционално пиша,  щом не се схваща основната ми идея. Въпрост не опира , "аз не съм такава значи и другите не са", което вероятно е и впечатлението ти. Идеята ми е, че НЯМА, просто не може да има общовалидни актуални и общовалидни твърдения за всички жени едновременно /просто си е безумно/, защото не жените , не мъжете, а хората по принцип са различни. Не мога по никакъв начин да възприема слагането под общ знаменател на всички жени. Нелепо е, ако ме разбираш какво имам предвид. Tired
Явно мисленето ми е екцентрично , след като не мога да възприема някакви твърдения , които да са общовалидни за всички жени. Знам ли, след като само аз пиша в тази посока ... Tired
Соте аз къде се вписвам или не е друга тема, но е факт , че определено не се вписвам в цитираните от теб неща. Grinning Можем да си пишем безкрай, това е субективно и си е загуба на време да доказвам тези мои твърдения... сам разбираш, че просто дадох пример със себе си като представител на женският пол в случая -  нищо повече. Peace

Вилико ,когато писах че си пич /до поясня , защото явно не си ме разбрала и ти/, не вложих ирония , а исках да подчертая , че това, което е валидно за теб не е валидно за всички жени. Твоите наблюдения също са субективни, както и личното ти поведение, а субективизмът не може да  бъде основа на такива генерални умозаключения.

ну ладно... както казват тук... Laughing Явно няма да се впиша в темата.. нещо не ми иде отръки да пояснявам какви са или не са жените или мъжете, според някакви си умозаключения на някого си / не разбрах , кого цитираш... нали съм си заплес Crazy/.

Дано достигнете в до истината , защо жените мрънкат , а мъжете въпреки всичко са мазохисти и ги слушат. Laughing Laughing Peace




# 297
  • Мнения: 925
Жените мрънкат, щото от време на време им омръзва да дондуркат порасналите си момченца  Laughing, а мъжете ги слушат, защото се страхуват от жени в истерия и от женската емоционалност катом цяло  Mr. Green

# 298
  • Мнения: X
Жените мрънкат, щото от време на време им омръзва да дондуркат порасналите си момченца  Laughing.......
Извод:Ами да спрат да ги дондуркат!    Peace   И ще имат насреща си мъже,а не момченца!    Laughing 

# 299
  • Мнения: 7 947
Fortune - въпреки упоритата употреба на "субективно" и въпреки факта, че всеки те разбира, но въпреки това е напълно възможно да е на друго мнение, искам да ти кажа, че във всяка тема всички пишещи говорят от свое име, от личен опит и излагат личните си наблюдения и няма как иначе да бъде. Когато си срещал или забелязвал нещо, което се повтаря във времето и е валидно за голяма маса хора около теб - логично е да приемеш това като преобладаващ компонент. Въз основа на това се пише и в темата. Иначе е ясно, че хора разни - разни идеали. Не приемай нещата така лично, просто си пишем  Laughing

Иначе за използването на недостатъците...въпреки че и аз го правя - не ми се нрави особено като идея. Доста по-лесно би било да приемем един недостатък, а не да го ползваме като оръжие. Но и това не е лесно...

Общи условия

Активация на акаунт